Jump to content

Bite ''Bez limitu tarifs''


postal1188
 Share

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    10

  • Zux

    6

  • Mezavecis

    7

  • Леший

    10

Top Posters In This Topic

es aizgāju no LMT pie Bites, kad viņi pirms ~gada vai diviem OKartei, kuru lietoju kopš tas pirmsākumiem, par 53% palielināja tarifus.

 

Sorry, bet tas bija ļoti ļoti nesmuks un stulbs gājiens. Man gan ir aizdomas, ka lielākā daļa klientu to nepamanīja, jo tas tika piesegts ar smago mārketinga arsenālu. So, well played, laikam jau. Tagad pie Bites maksāju 40Ls pusgadā, ja iepriekš (vēl pirms cenu pacelšanas) man tāda summa izgāja par diviem mēnešiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Lietoju Bite 5,5 ar neierobežotām sarunām - turpmāk vairs nelietošu.

 

Arī atnāca "brīdinājuma" SMS pirms nedēļas - ka negodīgi lietoju. Vakar atslēdza telefonu vispār (arī sms, un internetu). Atsūtīja arī sms, ka "negodīgi" lietoju, tāpēc ir atslēgti VISI pakalpojumi.

 

Pirmo "brīdinājuma" sms noignorēju, jo neko sodāmu nebiju darījis - pļāpāju cik gribās, min neskaitīju, jo neierobežots tarifs. Padomāju, moš kāda sistēmas kļūda vai kādi citi pigori, jo tas teksts man neko neizteica.

 

Tagad 2 dienas jāsēž bez pieslēguma, kamēr pieslēgs LMT, jo atpakaļ pieslēgt šie atteicās - esot jāizskata un bla bla. Pastūma salonā zem deguna lapeli, lai rakstu paskaidrojumu. To atteicos darīt, jo neko, kas līgumā teikts, neesmu pārkāpis.

 

Tā lielākā sāpe ir par to, ka:

1) Netiku normāli pabrīdināts, ka mani gaida atslēgšana no tīkla - tā pirmā sms bija tik vispārīga, un tā kā manuprāt viss ir Ok, vienkārši ignorējama. Par tādām lietām sūta vsm vēstuli, kur izklāsta lietas būtību;

2) Reklamēt neierobežotu tarifu un atslēgt no tīkla tikai tāpēc, ka viņiem liekas (pēc kkādiem viņu mistiskiem kritērijiem), ka es par daudz ar kādu runāju 21.gadsimtā ir amorāli. Man telefons darbam un privātai saziņai ir vajadzīgs gandrīz kā ēst.

 

Secinājumi:

Uzmanieties no Bites "neierobežotajiem" tarifiem - viņi sadomās un atslēgs jūs no pasaules, kad sagribēsies.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Nepriecājies par agru - gan LMT, gan Tele2 ir tādas pašas godīgas lietošanas politikas viņu 'neierobežotajiem' tarifiem. Ja būsi aizdomīgs, atslēgs tevi vēlreiz.

Labāk pastāsti, cik tad norunāji, pirms tev atslēdza sakarus.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

@@rws,jā jā.. zinām šādus "godīgos runātājus" :D gan jau kačāji bonusus i par to atrāvies.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man telefons darbam un privātai saziņai ir vajadzīgs gandrīz kā ēst.

 

Darbs, kurā telefons ir noteicošais - rada asociācijas ar kādreiz tik populārajiem paaugstinātas maksas nummuriem.

Link to comment
Share on other sites

Леший

rws, neierobežoti tarifi ir domāti, lai es jebkurā laikā varētu pazvanīt jebkuram cilvēkam, nestresojot par to, cik tas maksa. Un tie tarifi galīgi nav domāti lai visādi tīņi stundām pļāpātu ar čomiem no blakus podjezda.

Tiešām gribas zināt kam tik daudz zvanīji un kāpēc. Un kā pareizi teica dunduks, citiem operatoriem arī ir tāda politika.

Link to comment
Share on other sites

jazzman^

Wow, wow, wow, sanāk es nevaru runāt ar citiem, CIK es gribu? Īsti nesapratu... kam tad tādi tarifi domāti? Par paaugstinātas maksas humuriem tač atsūta papildus rēķinu, bet es nesaprotu? Sanāk, es ar čomuj vai jebko citu norunāšu tagad 10h no vietas un man sāks piekasīties? 

