Jump to content

Kā pareizi konvertēt jpg failu uz vektoru?


andrai2
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Pieņemsim ka man vajag priekš lielformāta drukas konvertēt vienu jpg failu uz vektorgrafiku, lai varu pietiekoši palielināt jpg image.

 

Interesēja tehnika kā to vislabāk izdarīt, caur kādu programmu un kādu funkciju, skatījos online jpg to vector konvertorus un Corel draw funkciju Outline trace - detailed logo, bet kvalitāte baigi švakā, taisnās malas ir nelīdzenas un šķības.

 

Varbūt kāds kaut ko līdzīgu ir darījis un var pakonsultēt kā vislabāk konvertēt jpg image to vector, lai būtu laba kvalitāte?

 

p.s. ja kādam luste varbūt nodemonstrēt kā kvalitatīvi konvertēt pielikumā esošo tes.jpg failu uz vekotru.

 

Paldies!

post-84534-0-76795900-1354612666_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Corel draw sanāk šādi, malas šķības, protams jpg imge ir sliktas kavlitātes, kaut kur skatījos par "manual trace"

post-84534-0-87562500-1354614947_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pārzīmēt tur max 2 minūtes. Ja vajag varu failu aizūtīt.

 

Lūdzu.

Nesanāca pievienot savādākus failus kā *.pdf

Pasaki kur aizūtīt (Ja vajag)

symb.pdf

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

PDF ir vektors. Lai konvertē paši. Te jau ir 30Ls vērts darbs izdarīts (ja no ielas ieietu kanotorī, tad kaut kā tā arī pārzīmēšana izmaksātu).

Link to comment
Share on other sites

Piesiešanās: PDF nav obligāti vektors. Tur iekšā var būt arī rastra bildes. Bet šajā gadījumā ir vektors. :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Sākās... Šis PDF ir ar vektoru, parasti visi laipni pieņem PDF. Par AI vai koreli gadās, ka spļaudās.

 

Bet kā gan bez piesiešanās.

Link to comment
Share on other sites

Uj Liels Paldies, Peksi. Vari padalīties ar tehniku, kā tieši pārzīmēji, kurā programmā, ja nav noslēpums, ar kādām funkcijāM, nu caur collor zilla var novilkt krāsas kodu, tie ir sabīdīti viens otram virsū taisnstrūri un trijstūri vai kaut kā savādāk pārzīmēji?

 

vēlreiz paldies!

Labots - andrai2
Link to comment
Share on other sites

Pēc manas saprašanas, dotais paraugs sastāv no 3 detaļām kurām piemērots kaut-kāds pārklājuma efekts. (piem. overlay utt.)

Es uzzīmēju 5 detaļas bez efektiem. Jo var gadīties, ka to efektu dēļ Tevi repro centrā 'nolādēs' :)

Krāsas ņemtas no tava parauga. vajadzētu sakrist.

Kādā programmā pārzīmē ir pilnīgi vienalga. Man tādas lietas patīk darīt ar Corel. Kā es to darīju?

Tu taču neprasi nopietni, lai divos teikumos iemācītu ar grafiskajām programmām strādāt?

Aprakstīt darbības tas nozīmē helpu vai manuāli rakstīt 1 lapas garumā.

Bet īsumā bija šādi:

Import *.jpg -> Rotate -45 -> Draw rectangle, Transformations, Copy, Transform, Trim, Intersect, ColorEyedropper, Rotate 45, Publish as PDF.

 

Ehh, steiga, steiga.

Kamēr šito rakstīju - pamanīju ka maziņš stūrītis centrālajam kvadrātam notrimmerējies. Pamanīt gan var tikai pie 7000% palielinājuma. Piespraužu izlabotu variantu.

 

 

P.S.

Kādreiz sen, kad zāle bija zaļāka, bija tāda programmiņa 'AdobeStreamline'.

Maza, ātra un precīza. Tolaik viņai nebija konkurentu pārvērst bitmapu uz vektoru. Pameklē viņu, un iespējams, Tavām vajadzībām pietiks. Tagad gan viņu Adobe vairs neatbalsta, bet ilustrators man krīt uz nerviem.

Corel tāds vairāk 'tehnisks'

symb1.pdf

Labots - Peksis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...