Jump to content

Windows 8 un nākotne.


Simsons2
 Share

Recommended Posts

Cilvēks Parastais

Labi, lai paliek :)

 

Jauna diena - jaunas likstas.

 

Šodien centos Asus X53BY iemānīt Win8. Instalācija ritēja gludi. Tālāk sākās paliels murgs:

 

1)Dažas reizes (nepastāvīgi) ieslēdzot datoru izmet Microsoft Visual Runtime erorru, kurš norāda uz Hcontroler.exe iekš ATK Hotkeys mapes - ''hotkey'' pēc tā nedarbojas nedarbojās. Pēc restarta viss ok. Vakarā ieslēdzot atkal tas pats error`s.

 

2) Nezinu kā lai pareizi pasaka - labajā apakšējā stūrī krāsaini ''midžinās'' viena pikseļu līnija ~5cm garumā. Iekš Linux LiveCD nekā tāda nav...

 

 

P.S Ir uzlikti AMD Chipseta un Displeja draiveri no oficiālās lapas. Pārējie draiveri ņemti no Asus lapas - Win7 paredzētie

 

Windows 8 licenzēts. Upgrade no Win7.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pirkss

    14

  • nnoname

    10

  • Volters

    22

  • Cilvēks Parastais

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cilvēks Parastais

Draiverus pieminēju tādēļ, ka tie bija pirmais ko instalēju no malas redzot ka nedarbojas Hotkeys un midžinās tie pikseļi

 

Ņemot no Asus lapas draiveri Chipsetam arī nekas nemainās.....

 

Tagad iekš ''cmd'' palaidu sfc /scannow - itkā tas varot salabot

R6016 Runtime Error

Link to comment
Share on other sites

Balstiņa aiz kadra

 

Naivi cerēt, ka Asus izlaidīs draiverus priekš Win8 datoram, kas vairs nav pārdošanā. Tāpat kā ar Vistu un Win7, tāpat arī tagad.

Vienīgā iespēja gaidīt, kad būs citiem modeļiem un mēģināt visu pēc kārtas. Vienīgais labums, ka tagadējā dizaina saits ļauj meklēt arī konkrētas lietas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

balstiņa aiz kadra

 

a kā pa tiešo no konkrētās iekārtas/ierīces ražotāja?

piem. -intel lapas?

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

nu kāds var ielikt konkrētus piemērus -kas nedarbojas uz 8-tā.

uz 7-tā vistas draiveri derēja gandrīz 99%.

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

Ražotājs ir ieinteresēts lai tu ar dzelzi būtu apmierināts bet pēc iespējas ātrāk labprātīgi viņu izmestu.Vēlams tūlīt.

 

nevajag pārspīlēt

kādi konkrēti dzelži tev nav gājuši uz w7 ar vistas draiveriem?

Link to comment
Share on other sites

oficiāls, neoficiāls, nesaprotu ko tas maina dzelža funkcionalitātē?? tev vajag sertifikātu ar geitsa pašrocīgu parakstu vai lietojamu krāmu?

Link to comment
Share on other sites

kādi konkrēti dzelži tev nav gājuši uz w7 ar vistas draiveriem?

 

Lūdzu. Pavisam nesen saskāros. WinFast TV2000 XP karte. Win7 draiveris ir, bet atbalsta tikai atsevišķas šīs kartes modifikācijas. Vistas draiveri neder.

Ir arī vairāki Minolta lāzerprinteri, kas nebūt nav uzskatāmi par morāli novecojušiem.

 

nu kāds var ielikt konkrētus piemērus -kas nedarbojas uz 8-tā.

 

Vairākām MB ar Win7 draiveri nekorekti strādā ACPI. Tas pats ASUS, Asrock.

Link to comment
Share on other sites

Ir arī vairāki Minolta lāzerprinteri, kas nebūt nav uzskatāmi par morāli novecojušiem.

 

pag, ir vistas draiveri un neiet uz 7-ā? vai tomēr parastais gadījums, kad ir tikai 32-bitu draiveri, bet uzlikt gribās uz 64-bitīgā os?

Link to comment
Share on other sites

Ar vienu aci pārskrēju... Izskatās, ka te raksta tikai tie, kas Windows 8 nekad dzīvē nav datora ekrānā redzējuši. Nopietni. Kāda slēgtā platforma? Kādi tur "tikai store novelkami apši"?!

 

Tieši manas domas, es piemēram, pēc 5 mēnešu lietošanas RC, par 14,99EU jau nopirku licenzi uz Windows 8 PRO un ticiet vai nē, bet labāks par windows 7, ir protams jāpierod, bet cmon, tās Apps ir vienkārši super, vienas vien kalendāra aplikācijas dēļ ir vērts samaksāt tos 14,99EU.. :)

 

Un iet viss, nav bijis problēmas ne ar vienu dzelzi, manam Asus o!play(tīklā) automātiski tika atrast draivers un lejupielādēts un uzstādīts, man nevajadzēja pat tik tāl iespring lai k-ko akceptētu.

