Jump to content

NA7004 Network DAC


shpokas
 Share

Recommended Posts

Vai kādam ir bijusi darīšana ar šito? http://www.salidzini...ch.php?q=NA7004

 

ir ērts un AirPlay Funkciju izpilda labi?

 

(par DAC es to pats nosaucu) - tas ir Network Audio Player (NAP) - piemērotāku forumu neatradu

 

Palasīju - interesanti, ar to Remote.app var network un ciparu ieiejas pārslēgt?

 

atsauksmes par viņu ir vienkārši satriecošas: http://itun.es/i6Dc9f7

Labots - shpokas
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Airplay nepietiek ar Airport Express un parastu, lētāku DAC?

Link to comment
Share on other sites

Airplay nepietiek ar Airport Express un parastu, lētāku DAC?

 

Airport Express pats ir DAC (ja nav cits galā).

atbildot uz jautājumu vai pietiek - droši vien kā kuram. Airport Express man jau ir, gribas kaut ko citu.

 

skatos, ka eiropā prasa ap 370 latu.

padalies, lūdzu, kur atradi.

Labots - shpokas
Link to comment
Share on other sites

Jā, praktiski visi UK veikali. Gan kāds no tiem sūta ar uz šejieni. Ja ne, tad varbūt arī tepat var dabūt to cenu, visdrīzāk, ka noliktavā tos tāpat netur.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Varbūt papēti Logitech Squeezebox Duet. Par to liela skaņas-fīļu daļa ir sajūsmā.

Link to comment
Share on other sites

Njā, nesen vēl Elkorā bija uz akciju arī pa 400Ls. Es kaut kā noskopojos. Nesanāk jau nemaz tā mājās paklausīties kaut ko.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Paceļot veco tēmu - beidzot tiku pie kārotās mantas  :yahoo:

Palaidu, lai tiktu pie AirPlay, nācās 2x veikt firmwares apgreidu, pa 20 min katru, bet viss bez gļukiem.

Pāris dienas veicu DAC'iem  aurālo spektrālanalīzi divos testos

Marantz vs Apple Airport Ekspresis

Marantz vs Pioneer PD-S06

 

Uzreiz jāsaka, ka CD DAC no Marantz praktiski nav atšķirams, vismaz uz manas "dizaineru malkas", "pļerkšķiem" un "plastmasas", kā te daži foruma biedri sauc Bose akustiku.

Airport Express gan skan savādāk nekā Marantz, Marantz ir skaidrāks un it kā tuvāk. Man patīk.

Vobšem, esmu gandarīts par pirkumu. Izcēlu e-bajā par Ls 285.

 P1110012.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kaķa kaste un čemodāns uzlabo skaņu? ;)

Ja jau pašam patīk, tad labi. Par APPLE jau nu tiešām vajadzētu skanēt labāk.

Link to comment
Share on other sites

es ar domāju, ka labāks par jēpja iebūvēto brīnumu....bet nu tā kraut visu virsū CD aparātam - nav labi :D

Link to comment
Share on other sites

Kaķa kaste+Marantz=latvian hi-end,bet ja nopietni,tad seciba tiesham jamaina viennozimigi,un tatad:pastiprinatajs,cd atskanotajs un dac`ite pasha augsha...

Link to comment
Share on other sites

seciba tiesham jamaina viennozimigi,un tatad:pastiprinatajs,cd atskanotajs un dac`ite pasha augsha...

nu pēc grāmatas tā varbūt ir, bet realitātē CD ir vislielākais, vissmagākais un man viņa ir vismazāk žēl. vienīgā silstošā manta tur ir pastiprinātājs, lai tas arī augšā stāv. 

Link to comment
Share on other sites

Marantz nekarst...

 

Un kā vēl karst, pats savam PM-68 traņiem liku papildus radiatorus un ar visu to, pieskaroties var pirkstu apdedzināt. 

