Jump to content

Asus Google Nexus 7


Partyman
 Share

Recommended Posts

sākumā grūti pierast pie izmēra, bet tiklīdz pierodi neko citu vairs negribi.

ātrs, latest android. nezinu, viss kā jābūt. kaut ko konkrētāku jājautā. 16gb wifi modelis.

Link to comment
Share on other sites

izvēlējos šo modeli 10gadīgajam dēlēnam . Lai ir viss vienā - spēlēm, internetam un filmām. Un, lai neņem manējo kompi. Zināmie "mīnusi" (aizm.kameras trūkums, SD slota neesamība, GSM datu pārraide trūkums) man bija zināmi, un neizjūtu to trūkumu. Visādi citādi šobrīd šķiet ka mazais 7collīgais skrien pietiekami ātri un izpilda visus savus uzdevumus. Ja godīgi, raugoties uz "lētā gala" maziem planšetniekiem, tieši "zīmola" klātesamība mani iedrošināja pirkt šo.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
3g modelis, ar to laikam neviens saskāries vēl nebūs

 

Runā, ka šis esot tikai 1a.lv "uz papīra", reāli noliktavā neesot vēl pieejams.

 

Man šobrīd viens Nexus 7 lādējas. Ja ir kas specifisks jautājams - uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

Interesē, kā ir ar 7" collām? Vai nav pa mazu? Lai komfortabli lasītu un arī var būt bišķu šo to uzrakstītu?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Rakstīšanai tieši lielāki būs neērtāki, jo nevar labi aizsniegt ekrāna vidu. Tas gan atkarīgs kā raksta, ar kuriem pirkstiem utt.

 

Lasīšanai 7" pieņemams izmērs. Liec horizontāli un lasi. Atkal ja skatās no ērtuma viedokļa, tad 9" protams ir ērtāk acīm, bet lielās planšetes ir daudz smagākas un guļot uz muguras neko ilgi rokās tādu nenoturēsi.

Link to comment
Share on other sites

desenders

@Žaks Noriss viņš noliktavā ienāks tikai 13tajā novembrī... 3g modelis tikai nesen iznāca. Laikam jau pat tādu naudu neko labāku neatradīšu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@fest, 7" PDFiem nav pietiekami. A5 PDFam (skenēta grāmata) ir OK ar mazuma piegaršu, bet parasti jau runa ir par žurnālu, tiem izmēri tuvojas A4.

Link to comment
Share on other sites

pdf nebus nekad normāli izlasāmi uz mazāka par 10'' katrā topica par 6-7'' planšetēm/ebook riideriem tas tiek velreiz un velreiz atgādināts. vienmēr būs jascaleilo.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@gix, to jautājumu uzdevu tāpēc, ka atšķirībā no lielākās daļas apspriesto 6-7" tabletu, Nexus7 izšķirtspēja ir tāda pati, kā vairumam 10" tablet'u.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@fest, un ko dod izšķirtspēja, ja burtiņi ir mikroskopiski?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Manuprāt vienīgais mīnuss - diezgan niķīgs un izvēlīgs lādētāju ziņā.

 

Pagaidām neesmu atradis cita ražotāja sienas lādētāju, ar kuru Nexus 7 draudzētos. Izmēģināts LG, Samsung un pat diženais Apple. Arī nav skaidrs kā un ko ēd no datora USB portiem, jo no 3 datoriem 1 tikai normāli ātri uzlādē. Pārējie divi lādē teju 10 stundas. Un no aizmugures USB, nevis kaut kādiem kleiniem priekšas nespējniekiem.

Link to comment
Share on other sites

Nexus 7 ir 2A lādētājs, bet parasti telefoniem ir 0,5 - 0,7A, varbūt kāds ir 1A, tāpēc ar citiem arī tik ilgi lādējas. 3G modelis vēl nekur pasaulē nav pieejams, varbūt būs 13. novembrī, bet varbūt arī vēl nebūs. Izmērs ir ideāls, ja nēsā to līdzi, svars ir salīdzinoši mazs, tāpēc ir ērti turēt vienā rokā. Mīnus ir tāds, ka viņu vajag rootot, ja grib pielikt USB atmiņu ar OTG kabeli.

Link to comment
Share on other sites

man ladējās ar zte blade telefona 1A lādētāju. bet parāk lēni, tāpēc jālieto orģinālais 2A lādētājs. caur usb domāju, ka tikai usb3 ports spēs kaut cik ielādēt viņam strāvu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Par ampēriem tak skaidrs! Samsunga un LG bija no planšetēm.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju nexus 7 16 gb wifi jau vairak ka 2 meneshus, vienigais minus, ko es redzu ir hdmi trukums. atmina ari par maz, bet ko darit. ja acer icona tab( 7 collu, nezinu modeli precizi) butu iznacis atrak noteikti butu pircis to, jo tam ir gan sd kartes slots un hdmi. Un es nesaprotu kapec ir jamaksa vairak lai nopirktu 3G versiju, jo es uz telefona vislaik lietoju wifi tethering, kam man 3g vajag...

Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

Kads var pateikt vai plansete ar bluetooth teteros internetu ar mobila bluetooth. Interese samsung p3110 un se hazel.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Paldies par lādētāju informāciju, to nezināju.

Pašam nexus 7 vien pāris dienas. (16gb)

Ja interesē, vēlāk varu uzdrukāt ko izvērstāku, pašlaik varu teikt, ka ļoti, ļoti patīk.

