Jump to content

PCI E 16X RUN @ 8X (Problēma.) Atrisināts


shagrat
 Share

Recommended Posts

[labots, precizēts]

 

Ir mātesplate Abit Kn9, kura supportē PCI-e x16 [1.1]

Ir videokarte HD4870 (ASUS eah4870 - 512mb)

Windows7 x86

 

GPU - Z (kā arī citi softi) rāda, ka VGA var iet uz x16 bet iet uz 8x

 

*2x pcie konektorus pārbaudiju, visur kur vajag nāk ārā 12.00 V

*CMOSos neko ko pakruķit neatradu

*Power management pārbaudiju, nav likti nekādi ierobežojumi

*Videokartes drv mainīt uz citu ver. mēgināju.

*Chipset drv mainīt mēģināju.

 

 

 

 

ko vēl pārbaudīt, kādi varianti, ieteikumi?

Vai vispār ir jēga ņemties, lai viņš strādātu @16x, vai arī tas īpaši neietekmē jaudu 3D aplikācijās?

Labots - shagrat
Link to comment
Share on other sites

iekš gpu-z uzspied uz jautājuma zīmes blakus pcie režīmam, tas iebūvētais render tests gan var nepārslēgt max ātrumu, bet kāds furmark vai tamlīdzīgs gan

Link to comment
Share on other sites

Novilku jaunaako GPU-z - pēc ieinstellēšanas sāka kliegt, ka tomēr kautkādi draiveri nēesot atrasti - pamēģināšu safemode reinstallēt ar resetiem pēc uninstall, varbūt tomēr problēma ar drv.

 

GPUZ ieslēdzot render testu PCI-E paliek pie 8x

Vēl izmēģināju OCCT GPU un Power supply Testus, tāpat paliek pie 8x.

 

Mātesplate Abit KN9 http://www.newegg.co...N82E16813127010

uz pamatplates savlaik arī esmu licis pēdējo BIOS Ver.

 

Piebildīšu, ka uz dotā datora Windows 7 32 bitīgais.

 

Pievienoju Bildi:

 

 

Labots - shagrat
Link to comment
Share on other sites

mosh es kljudos, bet ja karte atbalsta 2.0 un pashlaik ir iesprausta 1.1 slotaa, tad vai tad pec logikas, tai nebutu jaiet divreiz lenak, neka taa butu spejiga, tb 8x nevis 16x, skatoties no kartes puses nevis no matesplates puses.

 

tikai tgd paskatijos screen shotu, tad jau laikam, mans apgalvojums nav pareizs, reali njemot shaubos vai izjutisi ar shadu karti starpibu starp 8x un 16x, lai gan vari meginat vel pamudiities un to taa neatstat, mosh tomer starpiba ir.

Labots - WitaminC
Link to comment
Share on other sites

CMOSI Ir mesti uz defaultiem, pa tukšo.

Izņemt vēl nemēģināju, domāju diez vai no tā kāda jēga būs, jo kaste tīra, putekļu nav, da un vispār.

Forumos lasu, ka PCI-E 2.0 @16X = PCI-E 3.0 @ 8X, Bet šis gadījums ar šo loģiku galīgi nesakrīt, te viss atkal iznāk otrādi :wtf2:

Uz vecās plates, kam bija PCI-E 2.0 , Tā bija K9A2CF-F Kamēr nenosvila. :@ viss gāja skaisti @ x16, nu ieliekot šitajā platē, itkā lielu veiktspējas zudumu nemanu (bet arī nelietoju 3D caurām sutkām) tākā varēju arī nepamanīt.

 

Pirmais, kas moka, ja Videokarte iet @ x16, un plate iet x16, sasodīts kopā neiet uz x16, kautkā ļoti interesanti palika ...

Otrkārt, 3D Aplikācijās, lai ar ir tie vidēji 100fps, pa brīdim mēdz iekārties uz pus vai sekundi.

 

Ja dabūtu strādāt @16, vai arī saprastu iemeslu ka un kādēļ tas nav iespējams, varētu konstatēt, ka tā ir pamatplates kaut kāda veiktspējas problēma vai tml, mest pie visa mieru.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet vai tad reāli tā karte maz ir spējīga aizsit visu x16 o_O

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Like all new graphics cards, the ASUS EAH4870 supports PCI Express 2.0 with a 5 Gbps signalling rate. When used with a motherboard that supports PCI Express 2.0, this Radeon HD 4870 card will have effectively double the PCI Express bandwidth of PCI Express 1.0 cards. Of course, that does not mean the EAH4870 will be twice as fast as older PCI Express graphics cards. In fact, PCI Express bandwidth will only have a minimal effect on its graphics processing capability. The EAH4870 will still run fine on your current motherboard even if it only supports the PCI Express 1.1 standard. It is backward compatible with PCI Express 1.1 and will merely revert to the 2.5 Gbps signalling rate and a lower 8 GB/s bandwidth with these motherboards.

 

Pēc šī liekas, ka ir spējīga aizsist.

Kā arī uz k9a2 cf-f pamatplates bija aizsitusi visus tos x16.

 

Un tā, laiks priecīgām vēstīm. Mistiska problēma mistiski atrisināta - smieklīgi, bet es pat nepateikšu x8 režīma iemeslu.

 

Es izņēmu videokarti, ieliku pa jaunu, pie viena CMOS settingus norestartēju ar jumperi, un apmainiju vietām PCI-E barošanas vadus, Pie nākamā BOOTupa PCI-E strādāja @ 16x

 

OCCT GPU Testā FPS cēlās ~ uz 20-30 % tākā jēga no šī pasāciena tomēr bija.

 

Gribu teikt paldies jums visiem, kas iedziļinājās un centās palīdzēt.

 

 

 

Tēmu neslēgšu, varbūt te kādam vēl būs kas sakāms.

Ja moderātori uzskata par vajadzīgu slēgt, lūdzu slēdziet.!

Labots - shagrat
Link to comment
Share on other sites

Ja tā padomā vairāk tad tavai platei tač pci-e 1.1, tātād tas ir kā pci-e 2.0 8x vs 4x, jebšu atšķirība varētu būt jūtama.

Link to comment
Share on other sites

Ja es pareizi sapratu, ko tu gribi teikt..

 

Tad tur tā problēma, ka man uz šī paša 1.1 gāja @ 8 x , lai arī tas pats 1.1 ņem @16 , tas arī bija mans mērķis, dabūt lai stŗādā @16x

Pieņemu, ka 1.1 @ 16x varētu būt tas pats, kas 2.0 @ 8x, spriežu pēc tā, ka 2.0 Busam dubultojas bandwith.

Taču uz citas pamatplates ar 2.0 man arī strādāja @16x.. tākā es nemaz nezinu, ko secināt, pārāk maz esmu izglītots par tiem expresiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...