Jump to content

GTA V UZ PC? Nē!


Emilz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    26

  • Bomaars/C12

    42

  • Toļiks

    16

  • Fantamass

    22

Viena bildīte no manis :D

 

KXUOQl3kD0q4IQsydC7iSQ_0_0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Princpā pirmie benči rāda labas lietas visiem, kam ir vismaz 4 plūsmas.

https://imagizer.imageshack.us/v2/482x1034q90/661/9E8eL8.png

http://i.imgur.com/s1Em8AI.jpg

http://i.imgur.com/q0iWv2l.jpg

http://i.imgur.com/iHyr62B.jpg

P.S. i3 neslikti nostājās pretī dārgākiem pročiem un tiem daudzkodolniekiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Princpā pirmie benči rāda labas lietas visiem, kam ir vismaz 4 plūsmas.
Katrs kodols tiek efektīvi izmantots tādēļ arī ir tik labi rezultāti. 
Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu
Viss gandrīz max lēkā ar vysnc 35-60fps

Uzliekot visu uz max (Pilnīgi visu) Anti Aliasing X8 un visas ēnas FPS dramatiski nokritīsies vel zemāk! Pie maksimālās kvalitātes tā spēle ēd 4GB video atmiņas uz izšķirtspējas 1920x1080.

Labots - Antons ar lielo burtu
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Kāds nezin kā lai noņem windowed mode GTA 5 ? Katru reizi ieejot spēlē obligāti jāspiež alt + enter lai aktivizētos pilnais ekrāns ko izdarīt tā lai tas nebūti jādara ?

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Spēlei taču ir fullscreen uzstādījums. Vari arī pievienot -fullscreen komandrindu. Jāsaka gan, ka nospiest alt+enter nav nekas sarežģīts. Cik tad bieži tu to spēli dienā startē, divdesmit reižu?

Link to comment
Share on other sites

Man spēle nokrešo, kad vienā misijā mēģinu šaut no mašīnas :( :( :(

Labots - camel
Link to comment
Share on other sites

Labais. Nozagts sociālā kluba konts :D

 

Vienreiz var minēt no kuras valsts tas ir paveikts.

Sanāk, ka 40eur man ir nozagti.

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nozagts sociālā kluba konts
 

Taisi ticketu, raksti Rockstāram.

 

 

Vienreiz var minēt no kuras valsts tas ir paveikts.
 

Nedomāju, ka tev tur ir norādīta pareizā valsts.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Man spēle nokrešo, kad vienā misijā mēģinu šaut no mašīnas

Pirmā heista beigās? Man ar tur nokrashoja, vairākas reizes mēģināju, sapratu, ka nav ko šaudīties tad :D Un vēl crash vieta ir tad, kad tikko ar Trevoru tiec Los Santos un mēģini pārslēgties uz citu charu, gan man, gan brālim tajā vietā nocrashoja, pēc tam atkal viss bij ok  
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Katrrā ziņā Rockstar games galīgi nolažojuši, speli atcela utt...kā te tika minēts no viņiem tika gaidīts viss uz perfekt...ok labi optimizēts...bet spēli ko atnesa rockstar games...nu pa galvu pelnijuši, bugu,glichu vairāk kā skudru skudrupūznī. Sākas vis ar to ka vienam neiet tā misija vienam šitā misija nakošam nākošā misija, spēle crasho, daudzi nevar uz Nvidia videokaršu laptopiem palaist...tas vienkārši vāks...rockastar nofeilojuši vienkārši.

Link to comment
Share on other sites

Da tā tak normāla parādība. Nekas, paies kāds pusgads, šie uzliks pāris ielāpus, izlabos savus gļukus, un viss būs kedā.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nē hurvacijs diemžel tu smagi kļūdies...par fantamass prata spējām jau sen zināms... visas problēmas ir neatkarīgi no tā vai pirkts vai krakots un pirms te pljutiit vajag papētīt info googlē.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Tad kāpēc es esmu dzirdējis problēmas tikai no pirātu džekiem, kamēr legālie šaudās uz nebēdu?

