Jump to content

Philips 40PFL5507K/12 un HDMI savienojums


doks
 Share

Recommended Posts

Sveicināti! Tikko iegādāts Philips 40PFL5507K/12,skatos digitālo IP televīziju izmantojot dekoderi Aminet 110.Sākumā dekoderis ar tv tika savienots ar scart,bet nu tiku pie HDMI vada,bilde jūtami uzlabojās,taču nesaprotamu iemeslu dēļ televizors vairs neizstiepj attēlu pa visu ekrānu ,t.i. funkcijas automātiskā aizpildīšāna un automātiskā tālummaiņa vairs nedarbojas.Pārējās funkcijas(16:9,platekrāns,pastiprinātā tālummaiņa) attēlu pastiepj virzienā uz augšu un leju,malas pa labi un kreisi paliek uz vietas.Izmantojot pārējos savienojumus nav nekādu problēmu viss strādā.

 

Kas būtu pie vainas ir kādas versijas ? :stink:

Link to comment
Share on other sites

Tā laikam ir visu Fiļipu kaite. Man ir 32PFL5604H/12 ar HDMI pieslēgts sat. uztvērējam. Ieslēdzot TV no gaidrežīma arī nestrādā auto zoom funkcija, palīdz pārslēgšanās uz citu HDMI ieeju - "source", un atpakaļ uz vajadzīgo. Tad viss strādā korekti līdz nākošajam TV gaidīšanas režīmam.

Link to comment
Share on other sites

par kuru "AutoZoom" ir runa?

par to kas seko vai ienaakoshais signaals ir 16:9 vai 4:3

vai par to kas izstumj melnaas augsh/apakshmalas ja taadas sastop ieksh 4:3 signaala

 

pirmo iisti par AutoZoom nevar saukt, driizaak kaads ~AutoAspectratio~

bet otrais darbojas achgaarni jau kopsh **pfl***4 (2009g) modeljiem ja signaals ienaak caur HDMI

(uz ieksheejo DTV un SCART tas neattiecas)

par cik man pasham ir gadu vecaax un uz taa veel darbojas korekti paaraak aktiivi neesmu brucis virsuu Philips suportam

izbriinu vien rada kamdeelj es vieniigais to konstateeju

 

http://www.supportforum.philips.com/en/showthread.php?6177-screen-format-settings-no-auto-setting&p=35815&viewfull=1#post35815

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Es Tādu brīnumu ne TV tajā pašā dienā nestu atpakaļ uz veikalu....konkrēts gļuks...

Link to comment
Share on other sites

Protams, vainīgs tas, kas dārgāk maksā un ir supports kur piezvanīt. Un Aminet ar nezināmu IP TV ir TV signāla etaloni pēc kuriem citiem līdzināties. :)

Pirmkārt jāpārbauda kādi ir Aminet video iestatījumi. Vai tur ir 16:9, vai kas cits.

Otrkārt, no pieredzes, pēc jaunās Lattelecom "platformas" ieviešanas daudz maz normāli strādā, ja uztvērējā izmanto boxed iestatījumu, tad, TV izmantojot "Auto. tālumaiņa", uz ekrāna rāda normālu 4:3 vai 16:9 bez mērogošanas, un ja raida 4:3 ar melnām malām augšā/apakšā, tad bilde tiek pārslēgta uz 16:9 (tas gan notiek ar nelielu aizturi).

Pirms jaunās "platformas" HDMI bija lietojams tika 16:9 kanāliem.

P.S. Izmantotais TV 46PFL9705H/12.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...