Jump to content

GTA V UZ PC? Nē!


Emilz
 Share

Recommended Posts

Cik palasīju reportus, izskatās, ka ar gtx 980 var spēlēt uz max, 1080p, 2 samples msaa, ar daudz maz stabiliem 60fps, un ar titāniksu varot spēlēt uz max, uhd, bez msaa - arī ar 60fps. Tomēr, spriežot pēc dažādiem reportiem, daļai nāksies pagaidīt kādu patchu, jo tāpat visādas problēmas. Lai vai kā, izskatās, ka ports nav slikts, bet par 1080p vizuālo galīgi neesmu sajūsmā.

Spēle tiešām ir normāli optimizēta cik nu ir dzirdēts jo pat uz rekomendētajiem dzelžiem spēle iet tīri labi. Ja spēle būtu izlaista reizē ar konsolēm pieļauju ka optimizācija uz to brīdi būtu daudz briesmīgāka.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    26

  • Bomaars/C12

    42

  • Toļiks

    16

  • Fantamass

    22

 

 

Cik lasīts tad uz low pat ar pīsli varēs spēlēt

Atliek vien cerēt  - G540 + HD 6850 + 8GB RAM.

Spēles īpaši nespēlēju, bet šo iečekot gribētu. Es 720p nesmādēju.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

KKad vēlāk pamēģināšu kā iet uz otra pc intereses pēc Athlon 5000+ +4gb ddr2 + Msi R6670 1gb ddr5

Link to comment
Share on other sites

 

 

KKad vēlāk pamēģināšu kā iet uz otra pc intereses pēc Athlon 5000+ +4gb ddr2 + Msi R6670 1gb ddr5
Procis dinozaurs bet gan jau uz pašiem minimālajiem aizies. 
Link to comment
Share on other sites

Nu pēc video, nekas īpašs nav. Atgādina San Andreas, pie grafikas varēja piestrādāt un auto fizika nav tā labākā.

 

Cik saprotu pluss tāds, ka varēs spēlēt arī ar sliktākiem pc, kā norādīts.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uz manas sistēmas iet labi, kadrus nemērīju par cik dropu nav.
Nu kā grafika ja salīdzina ar gta 4 ? 
Link to comment
Share on other sites

Da kādu vēl GTA IV. Ja neņemam vērā konsoļu iznākšanas datumus, gadu starpība starp V un IV ir teju seši ar pus gadi, respektīvi, šāda salīdzināšana ir līdzvērtīga GTA IV un GTA III grafikas salīdiznāšana. Man šķiet, ka MaxPayne3 izskatās labāk par GTA V. Pats vēl neesmu spēlējis, un tuvāko dažu mēnešu laikā pat netaisos spēlēt, bet man šķiet, ka 1080p 'ultra' grafika izskatās knapi labāk par PS4. Laikam sāk kļūt skaidrs, kādēļ R* pilnīgi visu laiku muldēja par GTA V pievilcību uz 4k, jo uz 1080p vizuāli spēle ir vāja.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Laikam sāk kļūt skaidrs, kādēļ R* pilnīgi visu laiku muldēja par GTA V pievilcību uz 4k, jo uz 1080p vizuāli spēle ir vāja.

Tās nu gan ir pēdējās muļķības kāds sakars pikseļu skaitam ar grafikas pievilcību, jā ir tāda lieta kā pikseļa lielums bet spēlēs tas nav tik ļoti uzkrītoši. 

 

 

jo uz 1080p vizuāli spēle ir vāja.

Un kā ir ar 1680x1050 un 1440x900 tur vizualais ir ekstrēmi vajš ?  :mrgreen:  

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Tās nav ne pēdējās, ne muļķības. Tu droši vien nekad neko vairāk par 1080p nemaz dzīvē redzējis neesi, un ikdienā sēdi uz kaut kādas telefona izšķirtspējas.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Ir gan 1080p gan 1440p monitori uz desktopa atšķirība ir uz aci redzama bet spelēs tur nekas diži neatšķiras kur nu vel vizuālais.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Tādā gadījumā visiem vajadzētu spēlēt uz 24-32'' ekrāna 480p izšķirtspējā, jo kāda taču tur starpība, izskatās tieši tāpat.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Tādā gadījumā visiem vajadzētu spēlēt uz 24-32'' ekrāna 480p izšķirtspējā