Labots - hel
Link to comment
Share on other sites

Es arī biku patestēju RC, vēl uz vecā eeePC1000H. Viss gāja, kā vajag. Nekādu problēmu.

Šovasar to nomainīju uz 12" Acer Aspire One. Tagad arī izmantoju iespēju, un nopirku pa tiem 14,99EUR W8 Pro.

 

Instalācija gan ar pirmo piegājienu nebija sekmīga. It kā jau bija uzinstalējies, jau vadīju tur visādas konfigurācijas lietas (konts, laika josla un tml.), un pēkšņi šams paziņo, ka neesot kaut ko sainstalējis kā vajag, un likšot atpakāl W7. Salika it kā atpakaļ, it kā jau ielādējās, un uzreiz pēc W7 logo uzmet zilo logu ar kaut kādu memory dump, un sāk šitā pats restartēties. Es jau sāku domāt, ka jāslēdz būs kaut kā ārā, jāmēģina likt pašam W7 atpakaļ, bet pie kādas 10 reizes tomēr uzstartējās. Pēc tam W7 gāja normāli. Nu un tad vēlreiz mēģināju likt to W8, un viss aizgāja, kā vajag.

Iespējams, kādam šī pieredze noder, lai nemesu uzreiz plinti krūmos.

 

Jā, W8 vajag bik pierast, bet nu tā ka ārprāts, un nekam neder, noteikti nav. Katrā gadījumā iesaku. Strādā arī visas "īpašās" pogas un tml. Nekādu problēmu neredzu.

Startējas arī ātri (laikam jau pateicoties tam hibernācijas un shutdown hibrīdam).

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tātad, es aizeju pie kaimiņu Vaskas. Pārdodu viņam savu kompi par 1 latu un pēc stundas nopērku to pašu kompi atpakaļ par 2 latiem. Man labi jo dabūšu legālu W8 par sviestmaizi, kā arī Vaskam labi, jo aliņam sanāks! Vēl shēmā varam iesaistīt Toļiku lai izskatās pēc īsta tirgus. Es -> Vaska -> Toļiks -> Es

 

Esmu tak pircis kompi pēdējā pusgada laikā vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Runa ir par jauna pc iegādi,vai vismaz akcijā neizmantota 7ītā atslēga.

P.S jautājums zinātājiem,kurā brīdī var viņam pateikt ka man vajag 64bitu os?

 

Uzreiz atvainojos par dubultpostu.Uzinstalēju w8 un šis redz tikai intel video karti.Kur varētu būt problēma?

Labots - arābs
Link to comment
Share on other sites

Nevar pateikt ka man vajag x64. Dod tikai tādu, kāda ir apakšā. Ja x86, tad tādu arī dabūsi. Es tam atradu risinājumu, bet katrs pats lai domā.

Link to comment
Share on other sites

Uztaisīju System Refresh un viss nokārtojās..

Vari parādīt kā tev tagad Store izskatās, jo man izskatās tieši tā pat, kā tev pirmajā bildē...

 

Un akcijas noteikumos ir rakstīts, ka tā ir pieejami tik tiem, kas kompi iegādājušies no jūnija'12 līdz janvārim'13, bet var uzstādīta uz jebkura cita (ne)legāla datora. Izmaksāja man 10.32.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks Parastais

test1903 - nezinu kāpēc, bet tagad atkal izskatās tā pat kā bildē...itkā neko neesmu mainijis..

Link to comment
Share on other sites

Šodien uzliku, metro nesaskatu neko diži ērtāku - vairāk dzīvojos pa desktop vidi, bet nu laiks rādīs. Patīk jaunā meklēšana, kopēšanas pauze un pāris citas jaunās fīčas. Kopumā pirmais iespaids ir vairāk pozitīvs nekā negatīvs.

 

Starp citu kādam ir izdevies store dabūt, lai rāda visas aplikācijas? Man pagaidām tur rādās tikai +/- defaultās, cik izfunktierēju tas dēļ ģeogrāfiskā novietojuma varētu būt.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu man jau nu lieka, ka pilnvērtīgākais no windows ir windows 7, windows 8 atkal tiek tēmēts vairāk uz touch screen navarotiem. Es skatos, ka telefonus arī vairāk ar pogām normālām nelaidīs ārā.

