Jump to content

Formātu apmaiņas klubiņš.


Melvins
 Share

Recommended Posts

Cien. mūzikas cienītāji!

 

Atceros. Sen, sen, sen... bija tāds kā mūzikas mīļotāju klubiņš, kurš savācās reizi nedēļā - Sestdien?, vai Svētdien?

Savācas cilvēki un mainijās ar jaunām/lietotām lietām - LP, CD, MC, DVD, Blu-ray u.c. Ir tādi, kas par simboliskām naudiņām pārdod utt.

1x tik viņā esmu pabijis (un kaut ko arī sev samainījis).

 

Noteiktu iemeslu dēļ šis mīļu klubiņš visu laiku bēguļoja mainot telpas.

 

Pačukstiet man - vai ir vēl kas tāds saglabājies? :)

Es labprāt aizcilpotu + pamainītos pats ar saviem "kraukļa krājumiem", apskatītu - kas interesants citiem utt.

 

Paldies,

Ģirts.

Link to comment
Share on other sites

Jazznfunk

Pusofftopiks.

 

Virtuālā vidē par ko līdzīgu varētu uzskatīt šo resursu. Attiecīgi es būtu ar mieru padalīties ar cietajā diskā mītošajiem resursiem :)

Labots - Jazznfunk
Link to comment
Share on other sites

Nē, vecmeistarus interesē fiziskie nesēji. Pēdējo reizi biju pirms gadiem 15-20 kultūras namā Liesma/Gaisma/Rosme/Ausma... vo! Rītausma!!! Kandavas iela 27.

Link to comment
Share on other sites

Attiecīgi es būtu ar mieru padalīties ar cietajā diskā mītošajiem resursiem

:mda::shok::pooh_go:

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

ja gribas mainiities ar vinila ripuliem tad uz Kalnciema ielas tirgu pie vinila Valda...bet tikai ar vinilu

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl lielākā daļa tirdiņos kastēs esošais ir hipsteriem paredzēta draza, kas izskatās pēc vinila, ielikta vinilam paredzētos netīros apbružātos papīra konvertos, uzliekot to uz atskaņotāja, atskan dievīga (pēc hipsteru domām) vintāžas skaņa ar skrapšķiem un knakšķiem. Mūzikas cienītājam un kolekcionāram piemērota gan tur nekā nav.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

pēdējo reizi biju gadus 5 vai pat 7 atpakaļ kaut kādā rūpnīcas foajē Sāremas ielā, tas pats Rītausmas tirdziņš, bet jau izceļojis caur vēl kādām 3-4 vietām

Link to comment
Share on other sites

kaadreiz sen atpakal tas tirgus bij pie gailezera slimniicas mezaa...pa sveetdienaam....brauca pat melomaani no lietuvas....pats tur nobraukaaju gadus 2......peec tam saaka naakt modee video ....peec tam cd diski.....un taa leenaam tirgus izjuka.....pagaajuso gadu mani aizveda uz to taa saucamo tirgu...neatceros ielu...kaut kaadaa ruupniicas otrajaa staavaa....no vecajiem vinila faniem tik kaadus triis satiku...paareejie paarsvaraa ar dvd un cd diskiem tirgojaas

Link to comment
Share on other sites

esmu dzirdejis,ka Stabu 32,itka svetdienas no 13-19 notiekot melomanu saieti,bet ka ir patiesiba neesmu parbaudijis...

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildēm, viedokļiem.

Pats gribu pašlaik šo "maiņas kliķi" atrast - interesē gandrīz jebkuri formāti...

Un pats galvenais, interesē - vai vēl eksistē? :)

...

Pašam daudz kas lieks, līdz ar to būtu gatavs mainīt 2 pret 1 (bet man interesējošu).

 

 

 

 

 

Kāpēc tieši centrējaties uz Vinilu?

 

ps: varbūt šādu "mīļu Klubu" Rīgas mērogā ir vērts atjaunot?...

(ja vecais nef-cionē).

Link to comment
Share on other sites

a kam vajag??tagad tak netaa pilniigi visu var nokacaat.....

Link to comment
Share on other sites

Tādam, kā man :)

Un tādi ir vēl... Nav tikai šis industriāli netā iegustamais formāts. Ir fiziskas plates, gan vinila gan ciparu nesēju - ar grāmatiņām un konvertiņiem.

Taustāma sajūta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man vajag,jo The Rolling Stones-sticky fingers ar istu raiferi uz cover'a nevar nokachat!!! :king2:

Varbut kads pardot(NM)vai labak maina, ieprieksh mineto produktu?

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

mjaa BROWN SUGAR......labaakais rollingu hits peec manaam domaam

Link to comment
Share on other sites

mjaa BROWN SUGAR......labaakais rollingu hits peec manaam domaam

 

Paint it black...ipashi live izpildijuma un ipashi filmas devil's advocate finala...

