Jump to content

maģiskais vārds: Magnetofonija


Vitalii
 Share

Recommended Posts

Long John

.....nopirku Astra 110 + Radiotehnika S30(2 gab.) + 30 lentas, ideālā stāvoklī  
(lietojuši pensionāri),
par 10Ls.
:)

 

 

 

Par tiem pensionāriem- gandrīz kā dažās autoreklāmās- kad pārdodamo autiņu lietojis tikai viens opis svētdienās bōžņīcas apmeklēšanai... :)

Gan jau, ka tajā laikā, kad pirka un reāli lietoja, bija vēl jauni cilvēki. :mda:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Viņi izskatījās uz gadiem 80, magnetofons pirkts 1989. gadā(vismaz tā garantijas talonā stāv rakstīts) - tātad arī toreiz viņi bija pensionāri.

Link to comment
Share on other sites

ar "brāļiem Laiveniekiem" :D

Link to comment
Share on other sites

... lentes ar R.Paula un Vintera skaņdarbiem?

Tieši tā. Tu laikam arī skaties Ventas Balss sludinājumus. :) 

Link to comment
Share on other sites

nopirku Astra 110 + Radiotehnika S30(2 gab.) + 30 lentas, ideālā stāvoklī(lietojuši pensionāri)


Kā var novērst lentes čīkstoņu?

:)

Link to comment
Share on other sites

Čīkstoņa nav visām lentēm, tikai dažām, tāpēc magnetofons tur nav vainīgs. Varbūt tas vienkārši ir dēļ lentu vecuma? :)

Link to comment
Share on other sites

Tagad arī es esmu pievienojies magnetofonistu pulkam - nopirku Astra 110
 

Apsveicu!

Man arī ir tāds, tapēc uzreiz iesaku nopirkt arī pastiprinātāju, jo tā, skaņa, ko var dabūt slēdzot tumbas pa taisno , ir .. nu maigi sakot "nekāda"......



Kā var novērst lentes čīkstoņu?

Varu piedāvāt kaudzīti, kuras nečīkst, par simboliskām naudām..

:) 

Link to comment
Share on other sites

iesaku nopirkt arī pastiprinātāju

Man jau ir - Technics SU-7300K pastiprinātājs un akustiskā sistēma Radiotehnika S-90B. :) 

 

Varu piedāvāt kaudzīti, kuras nečīkst, par simboliskām naudām..
 

Noklausīšos tās, kas man ir, un tad izlemšu - varbūt arī paņemšu. :)

Link to comment
Share on other sites

lasu un brīnos = bulbazaurs atkal ir kaut kāds kristera aka buldozera un prurva bridēja jeb kas viņš tur vēl nav bijis - jaunais tēls ? nu psc...

Link to comment
Share on other sites

lasu un brīnos = bulbazaurs atkal ir kaut kāds kristera aka buldozera un prurva bridēja jeb kas viņš tur vēl nav bijis - jaunais tēls ? nu psc...

Vel jau ari Konstatatoram patik spiegu speles ar segvardiem...

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc man viens kanāls(labais) sāka šņākt tā, kā radio, kad nav uzregulēts uz frekvences? Kas tur saplīsa? :D

Link to comment
Share on other sites

Domā te kāds gaišregis ir, kurš pateiks kas Tev saplīsa?

Link to comment
Share on other sites

Gaišreģu te nav, bet gan jau ir kādas prognozes, kas varētu būt noticis.

 

 

Tagad šņākoņa labajā kanālā pazuda. Cerams, ka uz visiem laikiem.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Kā var novērst lentes čīkstoņu?

 

 

:sorry: ja nopietni - vainojams lentas magnetiskā slāņa emulsija.

-  tas bij gan pasen...tieši šo pašu jautājumu vecajiem spečjukiem uzdevu...kālab pīkst dažas lentas, tikai dažas!

Izlīdzas lentu mitrinot, to dara tikai digitalizēšanas processam.

Ja lentu tikai klausīties - labi der Elfa-201...dzēšanas galva naxren_amputējam nost.

p.s. - personīgi šam nolūkam man kalpo Olimps-004 bez dzēšanas galvas un ar lentas mitrinātāju...pēc J.Lapinska receptes.

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Vai vai, man arī sāk parādīties kārē pēc kāda verķa, man jau bija pāris gadus atpakaļ bija tāds milzīgs, bet uz grīdas liekams, ar vāku un rokturiem izvelkamiem sānos, smags arī bija nepajokam :D Bet aizņēma pārāk daudz vietas un kamēr biju prom viņu piemeklēja bēdīgs liktenis :D Vispār viņiem ir kāds piedāvājums ss'ā tikai vienu redzēju...

Link to comment
Share on other sites

Tā 755A Soņka pavisam nesen tika manita ari iekš SS un ja nemaldos,tad pārdevējs ari šeit reizēm iegriežas.

Link to comment
Share on other sites

Ir jautājums magnetofona cienītājiem un to nīdējiem, vai kādam nav šāds ripulis aizķēries!

    :sorry: tātad : pērku, maimnu vai kā citādi vēlos iegūt priekš kollekcijas !!!

post-63199-0-46453600-1359471826_thumb.jpg

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

bija tik līkas un ekscentriskas, ka vienkārši izmetu...Tavu humoru izprotu, bet : ir jau monētai otra puse.

 

 ja salīdzina - manuprāt pēc dizaina visizdevušos spoli no SONY_TC ar to pašu Kiiev Moskou-80 spolīti >> pluss  Ukrainas AL_djuraluminijam.

un proti : spoles ribu biezums ~ 1,20 mm. ( Kiev ražojumam )

                                                    0,70 mm. ( Sony raž. ) un tas sānu malas frēzējums, kam tas vispār domāts !!!

 tad kā to Krievu spolīti vajag spārdīt lai samestos malas...un ekscentrs - manējās pat labākas kā daļai no buržuju ražotajām !!!