Tādā neviens netuvu nespēlē.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Jā, un kāpēc? Bet nav taču atšķirības, vai tur ir 480p, vai 720p, vai nedod Dievs vēl kāda lielāka izšķirtspēja.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Jā, un kāpēc? Bet nav taču atšķirības, vai tur ir 480p, vai 720p, vai nedod Dievs vēl kāda lielāka izšķirtspēja.
Kas tas ir 480p ? Tu datoru pie melnbaltā televizora slēdz klāt vai ? 
Link to comment
Share on other sites

Nu ar to GTA gan ir paveicies cik papētīju youtube pilnīgi pietiek ar intel i3 un video karti kādu gtx750ti lai normāli paspēlētu to spēli ar medium/high 1080p iestatījumiem.

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Kas tas ir 480p ?

 

480p ir izšķirtspēja, tāda, kurai vertikālais garums ir 480 pikseļi, parasti ar terminu 480p visbiežāk tiek domāta tā izšķirtspēja, kurai malu attiecība sanāk 16:9, tas sanāk kaut kādi 850 reiz 480 pikseļi. Neizvairies no jautājuma, sniedz mums savu prātīgo atbildi. Kāpēc mēs labrpātāk spēlējam augstākās izšķirtspējās (noteikti nerunāju par maniakāliem 1st person šūteru 'geimeriem'), ja jau tas izskatās tieši tāpat - vizuāli- kā zemākā izšķirtspējā?

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

itanium,man ar nedod.

Fantamass, kā to ņem, biļete uz kino maksā 10 eiro par 2 stundu prieku,60 eiro dārgu spēli vari vismaz 10 studas spēlēt. Rezultāts ir 5 eiro stundā.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Fantamass man liekas tev banu derētu iedot, te met kkadus fake crack saitus kur virusi ir nevis crack.

GTA V PC pagaidām nav uzlauzts, jo izmanto līdzigu aizsardzību Denuvo DRM tikai mazliet vieglāku, tā ka pajies dienas līdz kadi top krakotāji izveidos crack, SIMS 4 esot bijusi līdziga aizsardzība un tas viņiem aizņema 4 dienas...šitie visi saiti ar crack utt ir fake

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

CPU testi iekš GTA 5  sākotnējā līmeņa stock i5 4440 3.1 Ghz ir apmēram vienā līmenī ar labi uzdzītu vidējā līmeņa FX8350 4.7Ghz

 

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tomēr dārgs prieks tie 60 eiro.

 

Man tas prieks izmaksāja 40eur. Ja vēl agrāk pameklētu, tad zem 40eur 100% varēja dabūt. Man pat ļoti paveicās. Nopirku standarta versiju, bet veikalam radās ķibele ar atlsēgu dabūšanu. Ar nokavēšanos man iedeva un pats galvenais kā kompensācijai papildus iedeva visus virtuālos bonusus, kas ietilpst GTA V. Un visam punktu pielika vēl GTA SA no steam :D. Tagad man būs legāls arī GTA SA, GTA 4 un GTA 5.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Domājams kā jau prasti pēc kādas nedēļas divām, teiksim g2a ieliks weekly sale arī gta v tad jau cena ar grozīsies ap 35 dollari utt, vismaz parasti ir ta jo gan FC4, BF:H utt neilgi pēc iziešanas jau viņiem weekly sale bija

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

@@Fantamass, Ja nevari veikalā kko atļauties, bet baigi gribās arī zodz?

@@Zoom, steamā par kapeiām varēja/var dabūt visas iepriekšējās GTA daļas :D izmaksā ~10€ viss kopā. p.s. nu jau akcija beigusies..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Bet man pat 10EUR nevajadzēja maksāt. Tāpat jau es nepirktu tik vecu spēli, bet ja iedod legālu pa brīvu, tad kāpēc ne.

Link to comment
Share on other sites

Driizumaa gaidamas jaunu teemu piepludums. Portatiivais prieksh GTA V.

 Core i3-3120m 2.50Ghz GeForce 610m 1gb Varu iepriecināt arī laptopistus jo uz jeb kura kaukulatora varēs paspēlēt. :)

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...