Jump to content

Rumbulas lidlauks.


 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Tie ir tie krūmu zaķi, kas sēd darba dienu beigās virzienā prom no centra? Ir tur tādi fēnotāji. Novērots...

 

Lasi savu protokolu. Tur būs, ka pārkāpts tāds un tāds pants. Bet šāda dzeltena zīme nekur noteikumos nav.

 

323. zīme (max ātruma ierobežojums) ir melni burti baltā fonā ar sarkanu apkārt.

 

To dzelteno zīmi noteikti ir kāds bārs uzstādījis! Tā nozīmē, ka zem 40 tilp.% tur nepārdod.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MIGs

    17

  • Prime

    10

  • Žaks Noriss

    12

  • e = d

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jap 323 ceļa zīme, līdz ar to šo pārkāpumu var apstrīdēt?

 

Ir tikai viena lieta ko nevaru atrast, kur likumos ir definēts 323.ceļa zīmes izskats

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Mēģināts nav zaudēts! Jo 323 toč nav dzeltena.

 

Ieteiktu pagooglēt pēc "ceļu policijas lēmuma apstrīdēšana" vai kā tāda. Kādreiz bija diezgan smuki doc faili pieejami ar dažādiem iesniegumiem šai sakarā. Man gan nav nācies izmantot...

Link to comment
Share on other sites

ja nemaldos, tad tur tā dzeltenā ir dublējošā zīme. tiem indivīdiem, kam īpaši švaki ar redzi un parasto nepamana.

Link to comment
Share on other sites

Dzeltens fons zīmēm tieši ir, lai ziemā vieglāk redzēt. Vismaz ziemeļvalstīs pieņemts, ka var būt gan ar balto gan dzelteno fonu. Pie mums gan noteikumos ātrumā neatradu par dzelteno krāsu.

Labots - abuser
Link to comment
Share on other sites

paskatījos. dzeltens fons atbilst Konvencija par ceļa zīmēm un signāliem

 

"aizlieguma un ierobežojuma zīmēm jābūt ar baltu vai dzeltenu fonu vai zilu fonu, ja tās aizliedz vai ierobežo apstāšanos vai stāvēšanu, un ar platu sarkanu apmali; simboliem un uzrakstiem, ja tādi ir, jābūt melnā vai tumši zilā krāsā un slīpajām svītrām, ja tādas ir, jābūt sarkanām ar slīpumu uz leju no kreisās uz labo pusi."

Link to comment
Share on other sites

Jā tā ir tā pati. 30Ls un viens soda punkts, piespriestais sods. Fiksētais mans braukšanas ātrums 64km/h

Atļautais 40, tu brauc uz 64 - ko tu gribi pārsūdzēt?

Link to comment
Share on other sites

Jā es apzinos ka es pārkāpu, esmu vainīgs. Pārsūdzēt gribu to ka 323.zīme ir sarkanā aplī ar baltu vidu nevis dzeltenu.

Link to comment
Share on other sites

Pārsūdzi - termiņš gan tagfad tam ir 7 vai 14 dienas, nevis 30 kā agrāk.

Pat ja nevinnēsi, neko nezaudēsi.

 

Tā ir forši uzcepta vieta lai CP darboņi piepelnītos un nedaudz no ieņemtā ieliktu valsts budžetā.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad to 40 neuzlika lai pārvads nesabruktu pirms to paspēj saremontēt?

Link to comment
Share on other sites

nu ja, bet agresīvajiem braucējiem par jebkādiem ierobežojumiem ir cits viedoklis ;)

Link to comment
Share on other sites

Agresīvie šoferi uzskata, ka efektīvs ātruma ierobežošanas veids ir kad šie CP neslēpjas un ir labi pamanāmi pa gabalu.

Efektīvs peļņas veids ir kad policisti slēpjas.

 

Tālākais - ja policija uzskata, ka par maznozīmīgiem pārkāpumiem ir jāsoda, tad es uzskatu, ka par maznozīmīgiem policijas pārkāpumiem(vai citu atiecīgo institūciju) ir jāsoda arī viņi. Šai gadijumā pārsūdzot lēmumu, jo ceļazīme neatbilst likumā noteiktajām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

serioussam909
Šai gadijumā pārsūdzot lēmumu, jo ceļazīme neatbilst likumā noteiktajām.

Bet te iepriekš tak likumu jau iemeta...

Link to comment
Share on other sites

ja policija uzskata, ka par maznozīmīgiem pārkāpumiem ir jāsoda

60% virs atļautā ir maznozīmīgs pārkāpums? Tev droši vien ir kāda personīgā tabula par pārkāpumu nozīmīgumu, kurā galvenais kritērijs ir tava gaume. Policija tev bieži prasa tavu ekspertīzi pārkāpumu izvērtēšanā - varbūt man arī vajadzētu sākt to darīt? Labi, neņem, lūdzu, vērā manu ironizēšanu, bet manu pointu tu saprati. ;)

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Sorry bet manā gadījumā, tiešām ir muļķīgs pārkāpums. Pie zīmes 50 diezin vai viņi mani apturētu :), ja ''lidoju ar 64km stundā'' no tilta lejā :)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Da labi Prime, viss atkarīgs no tā vai sieva pa nakti iedeva vai neiedeva, iepriekš labi "kabatasnauda" ienākusi vai ne, no rīta dabūja the pizdi no priekšniecības vai nedabūja... viss atkarīgs no tā, kā nu mūsu brašie likuma sargi sagribēs. Mani ar reiz apturēja savā mazpilsētā no stāva kalna nenormāli nesoties (lidojot) ar veseliem 62kmh, un izteica brīdinājumu par šādu briesmu pārkāpumu, pox viņiem ka reāli tur vislaik uz bremzes jātur un spidometrā jālūr lai nepārkāptu. Un lieki teikt, ka bija noslēpušies aiz krūmiem tā ka bez variantiem... Citā reizē man par 80kmh pilsētā uzlika oficiālu desmit Ls sodu...