Link to comment
Share on other sites

Vislabākais būtu katru salikt savā plauktā, ampu augšā, vēlams nepārklājot ar linu auduma tautisku sedziņu, izšūtu ar mauseklīšiem, un arī nelikt virsū vāzi ar tulpēm.

Link to comment
Share on other sites

Hmz, es gan kā reiz CD vienmēr lieku stacka apakšā. Citi uz CD aparāta lieka marmora vai granīta plāksnes (lai mazinātu transporta vibrācijas, acīmredzot) es citas komponentes..

Link to comment
Share on other sites

imho, granīts vienmērīgi slodzi sadala...bet amps ar 4 kājām...var vāku ielocīt ...

Link to comment
Share on other sites

Nu tam pleijerim jābūt palielam s,.dam, lai varētu vāku ielocīt. Minētais pleijeris gan pēc tāda neizskatās. Katrā ziņā, es topika autora vietā būtu komponentes izkārtojis tieši tā kā to jams ir izdarījis.. Es saviem pleijeriem esmu krāmējis virsū 20-30kg. Neko ielocījis neesmu nevienam.

Ja pieņem, ka varētu komponentēm ielocīt vāku, tad Tu piedāvātu to vāku ielocīt DACam? ;)

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
Marantz nekarst...

 

 

tikai neTjirs...

 

Mans pm4200 karst un kā vēl, pat pie mazas jaudas. Loģiski, ka dēļ iekšā atrodamās smieklīgas radiatora parodijas, bet nu jauda tam verķim arī ir maza un man pietiek. Bet teikt, ka nekarst...

 

pipars

 

Nihua nav perfekts. IMO perfekts ir tāds stacks, kurš ir atvērts uz augšu un sāniem katram aparātam. It sevišķi pastūzim, lai gaiss brīvi cirkulē un izskatās ar labāk, nekā skaidu plates kastītēs sabāzti komponenti.

 

Man ir custom 3 stāvu stacks uztaisīts, sen jau vajadzētu nobildēt un izlikt šeit nomētāšanai ar dubļiem no tādu speciālistu puses, kuriem rokas pašiem aug no vienas vietas...

 

Ideja apm. šāda: tikai katrs stāvs ir stand alone, respektīvi var izkrāmēt tikpat labi vienu blakus otram, kā vienu uz otra.

 

 

 

post-67478-0-31168000-1358083166_thumb.jpg

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Par tām ventilācijas lietām pilnibā piekritu. Vizuāli jau loti COOL. Pie plaukta uzbūves ir stipri padomats,bet ne lidz galam. Pats šobrid esmu procesā ar audio plauktu. Es no tiem kam rokas neaug no turienes kur vajag,jo uzsūtiju galdniekam.Uzbūve vienkārša- četras alumins kājas stūros un 25mm plaukti ar nepieciešamo izvietojumu. Ventilācijas būs pietiekoši un ari puteklus nāksies biežāk padzenāt. :)

Link to comment
Share on other sites

Principa ilgakais ko paklausos bez partraukuma ir kadas 4 stundas diena( Marantz pm-52),un neesmu ieverojis,ka varetu zekes uz vina zavet...varbut ir kads defekts,ka nekarst? :)

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Long John

Tie kas iepērkas Ebay.de caur LBSS.de, labs un nedārgs  audio plaukta variants varētu būt šis- par cik pārdevējs pārdod tikai ar pašsavākšanu.

Manta atrodas netālu no Vupertāles un LBSS varētu savākt.