Link to comment
Share on other sites

Jazznfunk

Nu jau, nu jau! Protams, ka būs pogainie telefoni. Maz un primtīvi, bet būs. Jo vienmēr būs tādi konservatīvisti šajā jomā, kā es :D

 

Nopirktu W8 (29,90 EUR+ VAT = istalācijas iso lejupielāde + key), uzliku uz savas bārdainās Intel dual core (ap 2 GHz) 2 GB RAM desktop kastes. Metro neizmantoju. Uzinstalēju start8 - tik ļoti pierasts. Šķiet, ka māk labāk resursus izmantot, nekā W7, bet varbūt tas tāds svaigi instalētas kastes sindroms.

 

Uzreiz iekrita acīs daudz aprunātais shutdown/hibernate hibrīdrežīms. Drīz būvēšu PC ar SSD - vajadzētu darboties pavisam eleganti.

 

Man kā ilggadējam W2K tēmas piekritējam nemaz netraucē defaultā W8 desktop tēma. Askētiska = man patīk.

 

Negrib sadarboties ar MagicDisc, bet W8 pats māk montēt .iso failus (right click uz iso => mount). MagcDisk, gan ir daudz gudrāks šajā ziņā.

 

Draiverus atrada visus un pats, izņemot M-Audio skaņu karti.

Labots - Jazznfunk
Link to comment
Share on other sites

Man ir officialā win 7 es varu nopirkt par 14 EURO. Un kas tad nākošais būs windws 9 un visi pēc tam diskutēs un pirks jauno windows 9 jo tur būs atkal kautkas lab

aks, da nu murgs kautkāds!

Link to comment
Share on other sites

pēc tam diskutēs un pirks jauno windows 9 jo tur būs atkal kautkas lab aks, da nu murgs kautkāds!
Tieši tāpēc Office 2013 jau būs pieejams kā daļa no abonēšanas servisa - kamēr abonē, vienmēr saņem jaunāko Office versiju. Varbūt līdz ar Windows 9 būs pieejams Windows abonēšanas serviss? :)
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Mana atbilde, protams, nebūs īsti par tēmu, bet tomēr - es nesaprotu to MS korporāciju...viņiem inženieri ir bērnu ratiņos sēdoši knupīša zīdēji (jeb paši vadītāji, kuri saka, ka VAJAG kā ēst jaunu)?? Izlaist ik pa gadam (pat pa pāris gadiem) jaunu operētājsistēmu ir pilnīgs debilizma kalngals, jo iepriekš izlaistā OS ir knapi iegājusies vispasaules lietošanā, ir vēl kļūdas ik pa laikam, kaut kas nestrādā, nav "backwards" savietojams vai kas cits...

Cilvēki vēl nav pieraduši (ofisos un citos iestādījumos vēl joprojām, ja nu kas, ir redzēts lietojam W2000) dzelži darbu pavelk, ja ir atbilstoša sistēma uzkrāmēta utt..., bet nē, jāizlaiž kaut kādu ar pirkstu "duramu" OS, kura ir tikpat līka kā tizlais "mājasputns"..... ko ēē??

Varēja labāk turpināt XPSP3 atbalstu līdz hvz kuram gadam (sekot līdzi lietotāju aktivitātei - man piemēram patika XP (biju lietojis 5 gadus bez pārinstalācijas - strādāja vienkārši perfekti)...pat neprasījās pēc 7, bet nojuka HDD un bija jāinstalē to 7, jo 14 gadā tapat beidzas XP atbalsts - un tad pēc diviem gadiem atkal pārinstalēt?.... nu nē....

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Nabadziņš, ļaunais MS spiež lietot kaut ko jaunu un citādāku. Tas nekas, ka 7 nāca vesela kaudze ar noderīgām lietām klāt. Otrkārt - ja lietotāji ir ar mieru maksāt un notestēt nākamās major win versijas betu par brīvu, kāpēc lai MS to neizmantotu? Negribi - nelieto. Ne velti supports ir ilgāk kā līdz nākamās OS iznākšanai.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

ZELTA VĀRDI

 

Varēja labāk turpināt XPSP3 atbalstu līdz hvz kuram gadam
Link to comment
Share on other sites

Win 8 man patīk daudz labāk, nekā Win 7. Strādā daudz ātrāk un vel mazāk stulbu jautājumu uzdod. Patīk, ka pat uz stacionārā iemācijuši CPU nomest frekvenci, resursus rij daudz mazāk kā Win7.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

delta - nu jā, cik nu kas tur noderīgs parastam useris vulgaris, ātrdarbība jau ir patīkama utt., bet es vienkārši runāju par to, ka ir cilvēki (it sevišķi tajos ofisos sēdošie), kas nemaina kastes pat 10 gadus, tad kāpēc būtu ik pa 2 - 3 gadiem jāpērk jaunu kasti, ja iepriekšējā savu uzdevumu darīja perfekti - ar piebildi, ka ir vecāka OS (kurai teju, teju nogriezīs supportu), kuru tas kombains vilka uz pillu klapi ar savu veco IDE disku, SDRAM un integrēto video, 1 ghz proci?? Ko, kur ponts tagad man priekš ofisa pirkt kasti ar ahujenniem gigabaitiem rama, divkodolu procesoru, plus visi pārējie pribambasi, kas jau ir uz jaunām platēm virsū?

