Jump to content

Sabojāta ZZ sim karte.


riichy
 Share

Recommended Posts

Sveicināti vēlētos uzzināt, vai ir iespēja atgūt no jauna savu zelta zivtinas numuru, ja personīgi esmu nozaudējis puk kodu karti, bet ir sim karte kura ir bojāta?

Citi ir teikuši ka varot, jo aiz simkartes esot nepieciešamie cipari.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda ka neesmu devies vēl uz tele2 biroju. Vienkārši šodien tikai saskāros ar šo problēmu.

Tāpēc vēlētos uzzināt citu viedokļūs vai vispār ir vērts kautkur doties?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt Tev ir iešāvusies galvā doma, ka tele2 var būt arī kāds telefona numurs, uz kuru var piezvanit?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā tagad, bet agrāk varēja ļoti viegli. Būs tikai jāatbild uz jautājumiem, kā, piemēram, kad pēdējo reizi atjaunota, par kādu summu, cik ilgi tiek lietota utt, lai zinātu, ka karte patiešām ir tava nevis esi viņu no kāda "paņēmis", lai dabūtu savā īpašumā, piemēram, smuku numuru, ko vēlāk pārdot.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu ka TELE2,bet OK var,biroja nosaucot biezak zvanitos nr.,ja nav pin-puk.Ja nekludos 3ls pakalpojums,5min-jauna sim.

Link to comment
Share on other sites

jap, biedri pareizi saka, es pat nespēju atcerēties kad tika papildināta un par cik, kaut ko aptuveni atņurdēju un piebildu, ka ir ir Mans nr, kam tad vēl tādu vajag, blondīne ar supervaroņu maiciņu bij loti saprotoša

 

jā kādas 5min un 1ls par jaunu ZZ sim

Labots - Jan4yks
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...