Jump to content

Sioux HC 600-2 amp, radītās problēmas automašīnai/skaļruņiem.


MiksLauvens
 Share

Recommended Posts

Nu ko, papļāpāsim nedaudz,

pastiprinātājs Sioux HC 600-2 iepirku nesen.

Subis BIJA alpina swr-1223D

 

Lieta tāda, klausoties ar šo ampi, gaismas raustās kā disenē, amps nav jauns tpc es nespēju prezīti tiekt ka vaina ir tieši auto el. sistēmā,

zināju ka ģeņģers iet uz galu, to es nomainīšu, un izskatās ka arī būs jānopērk kondesators, cik es lasīju ka pie vainas varētu būt tas ka vadi pa maziem, šodien visas klemes patīriju, vadi labi, sūdus nepirku.

Aķis jauns 100ah 830a

 

Stāsts sākās tā, iepirku viņu, pieslēdzu, tur vēl bija opcijas uz tā ampa kurus var kruķjis kā vien pats tur grib, kaut ko sagriezu neko daudz neaizdomājoties, tur ir subsonic, phase, bass freq, db+/- , level min/max un high/low, braucot mājās tas amps sabeidza manu alpini, sāka čakrstēt, es šokā, braucot uz mājām zuda kaut kā kontakts tās jaudas tam ampam, parādās, pazūd, izslēdzās, nu to es beigās it kā novēlu vainu uz lielo + vada drošinātāju, nu neko uzliku pa taisno no aķi, sākās jaunas problēmas, strauji ietešot uz basa, iemetās protect?! wtf?, nu neko, tālāk paņēmu pārvilku visus vadus, galus notīrīju, visu smuki zolīdi, tgt tas protect nemetās, ielieku veco krievinieci 18 nieku pa visu bagūzi, bļjin, tas ar sapisās KUR IR PROBLĒMA? kas ampā ir tāds kas man beidz visu kopā, ja tā turpināsies es palikšu uz ielas ar tādiem izdevumiem,

un pa tām gaismām, kas raustās, es varu nofotogravēšu, pielikšu kaut kādu linēalu klāt, ja jūs teiksiet ka tā ir tā vaina, apsolos nopirkt lielāku vadu, jo tā power lampa raustās visa mašīna raustās, domāju ka tā ir ģjeņģer problēma, jo pie pilna aķja neesmu šo vēl licis klāt.

Mošk kaut kur īsais hvz.

Iepriekšējais amps bijs GM-5300T 380w birge, un nebija nekādu problēmu!.

 

Es gribētu padalaties savā viedoklī, vrb tas amps ir vienkārši miskaste ko man tur iedevuši?, jeb tie puļķi kurus var grozīt, spēj sapist visu ko liek tam ampam klāt?

 

Tā, iemetīšu linkus, lai jūs te neslinkojat.

 

PASTŪZIS

PUĻĶI PASTŪZIM

ALPINA SWR

Labots - MiksLauvens
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos tgt vrb tpc godīgi sakot negribas pat iedziļināties tavā savārstijumā, ta mainīijis to, tad šito, tad grozījis šito, tad to bla bla bla, viss dir*ā...

 

Ir tikai viens secinājums - nevis pastūzis spēj kaut ko sa3,14st, bet gan līkas rociņas, kas darbojas neko nesaprotoša ķirbīša uzdevumā...

Link to comment
Share on other sites

Kā tas subis tika pievienots pie pastiprinātāja? Tam tomēr 2x2omi, ja modelis pareizs.

Pulķus ar tā nevar uz dullo grozīt...

Kāds akustiskais noformējums subim (kaste maz ir kāda :D )?

Link to comment
Share on other sites

Tadus,ka tevi vajag-Spanija mandarinus lasit.Pulkus sagriez max-bet,auto ari labak ies,auns,kas auns.

Link to comment
Share on other sites

MiksLauvens
Kā tas subis tika pievienots pie pastiprinātāja? Tam tomēr 2x2omi, ja modelis pareizs. Pulķus ar tā nevar uz dullo grozīt... Kāds akustiskais noformējums subim (kaste maz ir kāda :D )?

 

Kaste ir no Logitech z-5500 un 2+2 om spole ir saslēgts 4ohm.

Klausos

Nevienu atbildi neesmu dzirdējis, tikai spamošanu.

 

db liku uz 0

subtronic ~35hz

bass freq ~80hz

lowpass

level max

cross lpf

 

Kas nepareizi?

 

P.S Sapratu vainu, tik lai nebūtu lieka nesaprašanās, un tiekšana par otru cilvēku kurš neko nesaprot un lai iet lasīt mandarīnus :D, iemeslu paturēšu pie sevis, tālāk varat izpausties savās replikās.

Labots - MiksLauvens
Link to comment
Share on other sites

Normālu alpinE subu bāst preskartona logitečgrabuļkastē :shok:

Bet varbūt es nekā nesaprotu un ir akujenna bum bum :meeting:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

MiksLauvens

Kur tik vecas bildes? :D no bavarian lkm, tas auto sen jau svečturos :D

‎ 2010‎. gada Julijā.

P.S Kā vsp atradi? :tommy:

Un kur Prikols?

 

Normālu alpinE subu bāst preskartona logitečgrabuļkastē :shok: Bet varbūt es nekā nesaprotu un ir akujenna bum bum :meeting:

 

Tilpumi rekomendētie atbilst, un skan ļoti labi, vairāk uz kasti nevēlējos iespringt.

 

Tumba brāķis, būs man jauns vietā.

Labots - MiksLauvens
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...