Jump to content

ebay meklēšanas rezultātu ierobežošana


martinno
 Share

Recommended Posts

Vakars labs!

 

Interesē vai ir iespējams tikt vaļā no rezultātiem Postage not specified iekš ebay.co.uk izvadītajiem rezultātiem?

Izgāju cauri filtriem - par šo tēmu neko tur neatradu.

 

Screen%20Shot%202012-10-28%20at%207.02.14%20PM.png

Link to comment
Share on other sites

tās ķip sūtīšanas izmaksas uz tavu izvēlēto adresi?

pamaini adreses - vairums šamējo sūta tik pa GB

Link to comment
Share on other sites

Karto pēc cena un sūtīšana, ko nesūta būs beigās.

Link to comment
Share on other sites

pamaini adreses - vairums šamējo sūta tik pa GB

Man kā reiz vajag TIKAI tos, kas šipo uz LV... gribu tikt no tiem, kas nešipo, vaļā...

 

Karto pēc cena un sūtīšana, ko nesūta būs beigās.

Kā jau ediots teica - tas nestrādā...

Un vēl vairāk - es gribu skatīties pēc Auctions - ending soonest... tad galīgi šis neiet krastā.

Link to comment
Share on other sites

Kas tad tā pa mantu, ko tirgo tik daudz tirgotāju, ka nevar spēt pārskatīt.

Nereti mēdz būt, ka tirgotājs nepūlas piedāvāt piegādi ārpus savas valsts pirms viņam kāds to pajautā. Protams, tas neatiecas uz tiem, kas īpaši norādījuši, ka nesūtīs.

Link to comment
Share on other sites

sūtīt jau sūta gandrīz visi ārpus GB, tik jāraksta vēstule un jāprasa cik maksā?

(parasti tas ir baisi dārgais pasākums no GB uz LV ko sūtīt..bet ja vajag-vajag!)

ps. pašlaik neatrodu(un liekas, ka nav tādas opcijas) kā atmest tos, kas nav norādijuši sūtīšanu uz LV..

Link to comment
Share on other sites

Man gan strādā. Norādot zemāko cenu +pasta piegāde.Varbūt nav saglabāta piegādes adrese?

 

Vai dotās preces vienkārši netiek uz Tavu adresi piegādātas.

Link to comment
Share on other sites

Man gan strādā. Norādot zemāko cenu +pasta piegāde.

Toč rāda, bet neatrisina problēmu.

Mani vairāk interesē Auction sagrupēt pēc laika un arī pēc Best match, kur cenai nav nekāda sakara.

Link to comment
Share on other sites

nav tādas opcijas cena un sūtīšana, ir tikai cena + sūtīšana

Ar ko atšķiras apzīmējumi ''+'' ; ''un'', nēsmu programētājs?

Link to comment
Share on other sites

es arī nē, bet pirmais iespaids bija, ka ir divi parametri pēc kuriem šķirot- cena un piegāde, lai gan reāli ir tikai viens - cenas un piegādes summa

Link to comment
Share on other sites

Mani vairāk interesē Auction sagrupēt pēc laika un arī pēc Best match
Tā es arī gribētu,bet rāda visas preces,kuras pat nesūta uz manu adresi.
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nevar. Ar to jāsamierinās.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, tas 'postage not specified' vēl nenozīmē ka pārdevējs nesūta uz vēlamo adresi. Šāds pats paziņojums rādās arī tad, kad pārdevējs nav norādījis cenu, lai gan paredz piegādāt visur.

Link to comment
Share on other sites

arī esmu meginājis tā salikt, nevar. tikai cena+piegade.
Tā gan es vismaz varu.Vainu lētākās vai dārgākās dilstoši.Bet nerāda tādā variantā Best Match pēc cenas un piegādes.
Link to comment
Share on other sites

Tad vēl šajā visā ir viens gļuks. Daudziem pierakstīts klāt, ka par šipošanu uz valstīm, kuras nav norādītas uzreiz, var kontaktēt pārdevēju... Cik neesmu kontaktējis, visi brīnās, ka vispār kaut ko tādu jautāju, un šipo mani nah... Es saku, Jumsiem tur norādīts, ka jākontaktē... Šie saka, ka neko neesot norādījuši speciāli.

Tad jautājums, kāpēc vieni ir tik gudri, ka norāda konkrētas valstis un skaidri pasaka, bet citi - norādā valsti un pārējam atstāj, lai jautā? Kāda jēga jautāt, ja nešipos tik un tā. Vai arī problēma ir pašā ebay sistēmā?

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Tas viss balstās uz vienkāršu ķekšu ielikšanu. Vai jau pēc noklusēšanas ielikts, vai arī vienai precei kādreiz likuši un ebay automātiski liek to, kas bijis pēdējā reizē. Iespējams, ka tā sekcija ir 'saritināta' un ja par to konkrētā reizē interese nav, tad netiek vērta vaļā un nemaz nezin, kas tur patiesībā salikts.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...