Link to comment
Share on other sites

Tiešām, Prime, da labi tev...pie zīmes "50" tevi tur neapturētu, ja tur būtu zīme "50," bet tur ir zīme "40" un šāds ātrums ierobežojums tur ir dēļ vienkārša, pārmaiņas pēc pat šoferim vulgaris viegli saprotama iemesla, ka pārvads brūk kopā, tāpēc to jāsaudzē, tātad šeit pat nav pamata lamāties, ka stulbās zīmes stulbi saliktas. Ir zīme, tu uz tās liec mīksto, tevi par to soda.

Pirmīt tu pat atzini savu vainu, tagad jau gribi pārsūdzēt. Neizskatās, ka tu saproti pārsūdzēšanas būtību.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šeit jau cepiens sākās par to ka es neatradu nekur ka max. ātrumu ierobežojošā zīme var būt uz dzeltena fona.

Link to comment
Share on other sites

Par to 40 km/h zīmi (K.ulmanja gatves,pirms tilta) , to nav jaieviēro jotā nav

1.csn noteikumos

2. Un kā var piespriest kādu sodu par zīmi kuras nav ceļu satiksmes noteikumu grāmata (un arī uz zīmju loksnes )...

3. Ja gadījuma tiek piespriests sods tad var tiesāties un likums būs jūsu pusē....

Labots - BROKS
Link to comment
Share on other sites

Lab cilvēks grib apgūt iemaņas braukšanai ziemā, darīt to tur, kur neapdraud citus - apsveicami, darīt to uz ielas vai jebkurā sabiedriskās vietā, kur ir kaut mazākā varbūtība, par kāda otrās personas parādīšanos ir visai stulbi. Pat pietiekami profesionāļi, kas mosh ir kingi trasē, atzīst, ka uz ielas, tikai dēļ tā, ka nezin, ko darīs pretimbraucošais mietpilsonis, neriskē pārlieku agresīvi trakot. Kaut vai tā pati vadāmā sānslīde, okei, cilvēks viņu māk, viss sanāk, a ko darīt pretmbraucošais, redzot, ka pa viņa joslu pretim līkumā nāk viens ar sānslīdi, dabiski, ka vai nu kriezīs grāvī, vai vairāk, kas ticams, metīs arī uz pretējo joslu, un parasti tas beidzas ar abu mašīnu aizķeršanos un smagu avāriju.

Kāpēc gan tiem, kas vēlas apgūt šādas iemaņas nepiedalīties ziemas rallijkrosā Open klasē, ir taču arī folkreiss ziemā, noziedo tos 550 Ls un nedaudz par sertifikātu un aidā, braukā līdz riebumam, ja vēlies ar savu vāģi, tad salonauto klasē un tik dragā pa trasi uz laiku, i adrenalīns, i pieredze, i varbūt arī iepatīkas un izaug par saprātīgu braucēju.!

Link to comment
Share on other sites

To Wooz18: Neklausies tai labs cilvēkā Žāka, kas ne par tēmu apliek un morāli te lasa, lidlauks nav nekāds koplietošanas ceļš !

 

Brauc droši uz Rumbulas lidlauku, un slidinies. Nekas tur nav noslēgts vai aizlietgs, pats tur pagāšgad biju, ziemas braukšanas iemaņas patrenēt.

Link to comment
Share on other sites

Pazīstami un pārredzami lauku ceļi un tukšas privātās teritorijas (un ne jau publiskās autostāvvietas) ir tās vietas, kur rokas taisnot. Apdzīvotas vietas nav tam piemērotas. slīdēšana jau nu noteikti nav tā lieta, kurā vari būt 100% pārliecināts par sevi, īpaši jau vidē, kur ne no kurienes kāds pēkšņi var izlīst. Braucot pa sausu asfaltu tu vari paļauties uz savām bremzēm un riepām, bet tad, kad jau slīdi, neparedzētā gadījumā tu esi praktiski bezspēcīgs. Tu vari piekoriģēt kustību, bet ne apstādināt. Maksimums, ko atļaujos pilsētā, ir ar roķeni apgriezties šaurā ieliņā, lai izvairītos no stumdīšanās šurpu turpu.

 

Pati par sevi slidināšanās ir tikai apsveicama, jo palīdz apgūt auto neikdienišķās situācijās. Cik ir nācies redzēt cilvēkus it kā ar nesliktu stāžu tupi sagriežamies uz 180, jo nestandarta situācijai nav gatavi. Turpretī tie, kas regulāri slidinās (ieskaitot mani) pat īsti nepievērš uzmanību tādām saslīdēšanām - vienkārši automātiski tiek pagriezta stūre un piekoriģēts gāzes pedālis, pirms vēl mašīna pa īstam ir saslīdējusi.

 

Vēl gribēju piebilst par pirmajā lapā minēto, ka atļauts esot autostāvvietās pārsniegt ātruma ierobežojumus. Ja atmiņa mani neviļ, autostāvvietās maksimālais atļautais braukšanas ātrums ir 20km/h

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...