  :sorry: a lielās aluminija spoles 1100 m. >> no Majak_001 Stereo...melomāna sapnis ko tādu iegūt īpašumā!
                                                    

post-63199-0-24780100-1359537142_thumb.jpg

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Vai nu jau taisot spoli, centrs bija līks, vai kas (karstumu dabūjusi), bet spole bija izteikti acentriska. Var būt, ka man vienkārši nepaveicās.

Link to comment
Share on other sites

Vispār par lielajām 1100 metru spolēm jautājums. Vai krievu laikā tādas maz bija? Cik atceros no tā laika kad ar lentām krāmējos, tad nekas lielāks par 525m nav ticis nedz redzēts nedz dzirdēts. Un cil atceros, tad tā laika maģiem lielākas par standarta uzdabūt diez vai varēja.

Link to comment
Share on other sites

nekas lielāks par 525m nav ticis nedz redzēts nedz dzirdēts.

     Un cil atceros, tad tā laika maģiem lielākas par standarta uzdabūt diez vai varēja.

 

 

bija priekš: 550 metrīgai lentai  AL_Spoles

                   750 metrīgai lentai spoles ar no aluminija

                   1100 tiku redzējis gan militāristu izstrādājumus.

forumos parādās informācija par Majak_001Stereo aluminija spolēm ar visām bildītēm.

post-63199-0-84362900-1359571939_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ka tam Majak daudz lielāks nekas par 18cm virsū nelīda...

 

 

 manuprāt - 22,0 vajadzētu brīvi maukties virsū, lielās spoles (1100 mm. - pašam Majaks nav bijis un nekārojas to priekš kollekcijas iegādāties un apgalvot ka derēs...tieši nepasacīšu. Vienīgi informācija no Krievijas forumiem )

 arī tiem Majakiem_001C bij vairākas modifikācijas, bij pat Majak's_004C

post-63199-0-54997500-1359614422_thumb.jpg

post-63199-0-15433600-1359614597_thumb.jpg

post-63199-0-47771800-1359625809_thumb.jpg

post-63199-0-86969100-1359646635_thumb.jpg

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Long John

Vitālijs it-kā lielākais lentinieku fans  šeit, bet pats taisa "izmēru putru". :shok:

Nav takš korekti nosaukt spoles pēc metrāžas, jo lentas biezums var būt dažāds- uz 18 cm spoles var uztīt gan 525 m "parastās", gan 750 "plānās"...

Un kas ir "lielā spole 1100 mm" - vispār nav saprotams... :yahoo:

 

 Šeit diezgan korekti doti izmēri un laiki:

 

   http://www.soundfan.it/en/tapes.html

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Redz cik daudz jauna var uzzināt. Biju domājis, ka 0. klases bija tikai Olimps un Elektronika, majaku atcerējos, kā 2. klases lūzni. Izrādās, ka jamie ir bijuši arī augstākas klases.

Link to comment
Share on other sites

Маяк-001-Стерео ir leģenda :)

Tik daudz dzirdēts - Dzīvē ne 1x nav aptaustīts... (tik visādi Sojuzi, Orbītas, Iļjeti utt. - pārsvarā 1-mās klases).

Viens Elfa's f-mā teicās, ka viņam šāds Majaks esot - bet... Tā arī nav atrādīts.

Link to comment
Share on other sites

Vitālijs it-kā lielākais lentinieku fans šeit, bet pats taisa "izmēru putru".

 

:sorry: ... man prieks ka manis teikto kāds pielabo!

  Jāni, galveno domu jau būsi sapratis, izpratis.

  būt korektam - nju izkrīt dažas detaļas ( priekš manim mazsvarīgas...nju neesmu skolmeistars. )

 

jo lentas biezums var būt dažāds- uz 18 cm spoles var uztīt gan 525 m "parastās", gan 750 "plānās"...

 

  :sorry: ... saki plānās lentas - īzrādas ka šās nav izturējušas konkurenci!

  Kas notiks ar šo banti intensīvi dzenājot...lentas pagarinājums garantēts!

  Speciāli šai lentai jāpārregulē maģa motoru nostiepējmehānisms...arī buržju maģiem tā paša procedūra veicam! 

  un secinājums: ja jāizvēlas parastā vai ultra_Plānā...es par parasto balso!

 



Маяк-001-Стерео ir leģenda

 

saki legenda...nekā īpaša šim lentiniekam nesaskatu, it īpaši no mehaniski konstruktīvā izpildijuma.

Rostov-105, Ilet-110 no konstruktīvā viedokļa man labāki patīk.

Link to comment
Share on other sites

Man te vienam paziņam šķūnī stāv kādi 5 tie Majaki 001. Kaut kā neuzrunā :) un pārbaudīju 18cm ir max, kas tur lien virsū.

Link to comment
Share on other sites

:sorry: ...man jau likās ka zinu pietiekami daudz - bet, izrādās ka zinu visai maz par bijušo USSR izstrādājumiem:

          Izrādas kaimiņiem bij:  ** Akai prototips - ELFA_001C

                                             ** Elektronika_007C ( labi ja 10 gabali saražoti )

 nezkā bij ar professionālo tehniku studiju vajadzībām, jebšu iztika ar buržuju brendiem!!!

                         

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Magnetofons divas nedēļas palietots, secinājums - ļoti labs pirkums. Ja ir kvalitatīvs ieraksts, tad skan perfekti, neredzot nevar pat pateikt, ka skan vecs magnetofons. Ja ieraksts nav bijis kvalitatīvs, tad gan nekas labs nav... bet klausīties var. :)

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...