Jump to content

RAM frequency, timing & voltage


ExDec
 Share

Recommended Posts

Labdien Boot.lv foruma lietotāji!

 

Tad nu šodien bija vajadzība šo un to pamainīt datora BIOS un piefiksēju, ka man DRAM frequency ir 1060. Iekšā DDR3 1333MHz RAM, taču, teorētiski, ar jaunāko BIOS update, kas man ir uzlikts, un Ivy Bridge CPU, kas arī man ir, MB (ASRock H61M-S) atbalsta līdz 1600MHz. Tad nu jautājums - vai ir droši likt tos 1333MHz BIOS (jo šādu iespēju piedāvā) un vai līdz ar to nebūs arī visi timing un voltage jāmaina (jo kaut kur lasīju, ka defaultā voltage var nebūt vajadzīgā). Varbūt kāds varētu sīkāk paskaidrot par šādu lietu? Redzēju iepriekš līdzīgu topiku, bet neko konkrēti gan tur neatradu.

 

Paldies!

 

Edit

Aizmirsu pieminēt, ka iekšā ir Crucial Spectek 4GB DDR3 PC3-10600 CL9 ST51264BA1339 single stick RAM.

Labots - ExDec
Link to comment
Share on other sites

Voltāžu Tev jāmaina nav (tai šobrīd vajadzētu būt defaultajiem 1.5V).

Pamēģini visu uzlikt uz Default vai Auto un paskaties vai strādās ar 1333MHz... Katrā RAM plāksnītē ir speciāla shēma (parasti maza ar, laikam 6 vai 8 kājiņām), kurā ir informācija par to kādas frekvences un timingus konkrētā atmiņa atbalsta (tā saucamais SPD), pēc tā tad BIOSam vajadzētu izvēlēties maksimālo frekvenci un pareizus timingus, ja visur ir uzlikts Default/Auto...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...