Jump to content

Ludzu iesakiet gigabit wireless ruteri


Ever WondeR
 Share

Recommended Posts

Paslaik man ir buffalo 300mbps ruteris, kurs katru dienu 1-2reizes pazaude internetu un vajag vinu izslegt un atkal ieslegt lai paraditos savienojums ar internetu, Velos nopirkt jaunu un stabilu ruteri, ar Gigabit LAN, butu labi ja kads varetu dalities pieredze. Budzets 70ls

 

Pagaidam skatos uz Asus RT-N56U

Link to comment
Share on other sites

Ja tev tik daudz naudas, tad ņem mikrotik, un no sākuma paguglē, uzliec savam router tomato softu nopārdod un varēsi vēl ko atļauties...

Link to comment
Share on other sites

Man bija tāda pati ķebele.

Rūteris (arī dators ja pieslēgts bez rūtera) zaudē savienojumu.

Toreiz vainu atklāju kāpņutelpā. Vītais pāris savienojuma vietā nebija sapīts ~ 3cm garumā.

Varbūt arī tev tā pati problēma. Aiznes to rūteri piem pie drauga un notestē tur.

Ja pie drauga strādās - zināsi, ka vaina vados.

Labots - Peksis
Link to comment
Share on other sites

Peksi vaina bija citur, vitais pāris nesavīts 3cm garumā arī strādā uz 100m bez jeb kādām problēmām. Pieļauju ka vaina bija kāpņu telpā varētu būt taisnība.

Link to comment
Share on other sites

Bet iespējams viss ir daudz vienkāršāk - vajag tikai ierobežot kačāšanas ātrumu un konekciju daudzumu.

Link to comment
Share on other sites

Labdien,

Šajā sadaļā samērā daudzos virsrakstos ir vārds "problēma". Varbūt kāds var ielikt saiti uz kādu labu rakstu latviski (der arī angliski), kas jāņem vērā izvēloties rūteri un kā pareizi un droši nokonfigurēt.

Man problēma ir sencī. Viņš drošības apsvērumu dēļ izmanto tikai veco labo savienojumu ar vadu. Wifi viņš par drošu neuzskata, jo nemāk to pareizi nokonfigurēt, lai citi neuzlauž tik vienkārši un viņam nav laika meklēt internetā rakstus J

Lūdzu jūsu ieteikumi.

Platība – 1 stāvs 150m2 – 5 istabas @ co

Pieslēgums – 1-2 kompji pa taisno ar vadu pie rūtera. 2 kompji caur bezvadu, printeris caur bezvadu (arī tam kompim, kas pieslēgts pie vada) + viedtālruņi 4 gab uz wifi.

Interneta pieslēgums – Lattelecom optiskais.

Budžets – nav limita (tas gan nenozīmē, ka vajag zelta vadus J )

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Cancer, tavā gadījumā derēs jebkurš daudz maz sakarīgs rūteris, jo fizika visiem rūteriem vienāda (nevelk cauri 5 sienām) un daudz kas atkarīgs no vēlmes vilkt vadu pa visu māju. Svarīgākais faktors ir rūtera atrašanās vieta, lai visos punktos signāls būtu pietiekami stiprs. Lielākoties visas konfigurēšanas ir manuālī aprakstītas. Vari uzstādīt WPA2 un vismaz tuvākos 100 gadus neviens neuzlauzīs tavu datortīklu.

Link to comment
Share on other sites

Ever WondeR

Velvienu lieto ko es pamaniju - kad izmantoju wifi tad nesledzās ārā nets, kad izmantoju no rūtera caur vadu - tad gan

Link to comment
Share on other sites

Paldies Līkrocim,

Manā gadījumā rūteris būs fāča istabā, kas atrodas dzīvokļa pašā galā. Kāpēc domājat, ka nevilks cauri sienām? Man kompī uzrādās 4 pieejami bezvadu tīkli, kas ir uzlikti kaimiņiem. Es ar viņiem nedzīvoju vienā istabā :) Cik es saprotu viens pat 3 stāvus zemāk ir uzlikts un viens nāk no blakus mājas ofisa.

Bija pārraide pa Discovery, kur raidījuma vadītāji busiņā piebrauca un "atlauza" bezvadnieku, jo tas nebija pareizi nokonfigurēts. Tur gāja runa par MSI protocol (?). Tas būtu tas pats kas WPA2?

Moška ir kaut kur kāds links uz rakstu par to kas un kā priekš "čaiņikiem"? Es atradu datuvē, bet tas ir baigi vecais.

Link to comment
Share on other sites

tas ka uzrādās pieejami nenozīmē, ka interneti caur viņiem būs lietojami

150 kvadrātiem rūteris ir jāliek telpām vidū un jācer, ka nesošās sienas nav dzelzsbetons vai pusmetra ķieģelis, protams jāizvēlas maksimāli brīvais no kaimiņiem kanāls, tas tā ļoti īsumā bet nianses tur var būt ui kur daudz, par tām var pastāstīt citi kompetentāki cilvēki šeit

Link to comment
Share on other sites

ja pareizi saprotu dzīvoklis? naf tad nesalikt visu padarīšanu pa vidu, un aizvilkt vadus uz gala istabu. te kaut kut metājas mans foto. 4 istabu dz. visi tīkla dzelži koridorī skapītī.

ja paniskas bailes no wifi (pašam ir WPA2 + MAC adreses) un routeris otrā galā, var pamēģinat ko tamlīdzīgu. http://www.salidzini.lv/search.php?q=+D-Link+DHP-W307

Link to comment
Share on other sites

ja ir kaads spechuks blakus kas var paljiigot ar MikroTik konfigureeshanu tad protams,

bet man paliek jau neerti uzbaazties savam darba adminam kad man kaads jauns luuznis maajaas paraadaas

lai ruuterim pastaastiitu caur kuru no chetriem netiem iet uz aarpasauli un redzeet vai neredzeet darba lokaalo utt

(man gan viss pa vadiem dziivoklii ar RB750GL)

 

tamdeelj kaiminjam uzliku TP-LINK TL-WDR4300, taadu vismaz pats varu sakonfigureet

sheit tajaa pashaa dienaa: dabuuju http://www.ehalle.lv/index.php?id=161690

 

otram kaiminjam LinkSys E3200 pirms ~gada liku,

instalaacija pagalam nepatika(bez DSL un datora vispaar nav paredzeets iedarbinaat)

un meedz pazaudeet aarpasauli kad citi ruuteri vienaa tiiklaa sastopami

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...