Jump to content

Nokia N8


stampā
 Share

Recommended Posts

Tatad pirms kāda laika nopirku Nokia N8, viss strādā, visideāli, zagts arī nav. Nu šodien pienāca tas laiks, kad izslēdzās man viņš ārā un tagad prasa drošības kodu, bet problēma ir tā, kad es drošības kodu esmu aizmirsis, nevaru atgūt kādi? 12345 un 00000 neder.

Link to comment
Share on other sites

Ar hard reset drošības kodu nevar noņemt?

 

1) Turn off your phone

2) Hold “Volume Down + Camera Key + Menu Key” and press power button until your phone vibrates.

3) Wait until screen show properly… and welcome back!!

Link to comment
Share on other sites

Var ar Nemesis Service Suite (NSS) paskanēt, vai ar Phoenix'u pārflešot, ja nekādi savādāk nesanāk. Internetā ir pamācības pilns. Ja nemākam, tad uz kādu mob. tel. servisu, tur tev ātri visu izdarīs.

Link to comment
Share on other sites

Ar hardreset noteikti sanāk. Pašam ir N8. Nav zagts. :mrgreen:

 

mm, ja tā padomā, neesmu tā darījis, vispirms pārflešoju, un tad hardresetu, lai lieko drazu izmet ārā.

Labots - Hashss
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Vai šo telefonu var ieslēgt kā rūteri?,jo ir LMT pieslēgums ar internetu,bet to internetu vajadzētu nosūtīt uz citu ierīci (uz portatīvo).

Link to comment
Share on other sites

Nez. Paeksperimentēju ar savu Nokia E52. Kādreiz tiku lietojis ar šo telefonu iespēju «nosūtīt internetu uz citu ierīci». Bija tāda programma JoikuSpot. Apskatījos, tagad vairs nav. Pazudusi no telefona. Sameklēju internetā instalācijas failu. JoikuSpot Premium uzinstalējās, bet nepalaidās, JoikuSpot Light instalējās un to varēja palaist, pat hotspotu izveidoja, ko W10 dators «ieraudzīja», bet savienojumu ar to tīklu nevarēja izveidot.

Mēģini. Varbūt tev izdosies. Atslēgas vārds - JoikuSpot.

Link to comment
Share on other sites

Atradu vienu saitu,kur apraksta šo lietu un piedāvāja novilkt biblioteku ar 4 failiem.Caur USB esmu pievienojies kompim un redzu Nokias iekšas,mapes un dažādus failus.Kur,vai kurā mapē man tā biblioteka būtu jāliek?

Link to comment
Share on other sites

Vienalga. Uztaisi jaunu mapi, piešķir nosaukumu, piemēram, «Bibliotēka», tur visu saliec.

Link to comment
Share on other sites

Uztaisiju mapi,saliku failus,ieliku Mass memory diskā,bet telefonā nekas neparādās.Vai ir būtiski kurā atmiņā faili jāliek?Savienojot kompi ar telefonu uz kompja uzrādās divi diski: Mass memory un Phone memory,ar 100% pilnu atmiņu.

Link to comment
Share on other sites

Ienāca prātā doma nonullēt telefonu uz rūpnīcas uzstādijumiem,lai iztīrītos viss liekais,bet neatrodu tādu opciju.Kā man to izdarīt?

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Ja viņam bij Symbian Belle, tad vajadzētu būt pie Uzstādījumi > Tālrunis > Tālruņa pārvaldība > Rūpnīcas uzstādījumi (vismaz tā te ir vienai Nokia 500, kas pie rokas bij) 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nonullēju,bet liela jēga nebija,tik vien kā izdzēsās viss liekais.Ar Joisuspot ir tā,ka nepietiek tikai ar faila ielikšanu telefonā,tas ir arī jāuzinstalē,tad ierīce ir jārestartē un tad tikai mēs tiekam pie šīs progas.Jāpiezīmē,ka nokia kā wifi rūteris darbojas kūtri.Uz portatīvā datora un iphone internets palaidās ,dekoderis ierīci redz,bet interneta nav,mans Samsung Galaxi nokiu vispār neierauga.Mēģināju vairākas Joisuspot progas un nekādas atšķirības.

Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

Vēlos aprunāties ar kādu,kas lieto Nokia-8 un vai tiešām ir jēga man mocīties,lai palaistu viņu kā wifi rūteri.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ar JoikuSpot ir tā,ka internetā ir pieejamas nepilnvērtīgas versijas,kuras pieslēdzoties pie interneta kā pirmo meklē savu mājas lapu,kura vairs neeksistē.Ir vēl viena proga eZSpot Premium,kura darbojas adekvātāk.Uz datora internets iet,bet neiet uz Androidiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...