Jump to content

Win8 ielādes īpatnības


Volters

Recommended Posts

Vai esmu vienīgais, kam pēc it kā izpildīta normāla shutdown'a Win8 vienmēr paceļas ar rezumēšanos no hibernizācijas? Sanāk, ka normāls šatdauns uz win8 noklusējumā vispar nenotiek?

Link to post
Share on other sites

Nu nez, šobrīd vairs nav pieejams, nonesu, bet kad eksperimenta pēc uzliku RC versiju - izslēdzās un ieslēdzās normāli, tikai pirms atradu kur izslēgt - bija ne mazais čakars. OS darbība kā tāda patika - ātrāks gan par W7, gan XP, bet Metro esamība un Start izvēlnes neesamība "atsit" jebkuru vēlmi to lietot kā pastāvīgu OS.

  • Patīk 2
Link to post
Share on other sites

Nu protams, ar "trešās puses" softiem var visu smuki salikt (uz RC jau izmēģināju), bet - kas tādā gadījumā notiek ar legalitāti ? Ja tā nav svarīga - tad gan nav problēmu, bet man tas gluži neder :(.

Link to post
Share on other sites

Nu tā tomēr skaitās ražotāja nesankcionēta softa modifikācija, kas vairumā gadījumu ir nelikumīga - bet kā jau teicu, vai šādas izmaiņas arī ir pieskaitāmas pie neatļautām, nav ne jausmas - jāzvana laikam M$ (bet tur jau 100% teiks, ka nedrīkst).

Link to post
Share on other sites
Cilvēks Parastais

Ja par startēšanos - vai vēl kāds ir piedzīvojis to ,ka pēc Restart`a ievadot "Picture password'' nekas nenotiek, bet piedāvā ievadīt paroli vēlreiz (ievadot vēlreiz nekas nemainās) vai pārslēgties uz parasto paroli. Pagaidot pārdesmit sekundes parādās ''Welcome'' logs un viss aiziet...?

Link to post
Share on other sites

Kāds no jums ir saskāries ar to, ka windows 8 app store nerāda visas programas? Man sarakstā ir tikai defoltās windows bezmaksas piedāvātās, bet nav nevienas maksas programas vai trešo pušu veidotās programas. Nevaru pat pieinstalēt normālā veidā windows media playerim dvd disku atskaņošanu (ok, tas nav tik būtiski, bet nu tas kā piemēram).

Link to post
Share on other sites

Man nekas tāds neparādās. Un lietoju es licenzēto oriģinālu. Tu izmanto kādu kontu Microsoft kontu, kuram katru reizi jāievada parole, vai parasto desktopa bez paroles?

 

Paldies Mairita! Būšu mājās, izprovēšu, droši vien tur arī vaina, jo es kaut kādus setingus sākumā mainīju.

Link to post
Share on other sites

Ja nemaldos tikai Win8Pro ir DVD atskaņošanas funkcija.. citādi jāliek VLC vai kāds cits media players..

Link to post
Share on other sites

Es to tikai kā piemēru minēju, lai vieglāk saprast :) Uz vlc media playeri iet dvd diski, bet uz windows media playeri neiet gan, kaut gan man ir win8 pro.

Link to post
Share on other sites

Tas arī iekļauj dvd playback funkcionalitāti.. es gan pat ar winxp un win7 neatceros, kad esmu izmantojis windows media player, lai skatītos dvd.. vai filmas vispār.. manuprāt diezgan ierobežota funkcionalitāte un kvalitāte.

Link to post
Share on other sites

@ CAP Es gan pagaidām laika trūkuma dēļ tikai ieinstalēju media centra paku, bet palaižot atsevišķi media playeri viņš atsakās spēlēt dvd diskus. Iespējams, ja to pašu darītu caur media centru, tad būtu pozitīvāka attieksme pret manām prasībām. Bet principā es to media centru izmantoju tikai kā tv skatīšanos kompī.

 

@ Cilvēks parastais. Tu atradi veidu kā var, izmantojot šādu kontu, tikt līdz desktopam, nevadot katru reizi paroli?

Edited by Poasis
Link to post
Share on other sites
Cilvēks Parastais

Tikko pamēģināju ielogoties ar Lokālo kontu - Windows Store populārāko bezmaksas jaunumu sadaļā parādijās vairs tikai 16 lietotnes

 

Es nē, bet man ir uzlikta Picture Password - trīs klikšķi un ''parole'' ievadīta

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...