Jump to content

Mātesplates iegāde


cambel
 Share

Recommended Posts

Sveiki , es vēlos iegādāties sev jaunu mātesplati un kopā ar viņu arī ramu , bet es nezinu , kā noteikt , vai viņa derēs manam tagadējam datoram , tāpēc vai kāds lūdzu varētu man paskaidrot , kāda būtu labāka mātesplate uz ko mainīt , un kas nemaksātu pārāk dārgi.

 

Mana tagadējā mātesplate

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2541#sp

 

Vai jūs nevarētu ieteikt kādu tieši no šim mātesplatēm, jo doma ir iegādāties tieši no šī portāla.

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/pamatplates/

Link to comment
Share on other sites

ar to vien nepietiks, jāskatās vai jaunā plate suportē esošo procesoru (pēdējie čipseti p4 un pentium/celeron d neuztur) un cik var noprast no autora viņš grib pāriet uz ddr3

Link to comment
Share on other sites

Jā es gribu pāriet arī uz DDR , nemainot procesoru nevar iegādāties , mātesplati ar LGA1000 ? Mans tagadējais procesors ir Intel Pentium E2180 , un kā ar izmēriem mātesplates , kā es varu būt drošs ka viņa ielīdīs ?

Link to comment
Share on other sites

[grūta nopūta] uz ddr tu negribi pāriet, uz ddr3 gan, šādā gadījumā tev der visas g41m plates no arāba linka, procesors derēs visām, un nav tāda lga1000

par izmēriem var neuztraukties, tava patreizējā ir lielākais iespējamais izmērs

Link to comment
Share on other sites

Drusciit apshaubu ekonomisko pamatotiibu, mainiit maatesplati tikai tapeec, lai vareetu izmantot DDR3 atmiju.

Piemeeram, ja meerkjis ir 4GB kopeejais atminjas apjoms, tad leetaak ir pirkt DDR2 nevis plati + DDR3.

 

Ar plates nomainju uz G41 kompis aatraak straadaat nesaaks, SATA3/USB3 arii nebuus. Tad nafig to vajag?

Ja nu vieniigi vecaa maatesplate ir nospraagusi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt, tad kāds varētu man ieteikt, kāds būtu , izdevīgāks pirkums, ko iegādāties no iepriekš minētās mājaslapas , lai padarītu manu pc , ātrāku , mātesplati es gribēju iegādāties , lai nākotnē varētu ietādāties vairāk par šiem 4gb , jo DDR2 būs dārgāk .

Link to comment
Share on other sites

Uzraksti precīzi kāda ir esošā sistēma, cik kāds rams , kāda videokarte, kāds baroklis , kādi HDD???... ā un ko taisies darīt ar to datoru ?

Link to comment
Share on other sites

Lai būtu ātrāks tev jāmaina mātesplate, procesors un atmiņa (ļoti iespējams, arī barokli vajadzēs jaudīgāku jaunajiem dzelžiem). Nu kaut kas tāds - bet tur jāzin, ko gribi darīt un cik vari atļauties izdot.

http://www.1a.lv/dat...b75-v/13511904/

http://www.1a.lv/dat...0sr05w/7949463/

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/ram_flash_atminas/kingston_8gb_pc10600_ddr3_cl9_hyperx_kit_of_2_kvr1333d3n9k28g/9046790/

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Nu dators lielakoties ir priekš interneta , worda , skypa utt. Bet ari ar draugiem biezhi sanāk kautko uzspēlēt online , vēlos lai nebūtu problēmu kads viņš uzkarās un jāgaida , visas darbības notiek lēnām

 

Manas tagadējas specifikācijas pievienoju zemāk , pie failiem

 

Cenu būtu labi ja būtu pēc iespējas ekonomiskāka.post-95027-0-57677500-1354106492_thumb.jpgpost-95027-0-81103900-1354106494_thumb.jpgpost-95027-0-27158100-1354106496_thumb.jpgpost-95027-0-15033100-1354106498_thumb.jpgpost-95027-0-04856100-1354106500_thumb.jpgpost-95027-0-58437500-1354106501_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

tāpēc jau nav jāpērk jauna plate, piepērc kaut vai lietotu 2x1gb ddr2 kitu par desmitnieku, ar to arī tavām vajadzībām pilnīgi pietiks

uzkāršanās un lēnuma iemesls nav mātesplatē bet gan visticamāk piedrazotā sistēmā

Link to comment
Share on other sites

Sistēma man itkā tīra , nav pārāk nekas pārbāzts vai kā , bet ja es gribēšu iegādāties vel lielāku ramu par 2 gb , tad tas maksās dārgi ,bet DDR3 ir lētāks variants + jaunā mātesplate atbalstītu arī labāku procesoru., vispār es vēlējos uzreiz šaja datorā ielikt 4 gb.

 

Un kur tādu kitu var atrast pa 10 ?

Un ja es vēlos kautko uz viņa uzspēlēt nebūs tāpat kā tagad ?

Labots - cambel
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, ja ir doma vēlāk upgreidoties processora ziņā, tad nav jēga iegādāties jaunu mātesplati ar LGA775 socketu...

Tagad varbūt mēģini atrast kādu lietotu, bet ja taisies apgreidot processoru, tad ar 1155 socketu ;)

Link to comment
Share on other sites

Mātesplatei LGA ir jāsakrīt ar procesoru ? Nevar mātesplate būt LGA 1155 bet procesoram 755 , bet ja es nomainu tikai procesoru , izmaiņas būs pamanāmākas ?

Link to comment
Share on other sites

Protams ka būs pamanāmākas mainot procesoru ,bet

Plates manuālī rakstīts ka max 2GB atmiņas tāpēc piepērc vēl 1 GB un videokarti ... un pārinstalē logus, gan jau pilns ar drazu ...

Labots - Dils
Link to comment
Share on other sites

Nē, Tu nevarēsi uzlikt 775 processoru uz 1155 mātesplates!

Labots - Didzha
Link to comment
Share on other sites

Nu dators lielakoties ir priekš interneta , worda , skypa utt. Bet ari ar draugiem biezhi sanāk kautko uzspēlēt online

 

šim nav nepieciešami 4gb atmiņas, un nē, nomainot procesoru tavas bremzes un uzkārieni neizbeigsies!

Link to comment
Share on other sites

Pacharulzis

es paņēmu māteni ar usb3, lga1155, ddr3, virsū g860, hd 6770 un 4gb ram, viss strādā ideāli, k-kādi jaunie nfs un taml';idzīgi brīnumi uz max..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...