 

 http://www.ebay.de/itm/TV-Mobel-Hifi-HIGH-END-Rack-Regal-sehr-edel-Plattenspieler-Regal-RATINGEN-/130832919942?pt=DE_Haus_Garten_Inneneinrichtung_TV_M%C3%B6bel&hash=item1e763fed86

Link to comment
Share on other sites

labs ir DIY plaukts - vītņstieņi + labi dēļi...man bijuši divi plaukti - abi ieliecas pie liela garuma....laikam būs drīz jauns jāpasūta.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

osi

Ja nekā nevari augt uz augšu ar savu aparātu krāvumu, tad audzētas, līmētas blankas ap 40mm biezumā un tu nespēsi tik smagu aparātu uztaisīt lai tāds plaukts ieleiktos, ja nu vien tu nevēlies plauktu visas istabas garumā, tad jātaisa atbalsts pa vidu :D

bet ja godīgi, ja reiz taisa riktīgu custom mēbeli, es tavā vietā taisītu nevis vienu garu, bet divus blakus un augstākus, protams, izejot no esošo aparātu korpusu izmēriem, var katram smuki ierēķināt savu vietu ar rezervīti. btw cik ta tev vispār ir tie aparāti kopā? :D
 

Link to comment
Share on other sites

pa-daudz :D  man tā sistēma visu laiku biku pamainās. bet tie kas ir rotācijā tiek izmantoti diezgan regulāri - varbūt mikreņu pastūži paliek novārtā biku + RRR aparāti un tumbas...un VEF brīnumi un vecie mūzikas centri , kuri sen diskus un kasetes netin un nelasa atpūšas laukos kā radio....par mēbelēm bija atsevišķs topiks, bet jā - grūti atrast tādu kas der visam...rūpnieciskās ir ar pārāk šauriem plauktiem...man aizmugure vaļā - tad nu atvelkot no sienas tiek visiem tie kabeļu džungļiem kāt. bet tu labāk neskatīties - tur mierīgi var sākt dabīgi veidoties "tropu māja" - ar visādiem tās iemītniekiem :D

 

 

DSC09654.jpg

 

 

DSC09656a.jpg

 

DSC09457.jpg



man, kā redzams viss sadalīts 2 daļās - turntablis atsevišķi - audio/video  atsevišķi. Protams labāk būtu audio sistēmu nodalīt no video....bet dzīvokļos ir vietas tik cik ir..ja nu kādreiz pārcelšos uz "laukiem" - tad tā arī būs . sapņu sistēma - otrajā stāvā ar skatu uz jūru - dzer kafiju, klausies mūziku - skaties jūru :D 

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

IMO šitādi izskatās gaumīgāk (dārgāk :D ) kā IKEA širpotreba mēbeles, kas tikpat labi domātas kā audio stuffam, tā arī mājsaimnieču dzijas kamoliem.
Reāli šite nekā briesmīga nav, galdniekiem uzsūta pēc izmēriem un augstuma un tā ģela izskatās daudz nopietnāk, katrs aparāts kā individualitāte. :)

Šitas gan tik piemēram, jo maksā štuku mārciņas, bet nu taisnas rokas tos izdevumus var noreducēt reizes 10 uz leju, a rezultāts var daudz neatpalikt.

41hNArz3EjL._SL500_AA300_.jpg

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

ir jau smuks, bet mani tie augstie staki neaizrauj, vismaz pagaidām. ja atsevišķa audio "istaba" , tad jā - šāds pa vidu + tumbas pa malām...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Osi

Ņemot vērā, ka tev to aparātu jau ir pie desmit, tad tev jau būtu vajadzīgi kādi 2 gb. sešstāvīgie pa malām lai ir jau rezerve nākotnei, pa vidu uz ķebļa teļuks un visam pašos galos tik tumPas! :)

Link to comment
Share on other sites

John Long, līdzīgus stendus Tev pieminētajam Ebay linkam var nopirkt arī te pat Jyskā. Piemēram šis ir ļoti līdzīgs (baidos gan, ka nedaudz mazāks): http://www.jysk.lv/#catalog!cat=2812&product=13481

Pats Jyskā topošajam mājas kinozāles prodžektam esmu iegādājis divus lūk šādus plauktiņus http://www.jysk.lv/#catalog!cat=2812&product=13483 , ko ielikt abpus centram un televizoram..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...