Jump to content

Samsung SCX-3405W kasetne !


edgarsd
 Share

Recommended Posts

Iegadajos http://ff.lv/printeri/drukat/daudzfunkciju/Samsung_SCX-3405W#information ar WIFI laba stelle :)

 

Bet pienāk laiks kad beidzas toneris, tad nu lūk orģināls maksā sākot no 37 ls

uzpilde ss.lv sākot no 15 ls

bet ebay tinti var nopirkt pa 10 $ Lēti

 

Kas man ir nepieciešams lai varētu pats to izdarīt (čips) ?

vajadzīgs čips bet to ebay nevaru uziet !

 

vai ir vērts pirmo reizi pamocīties lai vismaz 2 - 4 x pats varētu uzpildīt ? pa lēto

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002
15 ls + 11ls uzpilde =36 ls

 

kā te kādam ar matemātikas nodarbībām? :mrgreen:

ja Ls 26 pa dārgu -pērc katru reizi jaunu printeri ar 50% uzpildītu testa kārtridžu.

Link to comment
Share on other sites

vainiīgs :D 26 ls

 

bet to orginalo toneri var uzpildit 100% ?

 

jo sakotneji man itka radija 100 % tatad vareja but ka ir pilns toneris nevis ka puse tikai

 

pats to diezvia noprogrammesu :(

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

nez kā tavam printerim - citi samsun modeļi ir redzēti līdznākošie testa kartridži nāk vispār bez čipa.

tātad -uzpildīt var -bet jāčipo printeris.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

visi samsungi, kas tagad sastopami ir ar čipiem... šitam modelim čipi, cik man patrāpījušies gļukaini, pareizāk sakot neviens nav strādājis:))...nu laikam kāds laiciņs paies, lai ķīniešu guru atkostu visas nianses...

ieteikums pāršūt, vari arī pats, nekādu problēmu, uzpildīt arī vari pats, tonera deva maksās ap 1-2ls, tā kā ieguvumu rēķini pats:)

Link to comment
Share on other sites

kur shitam toneri var dabuut?

 

cik esmu sakaaries, tad ar pildiitajiem rodas probleemas - kaartridz saak birt un smeereet nezeeliigi

Link to comment
Share on other sites

pa dzīvi vismaz 1t pulvera izbārstījis....birst, gadās, bet tas tajos gadījumos, ka kasete jau driskās, tb nnn reižu pildīta, un knapi kopā turās:))

samsungiem , praktiski, kā sāka, kažis ar ml-1210,1510,1710.... tā pulveris īpaši nav īpaši mainījies, nu reāli samsungs jau tas pats xerox vien ir.  tonera iegādes vietu , un marku labāk neieteikšu, tieši šiem pulveriem vēl joprojām atšķirīgiem ražotājiem ir problēma- blāviķis, tonē, vai samērā ātri aplipina žileti, kā rezultātā arī blāviķis, un strīpainas izdrukas. par smērēšanu- vēl daži grēko, ka neiztīra kaseti, tikai korķis valā, toners iekšā, nu tas no sērijas -netaisi bākā kokteili:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...