Jump to content

Vai visiem androīd "smārtiem" nepārleca laiks?


MoYo
 Share

Recommended Posts

Telefons: Samsung Galaxy Ace ar CM7.2 ver 2.3.7

Tīkls: LMT , taču tagad atrodos Zviedrijā, Telia tīklā

Laiks pārleca.

Link to comment
Share on other sites

Nokia E63 (simbijānis, LMT) pārleca kā katru gadu. Tiem kas tankā - LMT nenodrošina laika korekciju no tīkla. Nezinu kā T2 un bite.

Ir telefoni kuriem it kā iestatījumos ir atķeksēts automātiska laika korekcija, bet nepārlec, acīm redzot tas strādā tikai kopā ar tīklu.

Link to comment
Share on other sites

LG P500 ar andrīti un ZZ nepārslēdzās. Nezinu kas ar settingiem Nav mans. Konstanti ir 2 minūšu kļūda ikdienā.

 

Nokia E52 ar Symbian un LMT. Pārslēdzās. Pats redzēju: 3:59 => 3:00 Itkā ir operatora sync, bet nepārliecina vai strādā, jo reizēm novēroju kļūdu ja salīdzinu ar NTP vai GPS un neuzstādās ne laiks ne datums ja izņem/ieliec bateriju.

 

VIL! Nokomentēt šo wtf ar LMT!

 

 

Mikrotik ar Linux un NTP - Viss pofig. Lietoju UTC un miers. Netbook ar bubuntu - no comments, viss notiek. Win7 kaste? Rāda pareizi.

 

Smadzenes. Ieprogrammēts ka Oktrobra pēdējā svētdienā -1h, Marta pēdējā svētdienā +1h

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

HTC Incredible S, LG P-760, abiem ieslēgta sinhronizācija ar mobilo operatoru - Bite. Saprotams, sasinhronizējās :)

 

atrodos Zviedrijā, Telia tīklā
Sinhronizē ar aktuālo, ne mājas tīklu :)
Link to comment
Share on other sites

HTC Sensation LMT, viss salikts "Automatic" un pirmo reizi pa visiem ntajiem gadiem esmu vīlies... Tiešām gudrajam droīdam pat tik elemtāra fīča nestrādā? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Vispār tur ir divas lietas:

1) Vai truba sinhronizējas ar operatoru.

2) Vai truba autonomi pēc regionālajiem iestatījumiem pati zin kad katīvs DST.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nokia 5800XM ar Bite un viss jau bija kārtībā pirms 7iem no rīta.

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz manis lolotais HTC Sensation XE ar 4.0.3 Andoidu LMT tīklā pievīla un neparlika laiku :(

Bet neuzticību viesošais Samsungs Galaxy S Pluss (i9001) ar 2.3.6 Androidu LMT tīklā parlika laiku kā pienākās :/

Labots - Ex-eddy
Link to comment
Share on other sites

Motorola Defy+ ar andrīti 4.0.4, LMT - pārleca.

Mikroviļņu krāsns, virtuves radio un sienas pulkstenis... nu jā - tie nav pie operatora piesaistītii...:(

Link to comment
Share on other sites

nevertell

HTC evo 3d ar biti pārlika nevis laiku, bet laika zonu uz Ukrainu. Manuāli iebakstīju atpakaļ uz gmt +2 un miers.

Link to comment
Share on other sites

Kut kur var vairāk palasīt par to operatora sync fīču. Kas ko kur kā strādā utml. Interesē ko tauta uzraks nevis ko google man parādīs.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Samsung Galaxy i5700 LMT. Laiks nenomainijās!

Link to comment
Share on other sites

Nokia E51.. viss čiki-briki, nu jau n-to gadu.. gan ziemas, gan vasaras laikā.. Operatoram ar to nav nu nekāda sakara.

Link to comment
Share on other sites

Леший

SGSII Bite nomainījās. Pārējās trubas (noškas, samsungi utt) bez SIM kartēm laiku dabuja ar wifi.

Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Galaxy S2 4.0.4 LMT pārleca.

Kompis arī - citu pulksteņu man nav...

Link to comment
Share on other sites

Šodien ar manu EVO tāda interesanta tēma notika. Pats dzīvoju Jūrmalā un kā jau vakar bija svētdiena, brīvdiena, aizvadīju to mājās un jau vakar postojot šeit teicu, ka man laiks automātiski nepārleca. Rādījās +3 laika zona. Šodien ierodoties Rīgā, manīju, ka ar to laiku, kaut kas nav kārtībā, paskatījos settingus, atzīmēju, ka to nosaka tīkla operators ''kipa'' un laika zona arī bija parādījusies +2 Austrumeiropas. Kā nesen ierodoties mājās atkal automātiski uzmetās +3 un stundu padzina uz priekšu. Interesanti, cik tad īsti Latvijā mums te laika zonas ir ? hah.

Link to comment
Share on other sites

Man ar kas tāds interesants notiek.

HTC Sensation - Bite. Viss uz automatic. Dzīvoju Jūrmalā, no rīta laiks bija kā pēc jaunā laika. Pēcpusdienā Rīgā ievēroju ka rāda pēc vecā laika. Izņēmu ķeksi pie automatic, rāda veco, ieliku ķeksi - jauno laiku. Viss okey, nobloķēju taustiņus. Pēc pāris min izvelku telefonu no kabatas .. vecais laiks. ftw uzliku uz manual -.-

Link to comment
Share on other sites

Mans evo šodien ar pats taisija brīnumus. kā manuāli biju ielicis vakar laiku, tad šodien viņš ik pa laikam pārlika atpakaļ veco laiku. vienu brīdi uzliku automātisko, tad pa brīnumu viss oki, bet kā aizbraucu (hvz, liekas citā torņa uztveršanas zonā, tā mainijās atpakaļ) galu galā, noliku manuāli vēlreiz, pārstartēju telefonu un viss ok tgd.

Link to comment
Share on other sites

Jā ar EVO 3D brīnumi. Svētdien no rīta manuāli pats pagriezu to stundu atpakaļ, bet šorīt tāds wtf? Pulkstenis atgriezies atpakaļ vēl par stundu.

Link to comment
Share on other sites

bug me not

HTC Hero pārlēca bez problēmām, bioloģiskais modinātājs arī nostrādāja, laikam no bailēm, ka lidmašīnu nenokavēju :shok:

Labots - bug me not
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Em trīs, izslēdz automātisko joslu regulēšanu, lai tev operators nedomā, ka esi Ukrainā. Kad andelējos pa jevropu, viss strādāja tā, kā vajadzētu.

Link to comment
Share on other sites

Man vakar Ventspilī bija gļuki un noņēmu automātiku nost. Šorīt uzliku Rīgā automātiku un viss rukā. Redzēs kā būs, kad aizbraukšu atpakaļ :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...