Jump to content

maģiskais vārds: Magnetofonija


Vitalii
 Share

Recommended Posts

Ir BASF lentas ar dažādiem garumiem. Pārtīšana uz spolēm gan katra paša ziņā

>> IR....tikai ražotājs norādīts, par lentas tipu varu tikai piedomāt.

 

kā kautrīga ģimnāziste, klīrējas un neko nesaka...

 

:sorry: ... Šamam gadijumam ir TRIS atbildes:

jā, der...

padomāšu...

citreiz piezvanīšu...

manā vecumā neklīrējas: vai tepat un tūlīt, vai - gan jau citureiz!

Link to comment
Share on other sites

Elektronika-004-Stereo >>>

 

:) ... gandriz kā manējais 004C

post-63199-0-44076200-1352896498_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja kādam interesē lentinieks, man ir Sony TC-755A, no kura būtu ar mieru šķirties.

Kā arī ir lietotas, bet labas TDK Audua lentas (18cm spoles).

DM.

post-90762-0-25206600-1352901965_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

tā komēta ir vizuāli briesmīga.

Tadu neatceros redzējis, pāris reizes gadijās kaut kādas kometas melnajā variantā, likās toreiz diezgan smuks maģis. Laikam vienīgais, kam bija tāda divmotoru mehānika. Bet toņvārpstas piedziņas siksniņas nomainīšana gan tur bija diezgan interesants pasākums... ;)

Ir daži majaki, viens 205 ar paneļa modingu ar melnu matētu plēvi, izskatijās neslikti... :)

 

Es meklēju 106-ās orbitas spoles fiksatoru, galvu bloka vāku ar orginālajiem uzrakstiem un priekšējo paneli, ja viņš nav ar nobrāztu krāsu.

Vel rullīti no elfas 201 un viņai līdzīgām, kopā ar dzelzi kam viņš ir piestiprināts un elfas universālo galvu.

Labots - Reader
Link to comment
Share on other sites

"Astra 110-Stereo" jubilejas modelis, veltīts "PSKP XXVII kongresam". ...no sludinajuma reklama.lv :drinks: Paldies,Sviestc!Tas ir labais!

Link to comment
Share on other sites

man ir Sony TC-755A, no kura būtu ar mieru šķirties.

es no šāda: SONY-765...--> un uz augšu...

 

un, ja kas >>  ir - liekas no šā lentinieka jaunas_ galvas ( komplektys - 3x...dzēšana, ieraksts un atskaņošana - 4T_Stiklferrītene )

                        lielākoties esmu pārprofilējies uz platajām 2T_Galvām

                        4T_Galvas kā remontam, ekskluazīvas varu notirgot : Sony, Teac,

 

 

 

 

"Astra 110-Stereo" jubilejas modelis, veltīts "PSKP XXVII kongresam"....paldies, sviestc!

Tas ir labais!

:drinks: protams ka labais - izgājis cauri SPEC_kontrolei un OTK...regulētājiem bij ko trūkties! Droši var ņemt...un kollekcijas vērtība!!!!

post-63199-0-44586500-1353347547_thumb.jpg

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pierunājāt, nopirkās man šovakar pavecs trīsmotoru 4galvu (3+reversa) AKAI GX-230D par 27 EUR. Uzskatu, ka tā ir adekvāta cena :)

Link to comment
Share on other sites

Labrītt!

Par to Astra 110 Stereo runājot, taj tiešām uz stikla vāka ir uzraksts

Veltīta XXVII PSKP Kongresam( tātad 1986.gada ražojuma :), pie tam vāks, kaut nav pulēts, bet izskatās ļoti pat pieklājīgi.

Turklāt, sakarā ar to, ka šodien pie Igauņu Baleliņiem iepirku vienu palielu skaņas nesēju

http://content7-foto.inbox.lv/albums/a/aldis1232/Krutums-Nemirst/Fotoatt-ls1060.sized.jpg

un man nav tik liels dzīvoklis lai tajā okupētu atsevišķu telpu savām Vintage, jeb vecuma marazma izvirtībām

:D

tad mana Dārgā sāk spiest uz to, lai es izvēlos, Vinnils vai lentas.. :(

nu un tieši tāpēc es praktiski jau esmu nobriedis šķirties no šī lenšu magnetafona Astra 110 Stereo

http://content26-foto.inbox.lv/albums/a/aldis1232/Krutums-Nemirst/Astra.jpg

līdzi dodot ap 50 lentām, visas PSRS ražotas, Svema un kādas tur vēll, bet ar kvalitatīviem

80-to un 90 gadu sākuma ierakstiem, galvenokārt disco, un arī dažas Latviešu..

