Jump to content

Nedēļas nogales ceļojums


_dunduks_
 Share

Recommended Posts

Jautājums foruma lietotājiem.

Kur jūs gribētu pavadīt nedēļas nogales ceļojumu?

Amsterdama, Berlīne, Kopenhāgena, Parīze, Roma, vai Stambula? Cita pilsēta, kur var pa tiešo aizldot!

Un kas pēc jūs domām jūsu izvēlētajā pilsētā būtu apskates/izmēģinājuma vērts?

Esmu izvēles priekša, nav ne jasmas, uz kurieni varētu aizbraukt, bet izvēdināt galvu vajag.

Link to comment
Share on other sites

Es, ja būtu Tavā vietā, tad gribētu vai nu izplosīties, vai nu pasildīties. Attiecīgi - Amsterdama vai Maroka/ Kanāriju salas.

Izmanto skyscanner.com, lai atrastu labākos lidojumus.Viesnīcas skaties - booking.com :) Lai izdodas!

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Humors nav slikts, bet vajag tiešos reisus!

Vairāk sliecos uz Amsterdarmu - kāds var ko ieteikt, ko tur ar apskatīt (neskaitot sarkanos lukturus) ?

Link to comment
Share on other sites

Es, ja būtu Tavā vietā, tad gribētu vai nu izplosīties, vai nu pasildīties. Attiecīgi - Amsterdama ...

 

Atvaino, vai vari paskaidrot man, nezinošajam, kā var "izplosīties" Amsterdamā? Ir dzirdēts, ka tur ir kaut kādi geju klubi, narkomānu ieskrietuves, bordeļi un daudz ielasmeitu (t.sk. transvestīti)... Vai šīs lietas tev saistās ar "izplosīšanos"?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es te pāris nedēļas atpakaļā vizinājos uz Stokholmu, piektdien iekāp kuģī un pirmdienas rītā nokāp. Visu laiku mērens pālīts, visādas tur koncertprogrammas un citi nieki, ja kompānija laba, tad nav slikts variants uz brīvdienām. Vienīgi, ka šūpoja diezgan jūtami abos virzienos, pa Stoķi ar ir laiks pavazāties, daži muzeji un tā.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Gestapovski

 

Bet ja Stockholmas kodienu tripi ir bijuši jau n gabali? Tas tā interesanti aizplostot līdz Zviedrijai un nemaz, pārpālī guļot, nenokāpt no prāmja, šķiet interesanti tikai pirmajās reizēs.

 

Bet Kanāriju salas man patīk, jauks ieteikums. Varbūt vajag painteresēties vai neiet tieši reisi arī uz Franču Polinēziju Klusā okeāna vidū, kak raz pieGdien aizlido, svētdien mājā, pirmdien var šaut uz darbu...

Labots - Lemberghini
Link to comment
Share on other sites

Nu ja nespēj no prāmja pat nokāpt, tad jau nevajag nemaz no virtuves izbraukt, ja nu vien pēc kārtējā polša.

Man tās Kanāriju salas un Turcijas liekas pa tālu priekš tik īsa laika :<

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2 dienas uz Turciju/Kanārijām ? are you serious ? 1 diena prom / 1 diena atpakaļ; nedēļa kā min tur ir nepieciešama, da i Turcijā drīz sāksies (vai jau sākās) lietus periods ....

Ar ko slikta ir Parīze/Londona/Berlīne/Barselona ? Man šķiet tur iet lidmašīnas kā tramvaji, vot tikai vai ar nedēļas nogali nebūs pamaz, tas ir cits jautājums ...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kādam krīze beigusies?

 

1. jau šie lidojumu laiki ir dārgajā kategorijā. Piektdienas un svētdienu vakari vienmēr bijuši visdārgākie, ja neskaita Ziemassvētkus un tamlīdzīgus sabantujus.

 

2. sāc ar hoteļa cenu apskati, viena, divas naktis brīvdienās - arī trejas ādas nodīrās. Var jau hostelī 45 min braucienā no centra kopā ar 72 jaunavām 18 turkiem dzīvot, bet vai to vajag...

 

3. Berlīnē nav ko redzēt. Tur var šopingot atlaižu laikā un dzert/rīt. Pat uz kino iet nevar, Vācijā visās filmās runā vāciski. Likums tāds.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau, ka Berlīnē nav ko redzēt tāpēc, ka kara laikā sarkanie asinsuņi kopā ar jeņķu "sabiedrotajiem" tur visu nobombardēja kā jau Drēzdeni, kuru nobombardēja pa tīro, iznīcinot daudzus tūkstošus miermīlīgus civiliedzīvotājus, pie tam bombardētāji zināja, ka tur nav nekā militāra tai pilsētā - vienkārši papriecājās "krievžīdjeņķbritstilā".

Iesaku aizceļot uz Polijas dienvidiem, pie reizes apmeklējot sekojošo muzeju (aktuāls arī mūsdienās diemžēl...), tikai jācenšas pārāk nenoticēt "sabiedroto" propagandas meliem. :)

http://www.auschwitz.org/

Link to comment
Share on other sites

Parīzi var nedaudz ievērtēt pa nedēļas nogali, bet ja lidosi ar airbaltic, tad reāli no sestdienas būs tikai pēcpusdiena un pirmā puse no svētdiena - nekas sakarīgs. Minimumam būtu vajadzīgas divas pilnas dienas

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Pagaidām tā vien izskatās, ka vjadzēs palikt mājās :)

It kā jau redzēt kaut ko var visur, bet pagaidām nekā konkrēta.