Link to comment
Share on other sites

Sticky fingers prasi vinila valdim....es vinam pret kautko iemainiiju....kaa reiz near mint kaa tev vajag :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

bet Tornis ta nolika vinila Valdi,ka man bail prasit,varbut bus ar baigo cherkstonu...

Link to comment
Share on other sites

jaa jaa...klausi vairaak torni....ir jau taa kaa vins saka bet sad tad kautko labu ar var izkert.un labaa kvalitaatee

Link to comment
Share on other sites

Jazznfunk

Man domāt, ka, nevis AKA/KAKA, bet interneta attīstība ir veicinājusi šādu tirdziņu, saietu mazumā (nebūtībā) iešanu. Un cik tad vēl to cilvēku, kas ir fanātiķi šajā jomā? Un vēl cik, kas kaut ko saprot no tā, kas tajās kastītēs iekšā?

 

offt. HDD nav fizisks nesējs? :) Labi, labi, miers :)

Link to comment
Share on other sites

Jazznfunk

A kur problēma Jums pašiem sarīkot tādu tikšanos? Mенше народа, болше кислорода, kā sacīt jāsaka :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tak man neko no tā, kas Melvinam ir, nevajag. Tieši masveidība dod iespēju atrast kaut ko vajadzīgu. Man, redz, jau divas dienas nieze - gribu Led Zeppelin kasti "The complete studio recordings" uz CD. Bet ne par Elkora 80LVL. Ja šodien notiktu "mīšanās" (no vārda mīt, mainīt) , aizietu, izpētītu, varbūt kādam ir. Tagad būs eLīcī javaktē.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Aizstaigāju līdz Kalnciema ielas tirdziņam. Man bija taisnība.

Varbut paris teikumos,kadas cenas un kas tads vertigs ari bija(nu no leed zeppelin,pink floyd,geordie,lauris reiniks),jo man ta patalak lidz Kalnciema tirdzinam :)

Link to comment
Share on other sites

pirmo reiz dzirdu ka reiniks ir uz vinila plateem :sarkasms: :sarkasms: :sarkasms: :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ne Zeppelin, ne Geordie, ne Pink Floyd nemanīju, vāki visi apbružāti, vidējā cena ap 4Ls, bija arī pa 8. Rīt braukšu pie puiša Ādažos (viņam ss.lv arī ir sludinājumi), pie viņa var dabūt ļoti labā stāvoklī, pat jaunas, ja lietotas, tad var uz vietas paklausīties, cenās no 1 līdz 4 Ls, jaunas bija pa 5-6Ls. Uz jaunām gan tur klasika un Jazz, bet labs jazz.

Link to comment
Share on other sites

Rīt braukšu pie puiša Ādažos

Droši vien Kadagā nevis Ādažos, zinu to puisi, Balvis vārdā. Cenās no 1-4 Ls viņam pārsvarā visādi sū, normāls muzons citās cenās.

 

pirmo reiz dzirdu ka reiniks ir uz vinila plateem

Reiniks gan nav, Instrumenti gan ir, nopirku Elkorā bet nožēloju, no viņu labajām dziesmām nevienas, visādi sū sarakstīti...

Link to comment
Share on other sites

nu jus ko,zēni,kads reiniks un vel vinyla formata!!! :shok: Tas tak bija joks... :) varbut laiks atjaunot humora izjutu un sakt ar padomju kino klasiku(ipashi silti iesaku 12 Kreslus,bet tikai versija ar A.Mironovu) :king2:

 

Droši vien Kadagā nevis Ādažos, zinu to puisi, Balvis vārdā. Cenās no 1-4 Ls viņam pārsvarā visādi sū, normāls muzons citās cenās.

Tieshi ta ,vinyls ari pie mums :) maksa, piem:Led zeppelin-physical graffiti(nm)ap 25 poundiem;Jimi Hendrix-electric ladyland(ar plikajam vecenem uz cover'a)40 poundi;Pink Floyd-Ummagumma 50 poundi...ta ka neticu,ka Latvija shadus gardumus var atrast ipashi letak...

P.S. bet Pink Floyd-Dark side of the moon(NM;1973;EMI) par 10 Ls joprojam pardoshana...gadas ari brinumi

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

apmaiņas formāti ir pagātne, neesmu redzējis veikalā ne ko tādu, ko no pink floid varētu nopirkt.
Link to comment
Share on other sites

janka71 - neviens saprātīgs cilvēks ar LV veikaliem nesasienas.

95% manas kolekcijas veido ārpus LV pirkti diski.

amazon.co.uk, ebay un citus veikalus neviens nav aizliedzis lietot.

Spilgts piemērs: Knopflera disks "Get Lucky" no UK ar bonus DVD +piegāde sanāk pat drusku lētāk nekā LV "pliks" CD.

Un tā jau gadus pacmit...

 

Reiniks vispār ir nozudis, tak kopš Freimaņa nāves viņam ir vāks, Laurītis jau tikai dzied, visas dziesmas viņam Freimanis rakstīja, nav Freimaņa, nav Reinika... kaut kā tā...

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...