Jump to content

Jauna TV izvēle 42 collas


Outsider
 Share

Recommended Posts

Es nesen pirku TV, tiesa gan 32", izvēlējos Sony. Manuprāt ir jēga piemaksāt pārdesmit lašus par normālu brendu. Philips droši vien arī varētu būt OK, samsūdu neatzīstu kā sugu.

Link to comment
Share on other sites

Es nesen pirku TV, tiesa gan 32", izvēlējos Sony. Manuprāt ir jēga piemaksāt pārdesmit lašus par normālu brendu. Philips droši vien arī varētu būt OK, samsūdu neatzīstu kā sugu.

 

tu esi skarbs :)

 

http://www.hdtvtest.co.uk/news/samsung-ue40f6400-201305042929.htm

 

http://www.expertreviews.co.uk/tvs/1300435/samsung-ue40f6400

Labots - rokijs
Link to comment
Share on other sites

@@arcux, ir tieši tas Samsung modelis.. nekādu sūdzību.



@@ivo, nju pastāsti, man muļķim, kas Samsungam slikts ir tāds, kas nav slikts Sony vai Philips? Ar ko tad tie labāki?

Link to comment
Share on other sites

Ar to, ka Samsung ir mazs (patiesībā ~3x lielāks nekā Sony) ķīniešu (patisībā, nē) uzņēmums.

Katram jau savs. Citiem tīk par brendu pārmaksāt, domājot, ka viss pārējais ir kaka, citiem-nē.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Samsung ir dārgāks par Sony un tas jau notiek otro gadu, kad Samsung sāk atpelnīt iegrūstos mārketinga izdevumus un skrūvē cenu augšā. Nezinu kā ir ar monitoriem, bet zinu kā ir ar Tv. Samsungs savi paneļi ir tikai 7-9 sērijas Tv. Tie kas ir 4-6 tur apakšā sēž Skaistais ķīnas kantoris AUO

LG vēl daudz maz ir ok, Philips, eh Philips sirds lūzt pušu ko ķinas kantoris ar viņu ir izdarījis, bet ir zināms progress salīdzinot ar pagājušā gada modeļiem

Link to comment
Share on other sites

 

 

@ivo, nju pastāsti, man muļķim, kas Samsungam slikts ir tāds, kas nav slikts Sony vai Philips?

Nebūšu objektīvs. Nosaukums nepatīk un viss.

Link to comment
Share on other sites

@@Prime, man, piemēram LG un Philips atgrūž vien ar to, ka neatbalsta tik plašu formātu audio/video klāstu kā Samsung.. un tas mūsdienās ir būtiski.. cena.. visi vairāk/mazāk ir +/- vienā cenu kategorijā.. atšķirās pārdesmit latu robežās, atkarībā no tirgotāja un akcijām. Tā kā, cena nav izšķirošais.

 

Jebkurā gadījumā.. vienam māte, otram meita.. a trešajam pietiek ar kleitu :)

Link to comment
Share on other sites

Galīgi aizmirsu pierakstīt, ka beigās paņēmu Panasonic plazmu, tāpat kā par savu iepriekšējo, sūdzību nekādu nav

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...