Maza piebilde par tiem ofisos sēdošajiem - tagad jau gan tā nemaz nav....valsts sektorā strādājošiem tos kompjus pērk ik pa gadam bez maz...tik uztaisa otkatu projektu suņi tādi. A man ir pazīštami cilvēki, kuri strādā par apkopējiem kādā Rīgas vidusskolā, un tur vienā gadā viņiem sapirka jaunas izlietnes, podus, pisuārus visu pārējo - pagāja gads un vienkārši unikālas lietas notiek - ir jauns projekts un yos vecos (he, ņirga nāk 1 gads) podus un visu parējo met ārā, jo jaunos pirkšot par Eiropas līdzekļiem, un ja nebūšot uzstādīti, tad pi3dāā būšot (tā vietā, lai novirzītu tos līdzekļus citam mērķim tajā pašā skolā)....vot tāda tā vispasaules saimniekošana. neviens neskatās, ir jēga mainīt, nav jēgas, lieka līdzekļu izšķērdēšana vai lietderīga, bet ka tikai kruķīt papīrus un biznesu.

Un tieši tāpat MS strādā kā diennakts beķereja un tik cep savas OS, nemaz neskatoties - ir vajadzība pec jaunas vai nē!! Tas ir kaut kāds debīlisms virs zemes šīs!

 

kesksis - "un vel mazāk stulbu jautājumu uzdod" - njā, drīz cilvēce nonāks pie tā, ka pasiem vispār nekas nebūš jadara, jautājumus neviens neuzdos, atbildes sniegt nebūs vajadzības...vobšem dzīvos kompji mūsu vietā!!

Labots - InFanTīlis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MS strādā kā diennakts beķereja un tik cep savas OS, nemaz neskatoties - ir vajadzība pec jaunas vai nē!!

 

Nē, vecīt! Tas vienkārši ir bizness. Vai tad ar varu kāds Tev liek lietot kādu OS? Nepatīk MS.. tak lieto iekosto ābolu vai pingvīnu vai kko citu. Ko kreņķējies?

 

13 gadi priekš OS ir ļoti daudz.. un pa 13 gadiem tehnoloģijas attīstas ievērojami, lai vēl uzturētu aizvēsturisku OS.

 

p.s. darbā pats vēl lietoju XP/SP3... mājās W7/SP1

Link to comment
Share on other sites

5 gadi arī ofisos ir pietiekami ilgs laiks,lai mainītu datoru lietotājam. Un 2014 gadā w7 būs pieci gadi - tātad vajadzēja pirkt datoru ar w7 licenci un veikt downgrade uz XP, lai pēc supporta beigām varētu izmantot septīto. Kamēr beigsies w7 supports, sen jau būs w9.

Link to comment
Share on other sites

kā man riebjas tās starta fīčas. kāpēc nav parastas start izvēlnes? :(

Nezinu kā tu, bet starp pogu izmantoju 2 mērķiem - lai kaut ko sameklētu un ieslēgtu.

Start screen to visu izkonkurē, jo:

Atrast var vienlīdz ātri, ja ne ātrāk;

Visu vajadzīgo uzreiz saspraužu un ātri spiežu uz vajadzīgā - flīzes lielas un pagrūti «netrāpīt» uz mazajām ikonām / līnijā, kas parasti atrodas iekš Start Menu, yo.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Protams, viņiem jau izstrādājas windows 12, kamēr mums te reklamē par windows 8.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kā man riebjas tās starta fīčas. kāpēc nav parastas start izvēlnes?

 

Start bija reolucionāra fīča iekš win95. laikam laba fīča, ja jau tik ilgi idzīvoja. Win7 meklētājs star pogā arī labs? Bet... Atcerieties win 3.11 teiksim. Tur bija tāds program manager. Tas pats ka iekš win8...

 

windows.jpg

 

Secinājums: Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kaža no Tukuma

W8 neder galda datoriem! Tabletēm utt. varbūt, bet galda datoriem neder! Uzliku (lielais dēls pierunāja), cerēju, ka pieradīšu, bet pēc nedēļas aizgāju atpakaļ uz W7. MS izdodās katra otrā OS un šī nav otrā!!!

Link to comment
Share on other sites

Windows 8 galda datoriem der ideāli, jo konstrukcijā pilnīgi neatšķiras no windows 7. Tās pašas funkcijas, tie paši rīki un līdzekļi. Cits jautājums, ka darbs var šķist neierasts un neērts. Bija man topiks par win7 eksploreri un start meņuci uz win8. Joprojām lietoju un izbaudu win8 ātrdarbību, salīdzinot ar win7.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...