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tad kamdeļ visā pasaulē cilvēki brēc un parslogojuši rockstar supportu un kamdeļ tad patchi tiek laisti ar kaut kādiem fixiem, priekš crackotajiem tikai?  :grin:
Kaut kā debīli no 'savējiem'' tikai spriest (man viens draugs ar crack nevar paspēlēt, bet otram draugam ar pirkto ir ok :sarkasms:  )...kā teicu pirms pljutiit vajag palasīt info...
Mazs sarakstiņš ar problēmām:
http://segmentnext.com/2015/04/14/gta-5-errors-install-issues-crashes-launcher-bugs-graphics-and-performance-fixes/

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/204772198--RESOLVED-How-to-Fix-Problems-Installing-or-Playing-GTAV-PC-On-Windows-User-Accounts-Containing-Certain-Characters

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Digital Version

Uzmanību! Aktivācija ar Rockstar Social Club

 

agrāk par piecgadniekiem izlasīt mācēju ... šeit vel kādam pašlaik problēmas
 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

bomaar,tavs gamertags ieksh rockstar social ir?Vai arii tu esi no tiem kas speelee piraatu versiju un skaita bugus un nepilniibas.

no offense

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

No offense, nav vismaz kamer nesalabos glichus un bugus parastajiem ļautiņiem kas ir atdevuši kā muļķīši 60 eiro bet vel nevar spēlēt...šodien tāds viens tika sastapts kam ir steamed GTA V un arī raudāja ka neiet tālāk par misiju Blitz play, ja pēc mēneša būs salabojuši paņemšu pa 35 eirām...pagaidām neredzu jēgu zīlēt kafijas biezumos vai par 60 eiro es varēšu story iziet vai tikšu starp tiem kam game crasho...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
ja pēc mēneša būs salabojuši paņemšu pa 35 eirām...

Tātad tu esi pirāts ?! 

 

 

Viss gandrīz max lēkā ar vysnc 35-60fps...uz atro paregulēju iestatījumus nekas nemainijas tāka pec lielakas mainišanas ir jarestartē spēle tad apnika regulēt jo tomer gta v tā ilgak ladejas un spelet ta gribas, kkad pamēģināšu pareguulēt to stabīlo robežu uz kuras turas 60fps, bet kā minēju lieku iestatījumus zemāk nekas diži nemainījas, jagaida kkadi patc
Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Jā, tikai tagad Somālijas līcī esmu noenkurojis kuģi ar 30 melnādainajiem draugiem, kas mana atvaļinājuma laikā turpina vizināties un aplaupīt kuģus...pēc atvaļinājuma plānots tur atgriezties un turpināt vadīt savu apkalpi.

Fantamass un kas esi tu, ka šeit met kreisos crack ar vīrusiem pārbāztos, lai daži no Boot, ne tik atjautīgi Boot biedri vel tos izdomātu lejuplādēt un inficētos, pēc tam tu iemet saitu kurā pats meklē GTA V un vel apskaidro, ka 60 eiro dārgi ir un pēc tam jau spēlē?


Smieklīgi sanāca, bet citātus salasīju pēc kārtas un patīk pēdējais citāts.  :D
 

 

Tomēr dārgs prieks tie 60 eiro. 
Un rutor.org tev skaitās kaut kāds kreisais saits ? 
Kāds nezin kā lai noņem windowed mode GTA 5 ? Katru reizi ieejot spēlē obligāti jāspiež alt + enter lai aktivizētos pilnais ekrāns ko izdarīt tā lai tas nebūti jādara ?
Pievienots Šodien, 00:19 hurvacijs, 20 Apr 2015 - 00:16, teica: manliekas, ka neiet misijas tikai pirātiem. Augšā redzams kuri tie ir.  Ieteikt
Pievienots Šodien, 00:19 hurvacijs, 20 Apr 2015 - 00:16, teica: manliekas, ka neiet misijas tikai pirātiem.

Augšā redzams kuri tie ir.  
Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Tu tak pats sapinies savā runā un atklājās ka esi nokačājis gta 5 no torentiem mani vari nereklamēt jo pats esi pieķerts.  :)

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Atvaino es neesmu to ne noliedzis, ne apstiprinājis(Kur es saku jā, nē?), bet tu gan te kko meklē, lai gan skaties pats uz sevi...tādus kā tevi zābakus valstij vajadzētu likt ''Īpašo'' kursā kurš būtu garāks , varbūt tā ir cerība uz kaut kāda debīliķu procenta samazināšanu? Vai tu skaities norakstīts jau?

