Jump to content

Sony Xperia GO. Atsauksmes, pieredze lietošanā.


viesturs0711
 Share

Recommended Posts

Sveicināti Godātie foruma biedri. Interesē kāds no IP67 viedtālruņiem ar Andrīti. Vēlos dzirdēt atsauksmes par Sony Xperia GO. Kāda pieredze? Cik ilgi akumulators tur? Cik šustrs lietošanā? Ir kāds mēģinājis slīcināt vai zemē mest?

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

Man arī Nokia C5-03 ar 1000mAh ir jālādē 1-2 reizes nedēļā.. :D

 

Starp citu - IPhone 4S ir 1420mAh, bet 5-tajam ir 1440mAh, bet neesmu dzirdējis, ka kāds ļoti sūdzētos par bateriju

Labots - Cilvēks Parastais
Link to comment
Share on other sites

Man ir Sola, kam ir tieši tāda baterija, bet ar lielāku ekrānu un rezulūciju. Ar 2.3 Android baterija gāja ļoti labi (nu priekš smārtfoniem labi) - varēja pat 2 dienas izvilkt. Tagad Ar Android 4 baterijas darības laiks ir krienti samazinājies, lai gan tika solīts, ka tas tiks palielināts. Un vispār pagaidām Android 4 programatūra ir ļoti gļukaina un bremzējoša. Ar GO situācija ir tāda pati. Jāskatās, ko Sony darīs lietas labā, saka jau, ka pagājušā gada Xperia bija tieši tas pats, bet pēc pāris atjauninājumiem tika salabots viss. Tīri programatūras dēļ es Sony neieteiktu. Pirms tam bija Samsung, Touchwiz ir daudz stabilāks un ātrāks.

Link to comment
Share on other sites

Bačas ietilpība nav rādītājs... Ŗādītājs ir OS - kā tas ir optimizēts uz enerģijas patēriņu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kā reiz šis Sony modelis nav lietots. Analogais Samsung Xcover pēc skata un rokās turēšanas būtu tīkamāks, tik diemžēl darbības ātrums ir tāds kā ir!

Link to comment
Share on other sites

3 reizes Mana Xperia Go ir izpeldējusies Alus kausā

Un nekada vaina viss strada

biki ICS piebremze bet ir Ok

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

SweeC cik dienas baterija tur?

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

nnoname

Ļoti liela starpība. Darbā pilns ar jaunākajiem un vecakiem HTC. Visi ka viens neizvelk vairāk par vienu sutku. Mans pirmais tachscreens bija SE W950 ar 900mAh, 4 dienas stabīli izturēja. Aktīvi lietojot divas.

Un kas tev tie par akmens laikmeta t-screeniem, kuriem ir zem 1000mAh bača? Varbūt izlien no mucas. Patreiz vidēji visiem ir 1700 un iztiek knapi dienu. Ja ar to ietilpību iztiec vairāk, tad varbūt vajag padomāt kam tev tachsreeneris, ja tu viņu praktiski nelieto?

Patreiz vienīgā sakarīga izvēle ir Motorola Razr Maxx ar 3300mAh. Pārejie tachscreeni nav domāti darbam, ja nu vienīgi pazīmēties, gailīti pastiept.

 

Ipļonisti diez vai var atļauties savu pielūgsmes objektu aprunāt. Ies nu gan tev kāds tagad teikt ka nepietiek bača. Kaut arī pēc testiem iOS uzrāda labāku optimizaciju. Un nebūs arī korekti salīdzināt nesalīdzināmas lietas.

Link to comment
Share on other sites

es vienkārši gribēju vērst tavu uzmanību uz to, ka tavs apgalvojums ir pārāk kategorisks un ne ar ko nesegts, jeb vari padalīties ar maģisko formulu, pēc kuras aprēķini trubas dzīvotspēju izejot no mAh, tačskrīna izmēra un rezolūcijas?

un nafig man ir jāizlien no kādas tavas izdomātas mucas, ja manas vajadzības tās trubas apmierina?

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

nnoname

Nu bet pats padomā kāda ir tavs "maģiskais" apgalvojums. Tjipa man ir "nikuja"mAh bača un tachscreens abās mobīlā pusēs. Nestātiet niekus, jo viņš velk nedēļu. Bet es neteikšu, ka es viņu izmantoju 10% no viņā iespējām un vispār man viņš stāv sekcijā aiz stikla.

