Jump to content

Windows Vista 32Bit atjaunināšana > Windows 7 64Bit


pcruksis
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Zvanīju uz Micrososoft, man teica, es varu atjaunināt Windows Vista Home Premium 32Bit uz Windows 7 Ultimate 32Bit, lai atjaunināt uz Windows 7 Ultimate 64Bit versiju jāpērk upgrade disks kurš i-veikalos nav atrodams, tas pats ir ar Windows 8 Ultimate 64Bit OS, vajadzīgs upgrade disks.

 

Ir kādi varianti atjauninot Windows Vista Home Premium tikt pie 64Bit OS, par cik izvēle ir ierobežota man vienalga Windows 7 64Bit vai Windows Vista 64Bit?

Link to comment
Share on other sites

Un kas tad te būtu, ja ne iespēja iegādāties? Cita lieta - kāda jēga mājās likt Ultimate, vēl jo vairāk - W8 parodiju ? (tiesa, ir cerības, ka būs izmaiņas, jo pēc Sinofska izmešanas no Microsoft, viņa aizstājejai kā pirmais uzdevums dots pārskatīt W8 interfeisu (info krieviski, bet gan jau var atrast arī citās valodās) - tā kā varbūt Metro pazudīs, Start poga atgriezīsies un W8 pat kļūs lietojams.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Es jau kā pirmo minēju atjauninājumu Windows 7 OS, vienkārši ja nevar atjaunināt uz Windows 7, varbūt labāk ņemt Windows 8? Tomēr kaut kas jaunāks.

Lai tikt kaut vai pie Windows 8 vajag upgrade disku.

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

nu nopērc to upgrade disku!

ir vismaz 2 varianti kā tikt pie 64-bit Windows 8 no 32bitu sistēmas

1) pirkt Upgrade un ieklikšķināt, ka tu vēlies DVD disku pa pastu (+15eiro)

2) pirkt Upgrade, dabūt savu Product key, bet to visu darīt nevis tajam kompim kuram gribi apgreidot, bet kādam ar 64-bit XP, Vista vai 7, un nonākt līdz solim kad izveido USB insalāciju (kas būs 64bit Win8), un tad instalēt to uz sava Vistas 32bit.

Link to comment
Share on other sites

64-bit OS nav iespējams updreidot no 32-bit OS. Jebkurā gadījumā prasīs clean-install.

 

P.S. Autoram.. vai tad tu jau kkad nesen te vienu datoru neupgreidoji no 32-bit uz 64-bit?!

P.P.S. Win 8 Ultimate dabā nepastāv.. ir WinRT, Win8 un Win8Pro.

Link to comment
Share on other sites

raiviic,

Windows 7 ultimate ir gan jēga likt, jo tur ir opcija kur var uztaisīt sistēmbildi (backup), kuru pēc tam ir viegli atjaunot! Citās W7 redakcijās izņemot Enterprise tāda iespēja nav paredzēta! Pats meitas datorā jau vairākas reizes esmu pielietojis. Un nevajag nekādas pārinstalācijas!

Ir jau protams citu veidotāju progas, bet priekš kam?

Labots - symbio
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...