Jump to content

Revesās osmozes filtrs (RO)


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Pēc augstāk minētajiem rakstiem spriežot, šeit atrodas nu vairs vien mans gars, jo raugi, pēdējos 20 gadus esmu lietojis vien šo ārkārtīgi kaitīgo dejonizēto un demineralizēti destilēto ūdeni. Svēti ticu ka mani ir glābusi vien varen skaistā Vision rokassprādze ar magnētiem un jonizētāju. Cik labi ka dzeru to osmozes ūdeni, jo varu nesatraukties par sāli un nitrātiem desā, tomātos un restorānos. Nedraud man nierakmeņi un ūdenss ceļa galā,  varu pat ik dienas izdzert pa litram pieaugušam cilvēkam tik kaitīgo pienu ar kalciju un ik rītu brokastīs atļauties 4 ceptas olas ar holesterīnu.

 

Bl....! Pēdējo reizi par ūdeni man restorānā stāstīja vienas diezgan palielas LV farmācijas kompānijas īpašnieks, savos ap 45 gados knapi dzīvs, neveselīga izskata tēvainis uz 140++kg dzīvsvarā. Pilnīgā nopietnībā stāstīja ka cilvēks funkcionē tikai tāpēc ka vienīgi sāļš ūdens organismā vada elektriskos impulsus, tāpēc nedrīkst ūdeni attīrīt un vitamīni ir fuflo. Lai pierādītu savas taisnības varenību, šis uzmetās maksāt rēķinu par visiem un tad nu mēs ar sievu + vēl viens pāris, kas šo bija  uzaicinājuši uz sarunu par veselību, piemiedzām viens otram ar aci un izliekoties par pilnīgākajiem nezinīšiem un neveiksminiekiem, no sirds paēdām un padzērām tā ka rēķins  ieskrēja padziļi trīsciparu skaitlī vēl latu laikā.:jester:

Link to comment
Share on other sites

@VebKamera, pirmo "zinātnisko" linku pat nevēru vaļā, tu takš saproti kāpēc!
Čeha referāts jau izskatās krietni nopietnāk! Tur ir atsauces un saskatāmas līdzības ar zinātnisku darbu. Diemžēl nebija laika pagaidām lai iedziļinātos.

Bet - visas pasaules jūrnieki dzer slikto ūdeni no RO filtriem jau gadiem. Pirms tam daudzi dzēra slikto ūdeni no destilatoriem. Un viss čiki! Arī maza pētījumu grupa? 

Link to comment
Share on other sites

Es par to ka vajag pašam filtrēt kas no tā ko mums bāž ausīs ir ņemams par pilnu. Ir skaidri zināms ka Latvijas ūdenī nav fluora un joda, bet ir, kā minimums, par daudz kaļķakmeņu un salikt kopā šos faktus ar to ka ir pilnas slimnīcas ar nierakmeņu slimniekiem. Tam manis tirgotajam alumīnija čaiņikam iekšā no sākuma bija 5-8mm kaļķakmens kārta, šams bij par kīlo smagāks. Un tagat vari pats sevi iedomāties uz operāciju galda pirms dakters tev taisās izgriest 10 kaļķakmens smilšu graudiņus no nierēm. Nu vai, piemēram esi kādreiz pārgriezis vecu ūdens cauruli un paskatījies iekšā - tur 3/2 ir aizaugušas ar ko tādu kam mēli klāt likt negribētu. 

 

Katrs būtībā skatās pats, bet man tā īsti neiestāstīs ka visu mūžu dzert vien krāna ūdeni ir veselīgi, ka, teiksim, augļu un dārzeņu sulā  minerālvielu nav, bet ir tikai krāna hlorūdenī  un visa tā ķīmija kuru tam gāž klāt attīrīšanas, atdzelzošanas  un dezinficēšanas iekārtās ir cilvēkam veselīga vai vismaz pilnīgi nekaitīga .

Link to comment
Share on other sites

Man jau 40 gadus atpakaļ dakteris slimnīcā minēja, ka saskaitīti 24 nierakmeņus izraisoši iemesli...

Manā  11m dziļajā ieskalotajā akā, ūdens ņemšanas caurulles gals karājās ''āderes 20m diametra ezerā'' , nekādu filtru, tāpat piemaisījumu(veiktas analīzes) nav vispār, neskaitot, vārot, izkrītošo kaļki. Sieva dzer tikai krāna ūdeni, es tikai minerālūdeni...Veselības problēmas atbilsoši saviem gadiem...

Taču runāt par personīgām akām manā reģionā un Pierīgā, kur viens di-rš gruntsūdenī, bet otrs dzer, ir pilnīgi dažādas lietas...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Pacelšu senu tēmu par RO.

Vēlētos sev iegādāties RO filtru sistēmu. Problēma tā, ka zem izlietnes virtuves skapītī nav vieta - jau aizņemta ar siltā ūdens boilerīti.
Netālu - apmēram 5m attālumā ir tehniskā telpa. Mana ideja ir to RO izvietot tur un pa atsevišķu cauruli padot attīrīto ūdeni līdz izlietnes atsevišķam krānam.
Nevaru iedomāties kāpēc tā nevarētu darīt - bet varbūt ir kādi trūkumi šādai konstrukcijai?
Metu acis uz šādiem filtriem Ecosoft P'URE Balance.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , xp teica:

pa atsevišķu cauruli padot attīrīto ūdeni līdz izlietnes atsevišķam krānam.

Bet tieši tā ari dara, ir pat speciāli mazi krāni šai lietai

https://watex.eu/lv/dzerama-udens-filtri/dzerama-udens-krani/dzerama-udens-krans-vintage

 

Link to comment
Share on other sites

Parasti visi to sistēmu liek virtuves skapītī zem izlietnes un pa īsu trubiņu aiziet uz izlietnes atsevišķu krānu. Man nav vieta zem izlietnes bundulim un kolbām. Tāpēc prasu vai trubas garums līdz atsevišķam krānam kaut ko ietekmē.

Nekur tādu infu nevaru atrast

Labots - xp
Link to comment
Share on other sites

Idejiski jo tālāk, jo resnāku caurulīti vajadzētu, jo spiediens jau tā švaks. Info ir, tikai diezgan atšķirīgs un ne visi ražotāji saka.Ja standartā laikam ir 1/4", tad 3/8" vai kaut kā tā.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...