Kad runa ir par tachsreen un normālas jaudas kabatas devaiss, tad ir kaut kads vidējais vairāk vai mazāk pieņemtais lietošanas apjoms, ko vidēji darba cilvēks, kurš strādā ikdienā arī caur mobīlo, izmanto pēc aparāta nodrošinātajām iespējām maksimāli, nevis tikai atbild, teiksim, uz 3 zvaniem dienā un 10min GPSam.

Ja man Nokia 5800 pārs reizes uzzvanot iztura 4 diennaktis, bet vidēji lietojot knapi 2, tad loģiski, ka mans šī aparāta lietošanas režīms ir nepilnas 2 diennaktis, nevis tik cik man viņš spēj izvilk. Bet, vai ir korekti pielīdzināt akmens laikmeta N5800 pie šīs dienas "viendieniekiem"? Ļoti šaubos. Bet nu varbūt kādam liekas, ka ola ir tā pati vista un šiem abiem "zirgaspēku" daudzums ;) ir nenozīmīgas vienības.

Link to comment
Share on other sites

Ja daudz lietosi xperia go- dienu izvilks(ar edge, nevis 3g), videji divas dienas(ar edge), maz 5 dienas(ja atslegsi datu parraidi)

Link to comment
Share on other sites

1 dienu ja uz standarta iestatijumiem un lieto aktivi WiFI, Enerģijas taupišanas režima tapat lietojot WiFI 3 dienas

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sveiki,

Ja vēl aktuāls topiks.

pats nesen iegādājos Sony Xperia Go, pirmais smartfouns, domāju, ka price/performance ir ļoti labs, BET esmu ļoti neapmierināts ar ICS update, jo standartā nāk GB. Palasot sony forumu, prakstiski visi šī telefona lietotāji ir ļoti neapmierināti un Sony pagaidām nesniedz nekādus komentāru, tikai baumu līmēnī, ka šis ICS update var tikt salabots decembrī, jo pagaidām , telefons lago un izpilda vēl visādus "brīnumus", tajā skaitā arī baterijas dzīvības laiks ir īsāks.

 

Jautājums, kā es varu atgriezties atpakaļ uz GB no ICS updeita, kamēr sony nav uztaisījis lietojamu ICS ?

Link to comment
Share on other sites

Te tev nu bija Sony kvalitate:( Un price perfomance ir viduveja attieciba.

Link to comment
Share on other sites

Te tev nu bija Sony kvalitate:( Un price perfomance ir viduveja attieciba.

Nezinu, es par kvalitāti nestrīdos. kaut gan manējais ir Xperia Ray. Un tur 4-5 dienas! Un gļukus neesmu manījis.

Link to comment
Share on other sites

Man jau ar pašam reiz bija xperia play ar 2.3- neglukoja. Cik saprotu ar Go viss bija super kamer 2.3, bet Sony par spiti savai reputacijai izlaida sliktu 4.0.

Link to comment
Share on other sites

Man jau ar pašam reiz bija xperia play ar 2.3- neglukoja. Cik saprotu ar Go viss bija super kamer 2.3, bet Sony par spiti savai reputacijai izlaida sliktu 4.0

Man tieši pēc apgreida izlikās ka ir pat labāk un nekādu gļuku. Un kas tad konkrēti gļuko?

Link to comment
Share on other sites

Man tieši pēc apgreida izlikās ka ir pat labāk un nekādu gļuku. Un kas tad konkrēti gļuko?

 

Gļuko gan jau tiem, kas pēc Upgrade nepalaiž factory settings nonesot visas app un tikai jau tad saliek no jauna app un lieto tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Gļuko gan jau tiem, kas pēc Upgrade nepalaiž factory settings nonesot visas app un tikai jau tad saliek no jauna app un lieto tālāk.
Es nelaidu factory settings un neko nenonesu nost! Nesapratu priekš kam to darīt, ja iet ideāli. Varbūt ir vaina citā! Varbūt tas ir saistīts ar to kas ir sainstelēts telefonā. Kas tieši gļuko, ir interesanti, jo nezinu par ko iet runa.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik lasiju daudziem sony tel ir problemas ar 4.0 apdeitu.

Nu viena tante teica! Bet kas konkrēti par problēmām! Man iet ideāli, varbūt tas ar ir gļuks?

Vairāk izklausās pēc samsunga fana apgalvojumiem! Gribētu dzirdēt kas par gļukiem! Varbūt es ar gļukainu telefonu darbojos.