Link to comment
Share on other sites

Леший

Ja tu ikdienā ar čomu runā pa 10h, tad ir speciālisti, kas varēs tev palīdzēt.

Kad pabeigsi skolu, sāksi strādāt, dzīvot patstāvīgi, tad sapratīsi, kam ir domāti telefonu sakari.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@jazzman^, ja tu pēkšņi, pieslēdzot nelimitētos pieslēgumus esi sācis runāt neparasti ilgi un ar numuriem, ar kuriem līdz šim neesi tik daudz vai vispār komunicējis, tas var radīt operatoram aizdomas par pakalpojuma ļaunprātīgu izmantošanu.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
... es nevaru runāt ar citiem, CIK es gribu? Īsti nesapratu... kam tad tādi tarifi domāti?

Atkārtošu vēlreiz - vai tu pie tā saucamā zviedru galda piestumies līdz nelabumam un tam papildus kabātās līdzi savāc gan mammai, gan māsai, gan māsas čomam?

Tad galds ir taču "ēd cik gribi, par visu ir samaksāts".

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

@@_dunduks_,  plus atradīsies brekši, kam ar to tāpat būs par maz, tāpēc centīsies pasākumā "iebīdīt" arī vēl kādus savus čomus - tādus pat haļavščikus.

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
Nepriecājies par agru - gan LMT, gan Tele2 ir tādas pašas godīgas lietošanas politikas viņu 'neierobežotajiem' tarifiem. Ja būsi aizdomīgs, atslēgs tevi vēlreiz.

 

Cik taisīju aptaujas un arī pats runāju ar tele2 zeltu "tonnu" minūšu - nu nav man 60ls,lai braukātu uz DP.

Secinājums ir un paliek viens,tele2 sistēma,neatruba lietotājus tā kā to dara bite(parasti virs 400min,sākas brīdinājumi) vai LMT(8stundas un tevi var nogriezt,bez brīdinājuma - pziņa norunāja 8,5h,labi ka atpakaļ pieslēdza). Limits nav uz 1dienu,bet uz visu mēnesi arī tas ir pārbaudīts.

 

 

 

Atkārtošu vēlreiz - vai tu pie tā saucamā zviedru galda piestumies līdz nelabumam un tam papildus kabātās līdzi savāc gan mammai, gan māsai, gan māsas čomam? Tad galds ir taču "ēd cik gribi, par visu ir samaksāts".

 

Viņi visi raksta 0% kredīts. Tātad paņemu un nav jāatdod? pirmais kredīts bezmaksas? Ar SMS kredītiem vismaz sāka ņemties."Laimīgie minūtes neskaita? limits 8stundas?" Tikai tiesa viņus var pārmācīt! Un Nē! Līgumā ar atsauci uz GPL,kurš nav pievienots,nemaz nav juridiski pareizi! Ārzemēs jau vienu op,par šo sodija,Tagad vismaz visur norāda "Bezlimita=3000min,3000sms,3000mb"

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

 

 

tele2 sistēma,neatruba lietotājus tā kā to dara bite

 

Par savu kleino govi labāk būtu paklusējis. Manam paziņam atrubīja sakarus pirmajā vakarā pēc jaunā gudrtelefona iegādes un kredītlimita netīšas pārsniegšanas, un atjaunoja tikai sākoties jaunam mēnesim, kaut arī rēķins tika samaksāts bez žagošanās. Kompānija, no kuras jāturas pa gabalu.

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

 

 

kredītlimita netīšas pārsniegšanas
 

Kredītlimits - pārtērēšana,nevis bezlimita sarunas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kredītlimits - pārtērēšana,nevis bezlimita sarunas.

 

Tu saki? Labi, ka es to nezināju. Runa ir tieši par attieksmi pret klientu. Tieši šodien ar šamējus laipni atšuvu. Zvana, interesējas: kā jūs apmierina pārmaksāt par savu "brīvibu", cik aptuveni mēnesī maksājat?
Saku, nevis aptuveni, bet tieši tik arī maksāju un nav jāklausās suņu rejās vai citos brīdinājumos, ja nākas pazvanīt Latvijas Dzelzceļam, pie tam, saku, zona jums mūspusē hrenovaja.
Nevar būt, pasakat, kur tas ir, informēsim savus tehniķus. Atbildēju, diez vai rīt skriesiet jaunu torni sliet tikai tāpēc, ka uzradies viens jauns klients, arivederči.

