Jump to content

GTA V UZ PC? Nē!


Emilz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    26

  • Bomaars/C12

    42

  • Toļiks

    16

  • Fantamass

    22

 

 

mazāk jākačā. vairāk jāpērk PC spēļu licences, un izstrādātājiem neradīsies pārdomas par šīs nepopulārās spēļu platformas neatbalstīšanu. Nu ja būs adekvāta cena tad jau protams bet ja uzmetīs cenu kaut kādi 50 eiro tad piedodiet tas disks nav tā vērts.

ja neviens nepērk, tad nevienam nevajag.


 

 

lasiju citos forumos kā piemeram somiem šiem vel +24% nodoklis jamaksā :D

latviešu forumu lasītāji piemaksā 21%, t.s., PVN

Link to comment
Share on other sites

Es nesapratu kapec galvenas lomas telotajs bija jaliek latinamerikanis ,

Gta 3 bija hits talaja 2004 gada kad spelejam poligona so speli :-)

Link to comment
Share on other sites

 

 

mazāk jākačā. vairāk jāpērk PC spēļu licences, un izstrādātājiem neradīsies pārdomas par šīs nepopulārās spēļu platformas neatbalstīšanu.
 

Vai maz ir kāds cilvēks, kas vēl pēc visa šī būs gatavs maksāt pilnu cenu par GTA V PC versiju? Tikai pēdējie idioti atļautu sevi vispirms tā pazemot, un pēc tam vēl pabarot R*

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tikai un vienigi tādos saitos ka g2a.com lai kosmonautiem kas čakarē pircejus mazak tiek jo tā jau gana tiek, vismaz ja es pirkšu tad darīšu tā:D

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu ja tev ir no manis nopirktā karte un sakrīgs procis tad būs stipri virs minimuma(uz medium obligati būs sakarīgs fps), jo tie jau speci ir tā un pec speciem visu nevar spriest jo man reizem ar rada ka nepietiks recomend bet nu iet viss ultra 1080p 40-60+fps jaunakajam spelem

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es ar to karti Battlefield 3 spēlēju 1080p ar kadiem 40-60fps (HIGH) un gta V jau nebūs stipri prasīgāks

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Paskatoties uz rekomendētajiem dzelžiem priekš GTA V izskatās ka būs nepieciešams pieklājīgs CPU lai normāli varētu pavilkt šo spēli.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu ja būs adekvāta cena tad jau protams bet ja uzmetīs cenu kaut kādi 50 eiro tad piedodiet tas disks nav tā vērts.

par GTA 5 var piemaksāt, ibo, ģeniāla spēle! Uz Xbox izgāju un uz PC iziešu (+ grafička un modi).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Fantamass

Prasības arī viņai lielas ne katrs ar komfortablu fps viņu varēs paspēlēt pieļauju ja nu vienīgi uz minimālajiem iestatījumiem.

 

Rekomendētas prasības

  • OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
  • Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
  • Memory: 8GB
  • Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
  • Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
  • HDD Space: 65GB
Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Ja ar tiem dzelžiem uz FHD varēs pavilkt viscaur 60fps, tad tās prasības ir ļoti zemas. Pat iespaidīgi zemas

Link to comment
Share on other sites

 

 

Prasības arī viņai lielas ne katrs ar komfortablu fps viņu varēs paspēlēt pieļauju ja nu vienīgi uz minimālajiem iestatījumiem.

GTX 660 jau nav nekas traks un arī FX vai i5 ne. Lietotu kompi uz kādiem 400-500 simtiem pēc šīm prasībām var savākt. 

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

"Tās ir rekomendētās prasības" nevis optimalās  atceramies kā bija ar gta 4 rekomendetās prasības tur bija Q6600 vai phenom x3 un ar to procesoru viņa maigi izsakoties negāja par max settingiem vispar nerunājot (varbūt kāds teiks ka gāja bet 25 fps tas taču nav normāli), cerēsim ka gta 5 būs labāk optimizēta.


Rekomendētās prasības tas ir kaut kur vidējie iestatījumi ar ciešamu fps....


 

 

Ja ar tiem dzelžiem uz FHD varēs pavilkt viscaur 60fps

Un tu tam tici tiešām ? 

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

 

 

"Tās ir rekomendētās prasības" nevis optimalās  atceramies kā bija ar gta 4 rekomendetās prasības tur bija Q6600 vai phenom x3 un ar to procesoru viņa maigi izsakoties negāja par max settingiem vispar nerunājot, cerēsim ka gta 5 būs labāk optimizēta. Rekomendētās prasības tas ir kaut kur vidējie iestatījumi ar ciešamu fps....

Rekomendētās ir nav tas pats, kas minimālās. Minimālās tādas pašas kā GTA 4.

Minimum Specs

OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)

  • Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
  • Memory: 4GB
  • Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
  • Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
  • HDD Space: 65GB
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un tu tam tici tiešām ?
 