Labots - symbio
Link to comment
Share on other sites

Tā, es varu komentēt tā:

Iegādājos telefonu, uzreiz izņemot no kastes uzinstalēju ICS

Pirmās dienas viss forši.

 

Tad pēc 2-3 dienām, jūtu ka baterijas darbības laiks īsāks, atveru akumulatora settingus, uzradies mistisks Learning Client 2.1 , kurš ēd 20-30% (pilns sony forums ar šo problēmu)

2012-11-27%2022.48.26.png

 

Pats telefons arī lēnāks kļuvis un citreiz ir jāpagaida 5 sek, līdz atverās zvana funkcija. Ja atvērtā kāda aplikācija un ir ienākošais zvans, tad ekrāns mēdz uzkārties un nav iespējams pacelt zvanītājam.

 

Respektīvi ieejot jebkurā telefonu veikalā un salīdzinot kā strādā veikala GO ar GB (ar miljons atvērtām aplikācijām) un mans jaunais ICS (ar nokillotām aplikācijām).

Var just ka ICS ir sūds.

 

Tādēļ varbūt, kāds var izstāstīt kā, lai uztaisa downgrade uz GB ?

Labots - low_IQ
Link to comment
Share on other sites

Iespejams ka jarooto, jauzliek kads recovery un jauzinstale gb fails. Ir tacu google.

Link to comment
Share on other sites

Tad pēc 2-3 dienām, jūtu ka baterijas darbības laiks īsāks, atveru akumulatora settingus, uzradies mistisks Learning Client 2.1 , kurš ēd 20-30% (pilns sony forums ar šo problēmu)

Skaidrs, bet nu man viss lido! Un nekur nekādi 30%. Varbūt ir problēmas ar kādu progu kas uzlikta!

Link to comment
Share on other sites

Man jau diviem kolēģiem ir Go, abi uzlika apdeitu uz ICS un nekādu problēmu, viss strādā tā kā tam jābūt. Arī nedaudz paspaidot pašu telefonu, man liekas par to cenu ļoti labi nostrādāts un ērts telefons.

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds met acis uz Sony Xperia acro s tālruni ar ICS 4.0, tad varu teikt tikai to labāko.

Ir IP57, baterija apmierina. Ir dokstacija, un nav jāsprauž lādēšanai telefonā irbuļi. Labs un pārdomāts.

Atbloķēšanas poga miniatūriska, bet pie tā pierod.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Slinkums lasīt penteri.

 

Paņēmu Sola, atjaunoju uz ICS. Jāatzīst, ka dažas bremzes iemetās, bet noņēmu nost visus vizuālos uzskaistinājumus (pārejas, efektus) un tagad strādā godam. Pieļauju, ka ūdensdrošajiem varētu būt tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Sony pagaidām ir izcēlušies ar spēju gana labi savest kārtībā softu. Protams, apgreidots telefons bieži jūtas sliktāk, nekā ar pilnībā pārflašotu ROM (Sony apdeita tūlim ir arī tāda fīča).

Šis fakts tika pārbaudīts arī uz Active - pēc apgreida no 2.3 un 4.0 tas jutās tizlāk, taču pārliekot pa tīro, sāka uzvesties daudz foršāk.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Telefons jau paplāns, funkcijas ātras pietiekami, tikai ja jūs esat GPS lietotājs un bieži izmantojat navigācijas kartes utt, tad šis tel. nebūs priekš jums. GPS uztvērējs ir švaks mājās pie loga netver nevienu satelītu kaut otrā rokā vecais LG P500 ķer 6 gb. Sony piemēram tver (redz) 10 satelītus, bet konektējas ar 4 un tad arī stāvot ārā zem skaidrām debesīm 4 minūtes. Ar mašīnu jānobrauc reizēm 5km kāmēr kaut ko satausta no debesīm. Nesu telefonu uz Darbnīcu un maigi lepni paziņoja, ka tel ir bez defektiem. Nenorēkties.... Par GPS problēmām šim telefonam pilns internets - nožēloju, ka nopirku.

Link to comment
Share on other sites

Drauga go gorilla uz pusēm pārplīsa. Un nav pat kritis zemē......

Link to comment
Share on other sites

huļi bāzt apspīlētu džinsu dibenss kabatā un strauji sēsties

Link to comment
Share on other sites

Uzliku Jelly Been savam xperia Go, strādā perfekti dauz labāk kā ICS, bača tur 2 dienas ar ieslēgtiem mobiliem datiem. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...