Jump to content

Ka veikt ram upgreidu dell d51 modelim


Roberts3
 Share

Recommended Posts

Situacija ir tada iegadajos par labu cenu 15 ls pavecu dell d510 portativo ar specifikaciju.

cpu : 1,7 ghz hdd : 40 Gb ram : 512 mb un integreto vga.

Dators ir nojats izrautas pogas lidz ar to izmantoju ka stacionaro ko viegli parvietot.

Izdomaju ka varetu upgreidot ram pec si linka

http://www.memorystock.com/memory/DellLatitudeD510.html

Tiek apgalvots ka datoram ir divi sloti uz ram un var maksimums ielikt 2 gb ram.

Rodas jautajums par to kads ram man ir jamekle un cik reali ir vinu sameklet lv veikalos vai ari seit vai ari ss.

Saprotu ka tas sodimm ir atminas izmeru raksturojums tacu vai man der tikai sdram sodim modulis vai der ari ddr un ddr II moduli ?

Tapat ari nav skaidrs kads tas mhz apmers jaizvelas un cik lielam jabut tam pc 2 skaitlim.

Butu gatavs iegadties 512 mb vai 1024 ram ja kadam ir kas lieks dodiet zinu.

Cienijamie moderatori zinu ka sis nav tirgus topiks tacu problema kompliceta jo dators parak lets lai tagad stieptu uz kadu servisu un teiktu cali tagad upgreidojiet un maksatu par to 50 ls un lielaku summu,

Link to comment
Share on other sites

Slinkums meklēt tava modeļa specifikāciju (pats jau varētu sameklēt), bet ja tiešām līdz 2GB (tātad 2 x1GB), DDR II un 800 MHz atbalsts - tad divus šādus un būs OK. Bet labāk pārbaudi - ja reiz aizvēsturisks laptops - vai tiešām DDR II ?

Modelis tiešām Dell 51, vai Dell 510, vai Compaq 51 vai vēl kādi burti/cipari ? Tur ir liela atšķirība

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Vispar jau es iemetu linku kur ir mana dell d510 specifikacija.

Tacu nav skaidrs kadu ram izveleties es ikdiena pa dzelziem nerokos un labakais ko maku ir stacionarajam pc ram nomainit.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...