Konkrēti tā jebkurš draugs var iedot man iztestēt no sava steam šo spēli? Tas ir neiespējami?
Atšķirībā no tevis, tu pats jau norādiji kur nokačaji, kur crack meklēji, ka 60 eiro priekš tevis dargi, un ka jau pēc tam spēlē...Ko tu sienies par savu grēku pie citiem...ja manas darbības tu nezini...

Fantamass palīgskola nav nekas slikts, tas tev palīdzēs dzīvē nevajag par to kaunēties.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

.tādus kā tevi zābakus valstij vajadzētu likt ''Īpašo'' kursā kurš būtu garāks , varbūt tā ir cerība uz kaut kāda debīliķu procenta samazināšanu? Vai tu skaities norakstīts jau?
Netēlo te gudro pirat! 

 

 

Konkrēti tā jebkurš draugs var iedot man iztestēt no sava steam šo spēli? Tas ir neiespējami?
Nevajag te tagad atmaskas taisīt apozna! 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tev kkas ar galvu nav kārtībā pats saki ka60 eiro dargi, met vietu kur crack lejuplādēt un saitu kurā lejuplādē un tad jau spēlē un mani sauksi par pirātu? Kas esi tu tādā gadījuma...tu esi izvēlējies pieņemumu par mani, bet par tevi nav pieņēmuma bet ir apstiprinājums ka tu esi 100% pirāts un tagad kladzināsi kurš ir kurš nav? Tev viss majās?

Es zinu ka šeit jau pamatskolēni pievienojas BOOT.LV domāju sākot ar kādu 9.klasi, bet izrādas ka pirmklasnieks šeit ar iemaldījies.

Saproti tu Pirāts neiesi aizrādīt kādam, ka viņš to pašu dara ko tu, tev nenāk smiekls par savu stūlbumu vispārībā? Bez tam kā minēju ir iespēja pamēģināt stēmoto kamēr slimoju...no rīta līdz vakaram draugs nespēlē jo skola bet es sēžot mājās to gan varu darīt. Viņs vairāk spēlē MP es izgajis gandrīz SP, kad to izdarīšu viņš ies SP un paraleli speles MP bet es drizumā (iespējams mēnesis) pats nopirkšu, bet tu pirāts forever alone paliksi tups kā zābaks un pirāts.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Tev kkas ar galvu nav kārtībā pats saki ka60 eiro dargi, met vietu kur crack lejuplādēt un saitu kurā lejuplādē un tad jau spēlē un mani sauksi par pirātu? Kas esi tu tādā gadījuma...tu esi izvēlējies pieņemumu par mani, bet par tevi nav pieņēmuma bet ir apstiprinājums ka tu esi 100% pirāts un tagad kladzināsi kurš ir kurš nav? Tev viss majās? Es zinu ka šeit jau pamatskolēni pievienojas BOOT.LV domāju sākot ar kādu 9.klasi, bet izrādas ka pirmklasnieks šeit ar iemaldījies. Saproti tu Pirāts neiesi aizrādīt kādam, ka viņš to pašu dara ko tu, tev nenāk smiekls par savu stūlbumu vispārībā? Bez tam kā minēju ir iespēja pamēģināt stēmoto kamēr slimoju...no rīta līdz vakaram draugs nespēlē jo skola bet es sēžot mājās to gan varu darīt. Viņs vairāk spēlē MP es izgajis gandrīz SP, kad to izdarīšu viņš ies SP un paraleli speles MP bet es drizumā (iespējams mēnesis) pats nopirkšu, bet tu pirāts forever alone paliksi tups kā zābaks un pirāts.
 ilWFZym.png
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tu parādi kurā trakerī tu esi piederīgais? Nepietiek ar rutor.org tev?

Ceru ka apzinies savu smadzeņu brāķi, ja pats kačā tad kādas tev tiesības kādu par tās pašas lietas darīšanu apsmiet...pat nemaz ja tā nav kaut vai pieņemsim ir?
 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...