Link to comment
Share on other sites

 

Tiešām gribas zināt kam tik daudz zvanīji un kāpēc. Un kā pareizi teica dunduks, citiem operatoriem arī ir tāda politika.

 

 

Ja interesē manas privātās dzīves sīkumi?, tad zvanīts tika omei, kura dzīvo citā pilsētā. Tā kā katru dienu (pat katru mēnesi) nesanāk aizbraukt un visi citi radi, kas tuvumā agrāk dzīvoja, tagad ir prom, tad vismaz zvanījām, lai cilvēkam nav tik vientuļi. Sarunas bija bieži 3-5x nedēļā. Dažreiz pat 3h, bet parasti ap 1h. Jocīgākais ir tas, ka zvanījām tādā stilā jau sen, bet problēmas sākās pagājušajā nedēļā, nevis agrāk - paradumi nebija mainījušies.

 

rws, neierobežoti tarifi ir domāti, lai es jebkurā laikā varētu pazvanīt jebkuram cilvēkam, nestresojot par to, cik tas maksa. Un tie tarifi galīgi nav domāti lai visādi tīņi stundām pļāpātu ar čomiem no blakus podjezda.

 

Ja esmu paņēmis neierobežotu tarifu un izlasījis līgumu, tad tā arī lietoju - neskaitu minūtes. Ne līgumā, ne Bites mājaslapā neatradu skaidrus kritērijus, cik minūtes un uz kādiem tīkliem ir atļauts zvanīt ar neierobežotu tarifu.  :)  Kā jau teicu - cepiens ir par to, ka tiek atsūtīta kkāda bezpersoniska sms, nepaskaidrojot, kas par pīrāgiem, kuru ignorēju, jo nebiju neko pārkāpis. Pēc tam vienkārši atslēdz visus pakalpojumus - kāds sakars sms un internetam ar kkādu "bonusu kačāšanu"? Kāpēc tiek reklamēts neierobežots tarifu plāns, ja īstenībā ir ierobežots? Kāpēc nav skaidru kritēriju, lai es pats varu kontrolēt savas sarunas un sms, lai izvairītos no nogriešanas no ārpasaules? Šīs atbilde, protams, ir jāsniedz Bitei un ir jau pajautāts.

 

Atkārtošu vēlreiz - vai tu pie tā saucamā zviedru galda piestumies līdz nelabumam un tam papildus kabātās līdzi savāc gan mammai, gan māsai, gan māsas čomam?

 

Man nekad, neviens pie neviena zviedru galda nav pateicis, ka es par daudz ēdu, tāpēc: "Ejiet lūdzu prom, jo jūs ēdat par daudz!" Esmu pieradis, ka otra puse izpilda solījumus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, nez, ģimenē ir 2 LMT un 1 Bite 5,55, no Bites uz abiem LMT numuriem tiek zvanīts ap 1000min mēnesī, nekādi draudi nav nekad bijuši. Lai gan 1000 varbūt arī nav tik traki...

Link to comment
Share on other sites

Nav tā ka omes telefonam tiek piemērots ienākošo zvanu bonuss? Iespējams, ka operātors pastiprināti pievērš uzmanību tieši zvaniem uz telefoniem kur iespējams uzkrāt bonusus, bet pārējos liek mierā. Un vispār, var tak arī omei paņemt tādu pieslēgumu lai šī pati var zvanīties kam vajag, būs tad minūtes uz pusēm nevis vienā virzienā. 

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Prātīgāk būtu operatoriem norādīt limitu. 1000 min man liekas ļoti daudz. Nosaka tīklus, uz katru uzliek limitu. Līgumā ieraksta limitus, viss OK!

 

Link to comment
Share on other sites

Nez vai patērētājs kurš izvēlējies bezlimitu tarifu gribētu lai operātori sper soli atpakaļ un atgriežas pie tarifiem ar limitiem. Prātīgāk būtu nevis tādus tarifus likvidēt, bet gan ļoti skaidri un nepārprotami definēt tos "godīgas lietošanas principus". 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Tas pagrūtāk. Drīzāk, norma 1000 min, man liekas, ļoti daudz.

Par tiem Lieli faili un komerciāli gan vajadzētu konkrēti atrunāt. Cik ir liels un cik mazs.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...