Piecas no tām ir Lapinskas rakstītas...

komplekta cena 120 Ls.

Ja kādam ir nopietna par to interese, tad PM, vai arī zvaniet 29-61-34-66.

Link to comment
Share on other sites

Sviestc,

neņem ļaunā... Tā noteiktā cena ir samērā nereāla :)

3 galvu PSRS maģi (Orbītas, Sojuzi) iet ap 50-70Ls atkarībā no stāvokļa. Šie 2 galvu - ap 30Ls (vidēji).

Tiesa gan - Astra no šiem lētajiem... ir riktīga kulta lieta = vizuāli pievelk :)

Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēju, iegādājos pa ~ 30 EUR AKAI trīsmotornieku. Faktiski labprāt nopirktu AKAI GX-77 / 635 / 636 / 747 , izskatās, ka būs jāpamedī, bet ceru tikt pie tāda ap 100 - 130 EUR. Nu, ne jau uzreiz, un, iespējams, ka būs jāparemontē, bet nu atrast var. Tā ka to ASTRA man laikam nevajadzēs. :D

 

PS Līdz šim brīdim nesaprotu, kam man tas AKAI ir vajadzīgs. Laikam kļūstu sievišķīgs un pērku visu ko impulsīvi. :D

 

Jā, starp citu, materiāli-(shemo)tehniskā bāze tiem AKAI un arī SONY ir baigais akmens laikmets. Polārs elektrolīts atskaņošanas pastiprinātāja ieejā, vienpolāra barošana 12V. Nekāds ūber headroom tur nesanāk.

 

post-81709-0-40524700-1355143743_thumb.png

 

Es protams visu zinu par šīs skaņu ieraksta tehnoloģijas limitiem, bet nu shēmu varēja arī labāku izdomāt :) aparātam par tūkstošiem doičmarku :)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

tajā laikā tā darīja - lai gan tiešām prasts pēc vella, toties a klase :D nu divi elektrolīti signāla ceļā- normāla prakse...kaut kāds lielais nepolārais tur varētu kā antena darboties+ ir lielāks + dārgāks......kaut nemaz jau tik liels nav ar uz tādu voltāžu. Cyril Bateman raksts un kondensatoru mērījumi par to ka elektrolīts (jo īpaši polārais ) ir daudz reiz sliktāki par parasto ar laikam vēl tad nebija tapis....

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Sviestc, neņem ļaunā... Tā noteiktā cena ir samērā nereāla 3 galvu PSRS maģi (Orbītas, Sojuzi) iet ap 50-70Ls atkarībā no stāvokļa. Šie 2 galvu - ap 30Ls (vidēji). Tiesa gan - Astra no šiem lētajiem... ir riktīga kulta lieta = vizuāli pievelk

 

Divu galvu?

A kas tad ir tā trešā?.

http://www.rw6ase.narod.ru/000/mg1/astra110s_gol.jpg

Link to comment
Share on other sites

Viņām bija "skvoznojs" trakts?... Wouw!, patiešām nezināju.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ja Sviesc par to jubileju domā nopietni, tad nu varēja padalīties, lūdzamiski, ar ko šitie jubilejas modeļi atšķiras no nejubilejas atskaitot bļembu uz korpusa? Nu kas reāli tur atšķiras, bez leģendām apvītiem stāstiem par sazin kādām ekstra klases detaļām, īpašiem konstruktīviem risinājumiem u.t.t

 

Šitā cenas uzsišana saistībā ar jubiļeinoje man atgādina lietotu Subaru Impreza LV autotirgu. Reāli nekādu datu pat pie ražotāja nav par kādiem nebūt īpašiem jubilejas izlaidumiem, tikmēr katrs trešais LV lepnais īpašnieks cenas uzsišanas nolūkos apgalvo, ka viņam lūk ir jubilejas modelis. Kultivē apšaubāmas leģendas par it kā tur iespējams, ka moška šitas un tas, bet reāli uz jautājumu, kas tad konkrēti tāāāāāds atšķiras no standarta komplektācijas, tur parasti tiek minēti pilnīgi nebūtiski sīkumi vai vispār ieslēgts ignore, sak jūs taču neesiet šī auto cienīgs, ja atļaujaties apšaubīt...