Es neticu nekam, ik īpaši ne jau nu R* Games vai kaut kam, ko viņi saka. Zinu tikai to, ka, spriežot pēc 4K PC scrīniem, spēle vizuāli izskatās tikai viduvēja, un es nemaz nebūtu pārsteigts, ja ar tiem rekomendētajiem dzelžiem varētu optimāli spēlēt. The Witcher 3 uz ultra, FHD @60fps varēs paspēlēt ar GTX 980, tās ir normālas prasības open world spēlei.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Viens un ir skaidrs gta 5 prasības ir lielākas nekā gta 4 prasības paskatoties uz to kā iet gta 4 neko labu es nevaru secināt ja nu vienīgi būs optimizācija sakārtota par visu šo ilgo laiku ko viņi noturēja.  :TBS:

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Tu piesauc GTAIV, es tik pat labi varētu pieminēt MP3. Es pats personīgi esmu MP3 spēlējis uz UHD, visa grafika līdz galam(bez MSAA/SSAA, protams) uz tikai vienas GTX 970, un pat tad praktiski visu laiku ir pavelkami 60fps. Spēlēšanas laikā vidējais GPU loads nebija pat 90%, lai gan bija pāris vietas, kur fps nokritās mazliet zem 60. To ievēroju tikai pēc loga nočekošanas, jo es nespēlēju ar ieslēgtu fps counteri stūrī. Jā, GTA V ir cita žanra spēle, tomēr tas šajā gadījumā ietekmēs vairāk CPU prasības, nevis GPU.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Daudzās spēlēs esmu ievērojis tieši to ka nevis GPU ir noteicošais bet " CPU " un visu fps parādi regulē tieši CPU piemērs Elder scrols skyrim, GTA 4, World of tanks ja pameklētu varētu vel kaudzi ar piemēriem atrast. Tajās spēlēs kur cpu ir noteicošais vienmēr būs lielākas problēmas ar fps nekā tajās kur VGA ir noteicošā jo videokartes attīstās ātrāk nekā procesori.


 

 

Tu piesauc GTAIV, es tik pat labi varētu pieminēt MP3
Kas bija MP3 godīgi sakot nevaru atkost ?  Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tajās spēlēs kur cpu ir noteicošais vienmēr būs lielākas problēmas ar fps nekā tajās kur VGA ir noteicošā jo videokartes attīstās ātrāk nekā procesori.

Nē, tajās spēlēs dažiem ātriem kodoliem būs priekšrocība pār vairāk, bet lēnākiem. GTA 4 procesoru benčmarkos E8400 @ 3.4Ghz bija vairāl fps nekā Q6600 @2,4Ghz un tikai tādēļ, ka ātrākam kodolam ir nozīme. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Elder scrols skyrim
 

Vāji izmanto kodolus. Neatceros, cik tieši, un kādiem uzdevumiem, bet vāji. Pentium G850 spēlēja labāk par klokotu FX8320

 

 

GTA 4
 

Ja pareizi atceros, māk izmantot tikai divus kodolus.

 

 

World of tanks
 

Vai šis izmanto pat divus kodolus?

 

 

Kas bija MP3 godīgi sakot nevaru atkost ? 
 

Max Payne 3

Link to comment
Share on other sites

Prasības jau zvērā. Cerams nebūs kā ar GTA IV, kur labs dators, ar

i pēc prasībās reizēm iebremzēja.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Prasības jau zvērā. Cerams nebūs kā ar GTA IV, kur labs dators, ar i pēc prasībās reizēm iebremzēja.

Link to comment
Share on other sites

Šeit it kā var dabūt pa 45eur:

http://www.unlimitedgamestore.com/grand-theft-auto-v-steam-eu-cd-key-pre-order.html

 

Tikai vai viss strādās kā vajag, jo varbūt tas ir citam reģionam un beigās dabūsi banu. 45eur vari iebāzt tur kur saule neiespīd.

 

Te pa 40eur: http://www.instant-gaming.com/en/186-buy-key-grand-theft-auto-v-bonus/?igr=289098&utm_source=keyforsteam.de&utm_medium=referral&utm_campaign=keyforsteam

 

Visi veikali: http://www.keyforsteam.de/gta-5-key-kaufen-preisvergleich/

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

un jaunos amd draiverus, redzēs ko tie atnesīs

Ko atnesīs? To ko parasti! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu cik noprotams uzlabos performanci lai tādi kā gtx970 vai gtx 980 sāktu iesvīst, jo cenas r9...krīt bet performance kāps uz augšu. Protams jebkuram skaidrs ka tās dotās tabuliņas ir safabricētas (parspilētas), jo to dara visi tai skaitā nvidia, bet nešaubos ka dx12 uzlabos performanci.

Katrā ziņā Amd nepalika parādā saistībā ar draiveriem, nu pat izlaida arī jaunus. 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Cik palasīju reportus, izskatās, ka ar gtx 980 var spēlēt uz max, 1080p, 2 samples msaa, ar daudz maz stabiliem 60fps, un ar titāniksu varot spēlēt uz max, uhd, bez msaa - arī ar 60fps. Tomēr, spriežot pēc dažādiem reportiem, daļai nāksies pagaidīt kādu patchu, jo tāpat visādas problēmas. Lai vai kā, izskatās, ka ports nav slikts, bet par 1080p vizuālo galīgi neesmu sajūsmā.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Viss par gta 5 video iestatījumiem uz ka ies, uz kā neies utt.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...