Gribu, lai man ar karoti visu mutē ielej :D

 

kāds te runāja par krīzes beigām? Tā vēl nav beigusies, bet ir iespēja tikt pie korporatīvām cenām.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Izskatās ka process vēl sēž ierakumos ...

 

Uzvarētāji mums ir, bet faktiski jau karš vēl nav beidzies, jo pamazām cilvēki sāk atskārt, ka nav godīgi klanīties, kalpot un vergot Rotšildu & Rokfelleru mafijām. :)

Link to comment
Share on other sites

Procesam aizdomīga līdzība ar vienu uzmācīgu Delfu komentētāju - nu ļoti jau izskatās pēc provokatora :diablo: .

Link to comment
Share on other sites

Ir tiešie reisi uz Kijevu, vīzu nevajag. Bet ko redzēt un sajust nedaudz komunistisko gaisotni tur var. Iesaku.

Rainis lido ar Glāzgovu, kas dabas mīļotājiem un tiem kam patīk interesantas vēsturiskas pilsētas varētu būt interesanti.

Roma un Venēcija arī ir interesantas, Parīze gan man nepatika.

Link to comment
Share on other sites

to Process

Es esmu daudz kur padzīvojis. Vot AMSĀ toč gejus neesmu manījis. Ja nerubī fišku,bet esi tikai dzirdējis, tad ielčeko šito:

 

Tur nereāli var plosīties, uz uz ielas dzēru grolsch aliņus smaidot policim sejā, iebraucu zem kjiega, visur tik aizrādījumi, bez sodiem.

Norvēģijā, Zviedrijā, Vācijā gan bija pilns ar dupsētājiem... ;(

 

Un, ja kāds grib iztrakoties Vācijā, Berlīnē vai Nīderlandē, tad droši PM man. Es tagad esmu LV, bet drīz bīdīšu atpakaļ uz to galu. Sadomāsim kopā aktivitātes! :p

Link to comment
Share on other sites

+1 par Amsterdamu. Imho ļoti patīkama pilsēta, forši vienkārši pastaigāt.

P.S. Redzēju gan gejus, gan geju klubus, gan ielasmeitas, gan transvestītus. Nu un? Nav jau tā ka viņi Tev lec virsū un ka būtu uz katra stūra :D

Labots - Acc3L
Link to comment
Share on other sites

Es domāju Berlīne ir OK, aiziet uz Berlīnes Zoo, nedaudz pašopoties un šeku reku jau jābrauc Zu Hause ;)

 

Tu esi vesels? Tev patīk pastaigāties starp tādiem kropļiem? Ja jā, tad jau nav jābrauc uz Amsterdamu, aizbrauc uz kādu psihiatrisko slimnīcu un pastaigājies parkā kopā ar viņiem...

 

Tā nav slimība, idiotisms, vot tā gan ir slimība, aizej pārbaudies pie ārsta, varbūt tevi vajag steidzami gospitalizēt :pooh_go:

 

Nav jau tā ka viņi Tev lec virsū un ka būtu uz katra stūra

 

Nu tas jau atkarīgs no katra paša, ir gadījies arī, ka kantējas :spruce_up: , bet labāk lai k-kāds gejs sit kanti( viņi jau ar cilvēki, pietiek patiekt Nē) nekā k-kāds urļiks aizdzertu purnu skrien uz dūres (šim te tik pasaki nē.. būs ogogo :dornis: )

Link to comment
Share on other sites

Vairāk sliecos uz Amsterdarmu - kāds var ko ieteikt, ko tur ar apskatīt (neskaitot sarkanos lukturus) ?

 

Izbrauciens ar kuģīti pa kanāliem, Madam Tisso vaska figūru muzejs, seksa muzejs, Heineken alus u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki.

Tiešām nesaprotu par ko Process cepās...

Ja man būtu iespēja, tad arī aizlaistu uz Amsterdamu... Jau nosauktās izklaides, vēl kāda koncerta vai šova apmeklējums.

Jebkurā pilsētā var atrast izklaides 48 stundām- pat par miegu aizmirsīsi. Tikai izdomāt ko un kā gribi, uzprasīt gōogles tantei vajadzīgo info...

Es reiz biju ieplānojis apmeklēt Stohkolmas (pareizi?) izklaides parku- reāli izklaidēties... Uzsēdos uz prāmja, noplosījos nakti, izkāpu, atrakcijas Tajā dienā slēgtas (ziniet- tehn.pārbaude), iztusēju pa pilsētu, vakarā iegāju McDonaldā, piesēdu pie i-neta, atradu piedāvājumus- k-kur noskatījos mūsu hokejistu spēli (toreiz zaudēja), apmeklēju k-kādas grupas labu koncertu, pārējo nakti labi notusēju k-kādā klubiņā...... Pa dienu vēl uzdūros Harley veikalam- pasiekalojos, iepirku breloku.....

Visas izklaides un iespējas ir tikai atkarīgas no paša!!!

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...