Pagaidām nekādā gadījumā nevajadzētu ļaut Nexusam uzlikt jaunāko 4.2 versiju, jo tā esot nenormāli gļukaina, un tieši uz Nexus 7.

Link to comment
Share on other sites

Ieraksti googlē atslēgvārdus nexus 7 un 4.2, un gan jau atradīsi info. Īsumā cik atceros, problēmas ar lādēšanu, auto brightness. Vēl arī kristabz tviterī visu laiku lādējas uz šo ”apdeitu”.

 

Kāds kurš lieto 4.2 versiju, var pateikt vai jaunā swype klaviatūra atbalsta arī latviešu valodu?

Link to comment
Share on other sites

ja,kas vainas 4.2? Es pec iespejas atrak vinu gribeju uzlikt, jo kad bija 4.1 tad noruutoju, un uzlkiku 720p recording kamerai, iznaca 4.1.2 updeits un root vairs nebija, bet kad automatiski gribeja updeitoties, tad nevareja jo as media_profiles.xml fails bija izmainits. nacas atkal likt root, un uzlikt atpakal originalo failu. tad vajadzeja pie app settings google framework services iztirit kesatminu un tad tikai beidzot aizgaja autoupdeits. Pat manuali caur adb nevareja uzlikt updeitu kamer bija tas mainitais media profiles.

EDIT: Tikko uzliku latviesu valodu keyboard un latviesu swype ir nelitojams. piemeram meginu uzbraukat ar pirkstu Pirmdiena-vins uzraksta Pirmdienā. Meginu uzrakstit ko dari vins uzraksta ko Daini. Tacu angliski lietoju un esmu pilniba apmierinats, loti erti ta rakstit. Un tagad ari no nexus 7 rakstu.

Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

veči, kā viš i salīdzinot ar iPad 3 vai iPad mini? Pagaidām cenu atšķirību neņēmam vērā. Domāju pirkt kaučko draudzenei, bet kas mulsina, ka pa iPad 3 cenu var dabūt vidējo portatīvo (bet tas tā, pag salīdzinam Nexus 7 ar iPad veidīgajiem). Tencinu!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

es pat nebiju pifiksējis par lādētājiem. man gan no nook , gan nokia ladējas. lēnumu nemanu. tas pats ar kompjiem. nemēru cik ilgi, bet neesmu izjutis traucējumus - neuzlādi.

 bet ne par to gribēju. nooks man ir , bet pamēģināt vajadzēja ... . uzliku aldiko grāmatu lasamo . piereģistrēju adobē , un viss kas bija uz nooka , tagad lasas ar iekš nexus. prieks. tas pats aldiko smuki rāda arī manas prāmju un vilcienu biļetes, kas ir iekš pdf. nav nekādas vainas ar pdf . ataino labi.  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Žaks Noriss

Pēc šādiem apdeitiem viss jāatmet uz sākotnējiem iestatījumiem.

Link to comment
Share on other sites

Hmm,mazliet ,ne pa tēmu,bet lūk,man interese par šādu lietu - tikko esmu kļuvis par Nexus 7 16GB lietotāju un radās interese vai nav iespējams šajā modelī izmantot 3G internetu?(WIFI tīklos sanāk būt mājās un kādā kafejnīcā),bet piekļuvi netam vajadzētu vairāk. Varbūt iespējams pieslēgt LMT 'puļķi'? Kādas idejas? Planšete bija dāvana un 3G modelis diemžēl nenonāca manā īpašumā :)

Link to comment
Share on other sites

Ruuteri, kas tev par telefonu? Tik tiešām nevaru uzlikt wifi tethering uz telefona un caur to netu sēdēt uz planšetdatora? Es tā visu laiku ar savu Nexus 7 16Gb wifi daru. OTG vads un puļķis man liekas ļoti neērts ikdienas lietošanai.

Link to comment
Share on other sites

@elxnis hmm,šķiet dgan laba ideja,bet kā ar Lmt softu ? Lai izmantotu LMT netu kompī,nepieciešama lmt proga. Kā ir uz Android?Vai var pieslēgties kā savādāk ?

@eddyboi Pagaidām nav pieejams šāds variants ,jo pēc xperias samērcēšanas lietoju vecu tel. un kādu laiku šāda iespēja nebūs diemžēl. + Man mājās tas puļķis stāv neizmantots ar kkādu mājas komplekta neta plānu iekšā ( nāca līdz akcijā) ,tā vismaz tiktu izmantots.Protams,ka puļķis ir dgan neērts ikdienā,bet vai tad šajā gadījumā pastāv alternatīvas kā tikt pie neta,izņemot WIFI?

Link to comment
Share on other sites

90% modēmu strādā uz PPP protokolu LMT proga to apstrāā uz android ir tā PPP proga viss 

Link to comment
Share on other sites

LMT programma nav vajadzīga ne uz PC, ne Android, bet kā jau @@DJWoX teica, vajag kādu programmu, kas apstrādā PPP protokolu. Es tik nezinu vai LMT piedāvā dinamisko APN, ja ne, tad tev būs PPP Widget jānokonfigurē:

APN: internet.lmt.lv

Access number: *99#

User name: LMT

Password: LMT

(iespējams bez ietotājvārda un paroles var iztikt)

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...