Link to comment
Share on other sites

Nu necentīšot es tēlot Subaru tirgotāju... :)

Manā skatījumā atškiras tieši ar to jubilejas bļambu, kura vieniem ir, bet otriem nav..

par citām tehniskām atškirībām tiešām neko dzirdējis neesmu..

Bet vai tad tā "bļamba" nav pietiekošs iemesls priekš antīko lenšu magnetafonu kolekcionāriem, iekārot tieši šo modeli, bet ne bez "bļambas"

nu saki pats, godīgi, ja Tu gribēto pirkt ko tamlīdzīgu, un Tev noliktu priekšā divus identiskus šādus maģus, vienu ar "bļambu" un otru bez..

kuru Tu izvēlētos? :)

Link to comment
Share on other sites

Atgadinashu,ko Vitalii teica par sho jubilejas aparatu un pie reizes pareklameshu Sviestc preci :)

protams ka labais - izgājis cauri SPEC_kontrolei un OTK...regulētājiem bij ko trūkties! Droši var ņemt...un kollekcijas vērtība!!!!
Link to comment
Share on other sites

Specbrigādē konveijera galā stāvēja čekisti ar automātiem, ja pamanīja brāķi šāva bez brīdinājuma :hunter:

Link to comment
Share on other sites

Visa tā _SPEC-kontrole bija tikpat liels mīts un tufta, kā pārējais. Man ir bijuši vairāki Olimpi ar kvalitātes zīmi, sūdu - demferi izžuva tikpat ātri un indikatori dzisa, kā visiem pārējiem. Vienīgais, moš regulēti tika ne uz _tik-LIELĀM "pohām", kā citreiz.

 

OTK jeb Отдел Технического Контроля parasti bija miegaina vecene, kas ieslēdza aparātu. Ja aparāts ieslēdzās, tad štempelis pasītē un kastē iekšā.

 

Iespējams, Rīgas traktorrūpnīcā bija citādāk, bet Frjazino, kur pasabiju ekskursija ap 1984. gadu, nekādu augsto tehnoloģiju neredzēju. Ak jā, tajā rūpnīcā taisīja Elektronikas, ne Olimpus.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēju, iegādājos pa ~ 30 EUR AKAI trīsmotornieku. Faktiski labprāt nopirktu AKAI GX-77 / 635 / 636 / 747 , izskatās, ka būs jāpamedī, bet ceru tikt pie tāda ap 100 - 130 EUR. Nu, ne jau uzreiz, un, iespējams, ka būs jāparemontē, bet nu atrast var. Tā ka to ASTRA man laikam nevajadzēs.

 

:sorry: ... vo vellos, nju nesaprotu - ko tauta fano pa Akajaniem...

atļaušos pavaicāt, esi čubinājies gar GX-77, 747-DBX ar naf medusmaiize.

p.s - priecīgs ka tiku no šiem abiem vaļī. šamie kā jaukas spēļmantiņas, lielisks dizains  un nekas vairāk, acij tīkami a praktiskais pielietojums....ha!

 

 

 

 

 

 

Kā jau minēju, iegādājos pa ~ 30 EUR AKAI trīsmotornieku.
... ja nav noslēpums...ko pa 30 EUR ievilki no ZA_Bugor.

bet, cik atceros - lentiniekus TU noliki kā klasi, vēstures mēslainē.

 

 

 

 

 

 

 

 

Visa tā _SPEC-kontrole bija tikpat liels mīts un tufta, kā pārējais. Man ir bijuši vairāki Olimpi ar kvalitātes zīmi, sūdu - demferi izžuva tikpat ātri un indikatori dzisa, kā visiem pārējiem. Vienīgais, moš regulēti tika ne uz _tik-LIELĀM "pohām", kā citreiz.

OTK jeb Отдел Технического Контроля parasti bija miegaina vecene, kas ieslēdza aparātu. Ja aparāts ieslēdzās, tad štempelis pasītē un kastē iekšā. Iespējams, Rīgas traktorrūpnīcā bija citādāk, bet Frjazino, kur pasabiju ekskursija ap 1984. gadu, nekādu augsto tehnoloģiju neredzēju. Ak jā, tajā rūpnīcā taisīja Elektronikas, ne Olimpus.

 

:sorry:tikai īss secinājums: Krievija bija..., IR un Būss !!! a Latvija pastāvēs....da hren viņu sazin.

 

Torni, reizēm kļūsti nenopietns...pavisam nenopietns.

nekā personīga - vai esi padarbojies militāristu ražotnē, tā godīgi runājot! Stipri šaubos.

