Jump to content

RFID porti


davisp
 Share

Recommended Posts

Sveiki , šodien saņēmu 13.56mhz Rfid reader/writer , bet pieslēdzot pie datora un atverot kādu rfid software man rāda , ka nav savienojies ar portu.

Pašam RFID lampiņa deg , no sdk nolasa ar kautko bet softus izmantot nevar,jo ar portu nevar savienoties.

Kāds varētu ieteikt , ko darīt?

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt - tam lasītājam vajadzētu būt knibulim, ar ko pārslēgt starp HID un programmētāja režīmu.

 

Otrkārt - pārliecinies, ka izmanto oriģinālo softu. Tie lasītāji ir stipri dažādiem čipiem, kaut gan pilda vienu un to pašu funkciju, un katram ražotājam ir savs tūlis, ar ko jamais sapratīsies.

 

P.S. tas ir native USB, jebšu simulētais RS232? Ja otrais variants, pārliecinies, ka softa uzstādījumos ir norādīts īstais virtuālais COM ports.

 

P.S.S. ja tu taisies to izmantot lai hackerzZot Mifare Ultralight (lasi - eTalonu), tad uzreiz pateikšu priekšā, ka nekas nesanāks.

 

Un vispār - kas par h*iņu - nav ne modelis, ne screenshot no softa pielikts rakstam, nekas. Kas, tavuprāt - te visi gaišreģi, vai?! Davaj visu info par aparātu studijā, savādāk nav jēgas mēģināt tālāk tev palīdzēt.

Labots - Arnis`85
Link to comment
Share on other sites

Man ir šis http://www.ebay.com/...=item1c2ddd61e5

Orģinālo softu neizmantoju + gribēju uztaisīt tā , lai vadot paroli ieslēdzot datoru , varētu izmantot RFID , diemžēl nesanāca caur programu key... jo nevareja pieslēgties portiem.

Priekš e-taloniem nevajag , darbā pārkopēt kartes vajag

p.s Nolasīt dzelteno man liekas varēs , bet kautko mainīt gan ne...

p.s.s Nav tur nekāda knibuļa , rādas kā HID

Labots - davisp
Link to comment
Share on other sites

DEMO PROGRAM and detail DLL command set & manual will send by email

 

Sadabū demo sourci, nokompilē, apskaties komunikācijas protokolu, un no tā punkta cīnies uz priekšu..?

 

gribēju uztaisīt tā , lai vadot paroli ieslēdzot datoru , varētu izmantot RFID
Priekš kam priekš tā vajag papildus softus (atskaitot kartes _ierakstišanu_)? Man mājas kompis ar 125Khz lasītāju un standarta Win lockscreen tiek bloķēts jau divus gadus.
Link to comment
Share on other sites

Readeris ir HID pēc noklusējuma! Ko Tev vēl vajag, lai ielogotos Windā, tu man pastāsti?

Labots - Arnis`85
Link to comment
Share on other sites

Šis iemesls , ka viņš ir HID , tas traucē savienoties portam ar dajebkuru programmu, tā vismaz izskatās...

Jā man vajag ielogoties wind ar rfid!

Link to comment
Share on other sites

Puis - tu vienmēr ar lielgabaliem zvirbuļus šauj? Nafig tev SDK, ja vienīgā vajadzība ir Win ielogoties ar karti?!

 

 

Labi, uz pirkstiem stāstu -

 

Pieņemot, ka Win7/XP - ieej Control Panel > User Accounts > Tavsuseris > Change Password (vai Create password)

 

un tālāk šādi :

 

post-66557-0-30149900-1353961884.jpg

 

Pie nosacījuma, ka tu izmanto rakstāmo karti, uz kuras virsmas nav rakstīti tās abi identifikatori, šis ir pietiekami drošs autentifikācijas mehānisms, ja vien tu nestrādā bankā (un tieši šī iemesla dēļ bankās tiek izmantotas čipkartes - kamēr karte lasītājā, sesija atvērta, kā karte ārā - Win lockscreen).

post-66557-0-30149900-1353961884_thumb.jpg

Labots - Arnis`85
Link to comment
Share on other sites

A kas notiks, ja RFID karte pazudīs, vai lasītājs salūzīs, kādā veidā tad lietotājs varēs ielogoties?

Link to comment
Share on other sites

Hmm... Nezinu gan, nezinu gan. Ā - Safe mode un admin password, kā visi baltie cilvēki, varbūt?

 

Un vispār, kartes ID pēc noklusējuma ir tikai 9 vai 11 simbolu garš (B vai A segments, attiecīgi), tā ka nav arī īpaši grūti jamo atcerēties no galvas. Ja maks atstāts autiņā, piemēram, es logojos vinkārši manuāli numpadā iesitot kartes ID.

 

Tici man - iespēja, ka fonā nokritīs ar šķību roku kompilēts login klients ir daudz lielāka, kā kartes padir*sanas iespēja. Un tad šaize būs lielāka. Bija te viens kolēģis, kas kreiso ķīniešu biometrisko sensoru bija nopircis. Pofig, ka viss softs šķībacaino hieroglifos - beigās šim tas softs noklājās koā ar visu encryption datiem - vo bija izrāde.

Labots - Arnis`85
Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda , ka viņš nemaz nereaģē tajā password laukā , kad pielieku klāt karti pie lasītaja , visulaiku deg sarkanā lampiņa

Nav jau tas tikai priekš windows, vajag noklonēt parastas rfid kartes..

Link to comment
Share on other sites

Viņš nolasa s50 tukšo karti - FF FF FF FF

p.s Citos softos ko no neta lādēju , tājā skaitā tā key programma prasa visu caur portiem darīt (loģiski..) , dators ierīci atklāj kā unspecified , modelis Rfid Reader , kategorija Intup device.

rekur viss ko pārdevējs deva līdzi diskā! http://failiem.lv/u/oifshoz

Labots - davisp
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Iekš Win7 system32\config mapē pārrakstīs datni sam un miers. Tas tā gadijumam, ja arī admin parole ir aizmirsta.

 

A kas notiks, ja RFID karte pazudīs, vai lasītājs salūzīs, kādā veidā tad lietotājs varēs ielogoties?
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...