Jump to content

Intel DH67GD bios atjaunošana


keksis
 Share

Recommended Posts

Nobira bios Intel platei DH67GD, Intel lapā dažādi varianti atjaunošanai, nekas nenostrādā, plate nepalaižas. Domāju ielikšu flashu programmatorā un viss būs. Nekā, mikrene SPI 32 MB un... tukša. Intel lapā tikai mistiski GRRR..bio faili pieejami. It kā ieraksta, pielodēju atpakaļ, tāpat plate nepalaižas. Izrakājot netu, atradu tikai to, ka ne man vienam tāda problēma, bet risinājuma tā arī nav. Secinājums tikai, ka vajag atrast GRRR..bin vai GRRR..rom failus, lai varētu normāli ar programmatoru ierakstīt. Kur ņemt, nav ne mazākās nojausmas. Tai SPI ir nobrukuši arī boot faili, kurus no tā GRRR..bio nevar atjaunot.

Varbūt kādam ir kāda ideja, ko varētu darīt lietas labā.

Ieteikums - aizej nošaujies, tiks uzklausīts, bet paliks pagaidām ignorēts.

Varbūt kāds var izpreparēt to GRRR..bio, un izvilkt no viņa vismaz boot sektora daļu lai var iešūt un plate vismaz palaižas, un tad jau ar strādājošu varētu atjaunot pārējo biosu.

 

var šito pabakstīt

BL0156.rar

vai labāk šito (vecāka versija varbūt labāk pakļaujas eksperimentiem

BL0132P.rar

 

Paldies.

 

Idejas nevienam nav? :sorry::rus_roulette:;(

Labots - keksis
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu kā tad nav, tūlīt. Vari griezties pie biedra Triton, viņš tieši ar to nodarbojas. Palīdz tādiem bēdubrāļiem...

Link to comment
Share on other sites

Kāda atšķirība cik tālu. Programmators pašam pieejams, tikai nav jau ko tur ielikt. Cik izpētiju to .bio failu, boot sektors ir beigās, bet programmators beigas nogriež. Vajadzētu gudru onkuli, kas varētu pārtaisīt to failu programatoram saprotamā veidā, lai būtu pareiza secība, Nu kaut kā tā apmēram.

 

Varbūt kādam ir tāda pati plate (der arī no citām DH67 platēm), un varētu ar softa palīdzību nolasīt to bios no dzīvas plates.

Nu pat man jau tas paākums ir ievilcies un sāk mani darīt nervozu.

 

HELP!

 

Atsaucas kāds, kam ir Intel DH67 sērijas plate. Vajadzētu nolasīt bios. HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

pirmais variants izmēģināts dažādās variācijās.nestrādā.

2.īsti nesaprotu, kā tas var notrādāt, ja mb nepalaižas vispār, tapēc jau arī 1 variants nestrādā.

varbūt vari apgaismot, ko šajā situācijā es varu ar viņu izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...