OTK - personāls darīja to pašu ko regulētāji, tikai - par to pašu darbu mazāk saņēma.

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Vitālij, man lentinieks vajadzīgs kā interjera priekšmets. 747 ideāli der. 77 ar ir estētisks, bet jau plastmasīgs, un lielās spoles neiet virsū. Ja vajadzētu PRO aparātu, aizbrauktu un izdiņģētu no paziņas 820 Studeru, zinu, kur stāv :) (neceri, svešiem nedos, pat par lielu naudu ne). Faktiski brīžiem svārstos, vai nevajag izvēlēties 700to ReVoX, bet dizains ir atbaidošs. Iespējams, ka vienu nomedīšu, ar half track galvām, ir daudz 2 ceļu ierakstu krājumā.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tornis

 

Fui, cik ļauni, vai tad Vitālis te kāds svešais vai... :grin:

Link to comment
Share on other sites

Faktiski brīžiem svārstos, vai nevajag izvēlēties 700to ReVoX, bet dizains ir atbaidošs

 

es atvainojos, bet nevienam revoxam dizains nav atbaidošs, pat ne tuvu tam

Link to comment
Share on other sites

Vitālij, man lentinieks vajadzīgs kā interjera priekšmets. 747 ideāli der.

 

747 - kā interjēra ellements...tur tam ar vieta, nju ļoti tīkams actiņai.

GX-77, nju nevajag vīņu Tev, jaunu diezvai dabūsi - remontējamu protams...cik noņēmos - rullītis nestabili pzicionējas_Fiksējas augšējā stavoklī pie darba reržīma.

- kas man nju ļoti nepatīk - tie mazie motorīši ( uztīšana, galvenais piedziņas motorītis...kā labam kassetniekam...a šamais ta lentinieks )

Technics RS-1506 - iespaidīgs :yahoo: kā veļmašinai ( galvenais motors )

 

ReVox A-700 - principā laps, tikai nežēlīgi karst ( vienīgais mīnuss )

 

Faktiski brīžiem svārstos, vai nevajag izvēlēties 700to ReVoX, bet dizains ir atbaidošs. Iespējams, ka vienu nomedīšu, ar half track galvām, ir daudz 2 ceļu ierakstu krājumā.

 

:sorry: - te jau prasās kā labajos laikos: Visu zemju Audio_Maniaki apvienojieties, tas ir ļaudis ar kreiso vītni labā izpratnē!

klau, ja nepatīk A-700 modelis, moh ReVox C-270 / 4 / 8 - iepatiksies, visai interesants pēc būtības.

http://www.studerundrevox.de/index.php?option=com_content&view=article&id=28&Itemid=56

post-63199-0-45638700-1355467125_thumb.jpg

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

nnoname, nu, nepatīk man revox dizains. Un blondīnes man nepatīk. Un Toyota automašīnas nepatīk. Tāpēc jau es esmu es un tu esi tu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Man, kā cilvēkam, kurš ir ownojis 5 (jā, piecus) dažadus 900 un 9000 SAAB'us, to vari nestāstīt. SAAB 900 turbo normālā stāvoklī labprāt pat iegādātu kolekcijai :)

Link to comment
Share on other sites

Es pagaidām veiksmīgi turos pretī vēlmei arī kādu nosolīt. Un vispār, es savu lentu kolekciju gadus 6 vai 7 atpakaļ izlidināju misenē. Un nemaz nenožēloju. :)

Link to comment
Share on other sites

ivo = es gan smagi nožēloju... pirms 10 gadiem vienam personāžam atdevu (reāli daudz 4-ceļu lentas, simtos), šis notrallināja :(

Lapinska ieraksti, paša (no CD, platēm) utt. Nesen prasīju atpakaļ, būtu ar mieru pat atpirkt - nekā naf!

 

tornis = cik būs cena? (intereses pēc).

 

Kaut kad, tīri sporta pēc labprāt iepirktu kādu 1000m spoli + arī kādu 1000m banti (4 ceļu, ar kvalitatīvu ierakstu), tīri smukumam :)

Varbūt būs pēc Jaunā Gada Vitālijam jāuzraksta... (man kā reiz pāris mīļas plates iekrājušās, kuras nav uz CD - jāiedzen uz lentas).

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

Ir jau ļaudīm vēl uzkrājumi saglabājušies...saprotu ka dažu labu melomānu kaitina maģiskais Vārds << Magnetofonija >> arī šai lauciņā ledus ir sakustējies.

post-63199-0-35211100-1356003654_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...