Jump to content

Vai visiem androīd "smārtiem" nepārleca laiks?


MoYo
 Share

Recommended Posts

Sveiciens.

 

Padalamies pieredzē, ar automātisko, pareizo laika pašiestatīšanos "smārtfouniem".

 

Teiksim manam HTC EVO 3D ir uzliksts lai automātiski nosaka laiku, bet ne vella, nepārgriezās pareizi (vispār nekādu izmaiņu neveica)

Vienīgā iespēja, kā varu pārlikt, ir noņemt automātisko nost un iestatīt manuāli.

 

p.s arī noškām nepārleca manā gadijumā darba klucis NOKIA C3-00

Link to comment
Share on other sites

desenders

manai vecajai 5630 noškai pārleca laiks. Vispār visiem, nu jau vecajiem telefoniem, cik atceros laiks pārleca automātiski.

Link to comment
Share on other sites

Operatoru arī norādiet...

Sony Xperia P ar 4.0.4, Tele 2. Pārleca.

"dumjais" fonis SonyEricsson S500i ar Bite arī pārleca.

Link to comment
Share on other sites

Vot, vai tik šai pārlekšanai nav kāda saistība ar operatoru?! Man atmiņā, ka OKartes laikos ne sitams, ne grūžams automātiski laiks nepārleca. Tagad Nokiai pie Bites - šad tad piedāvā saskaņot (uzliku ar apstiprinājumu), arī šorīt.

Link to comment
Share on other sites

aizmirsu pieminēt gan HTC gan NOkia ar veco bifri nepārleca, lai gan iestatijumos viss pareizi.

 

P.s arī paziņai nokia ar lmt pieslēgumu, nepārleca.

Link to comment
Share on other sites

SE LWW ar 4.0 andrīti pārleca, BET ar 2.3 nepārleca (abas bites ;)

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Operatoram gan laikam nebūs sakars.

Jo tieši šonakat man E51 stāvēja ieslēgts bez Sim kartes un laiks pats nomainījās.

 

Nokia C5 pārleca

Sony Ericson xperia neo V pārleca

 

Mašīonā tik pulkstenis pašam jāreggulē :D

Link to comment
Share on other sites

Nokia 6223, Symbian, LMT - viss bez problēmām. Nez vai tur operators vainīgs - tad jau visiem vai nu būtu, vai ne. Drīzāk tomēr kaut kas trubā līks - jo vairāk ar gļukaino Android.

Velns, bet sienas pulkstenis, tas uzvelkamais ar bumbām - maita nepārleca - pašam bija jārāpjas uz ķebļa pārgriezt :(.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Samsungs Galaxy Ace ar 2.3 Tele2 pārleca.

HTC Tattoo ar 1.6 Tele2 pārleca.

Nokia 7500 Okarte nepārleca.

Link to comment
Share on other sites

nokia ar windows pārlēca tieši laika. smasung parastais ls 20 vērtīgais man parasti pārlec biku vēlāk. sony ericssona walkmanis kaut kads parasti trīs dienas prasa vai akceptēju jauno laiku.

Link to comment
Share on other sites

Sensation - LMT , nepārleca. (telefons visu nakti bija izslēgts)

- Hmm, Sensationam no laika zonu izvēles pazudusi LV ar jauno laika zonu, uzliku helsinkus , pofig, galvenais, ka pareizi rāda :D

Desire - Okarte, pārleca

Sienas pulkstenis - nepārlēca, nācās izmantot raiviic risinājumu

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Bites Samsung galaxi 2 mini, LG L5, LG P500 pārleca. Arī Nokia N79 bez simkartes, tātad bez operatora, arī pārleca.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Man EVO 3d (tele2) arī nepārleca. Pēc tam uzliku laika joslu uz +2 GMT un ieķeksēju atpakaļ automātisko. Kā izdarīju kādu zvanu tā šis atmet atpakaļ uz GMT +03:00. Noņēmu automātisko laika zonu nost :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Motorola Defy And-2.2.2 ar pāriešanu viss ok. Operātors TELE2.

Labots - edd999
Link to comment
Share on other sites

microlink

BB9900- Bite, pārleca un labi ka tā, varēja svēti pagulēt ilgāk :D, htc desire ar lmt nepārleca gan :0

Labots - microlink
Link to comment
Share on other sites

nokia lumia 800 tele2 pārleca

nokia 2xxx lētucis LMt pārleca

China sienas pulkstenis pārleca (Iespējams draudzene roku pielika)

Labots - Beutelteufel
Link to comment
Share on other sites

Man arī ar HTC EVO 3D nepārleca. Operators ir Bite un it kā jau pašos iestatījumos teikts ka laiku nodrošina pats tīkla operators.

Kā jau biedri minēja, tad man arī rāda GTM +03:00, Austrumeiropas laiks. It kā uzliku +2 (Somijas laiku), nomainījās uz automātiskās bāzes, bet kad iegāju atpakaļ iestatījumos, tad atkal uzmeta to pašu veco +3 GMT. Noņēmu nost Automātisko datumu un laiku, uzmetu stundu atpakaļ.

 

Pieņemu, ka tas viss saistībā ir ar ceturto Andrīti. Uz vecā 2x viss gāja, cik atceros un pats neko nemainīju. Ja pat biedriem, kuri izmanto Tele2 un LMT uz EVO nepārleca, tad noteikti kāda androida ''buga'' vaina. Tā laikam pat šeit palasot ar daudziem HTC modeļiem ir, it īpaši, kuriem ceturtie virsū stāv.

Labots - seyhee
Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy GIO un 551 abi LMT - viss oki!

 

Velns, bet sienas pulkstenis, tas uzvelkamais ar bumbām - maita nepārleca - pašam bija jārāpjas uz ķebļa pārgriezt

izrādās, ka man ne vienīgajam. un tā gadu no gada, gļuks kaut kāds laikam :(

Link to comment
Share on other sites

Skilletin

#33

 

man bija tieši otrādi, uz ceturto Andrīti laiks smuki sinhronizējās :)

Labots - Skilletin
Link to comment
Share on other sites

HTC Desire HD ar 4.0.3 + Sense @ LMT, ieķeksēts Automatic Time un Automatic Time zone - viss kārtībā, laiks ir pārlikts un laika zona arī.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

man pat vecais ķieģelis HTC TYTN pārslēdzās un pat popupu izmeta:

 

The clock has been updated to daylight saving time. Check clock settings to make sure the time is correct
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...