Jump to content

Dažādi BSOD ar Windows 7, netieku galā


Inquisitor
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Pēdējo pāris dienu laikā mans dators regulāri izmet BSOD. Esmu mēģinājis problēmu atrisināt pats, meklējot infu internetā, pārinstalējot draiverus, bet problēma ir tur, ka katru reizi errors mainās. Piemēram, pēdējie errori:

 

[1] IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

[2] DRIVER HAS OVERRUN A STACK-BASED BUFFER

[3] REFERENCE_BY_POINTER

[4] Neatceros erroru, bet bija konkrēta atsauce uz nvlddmkm.sys

 

Šķiet, ka ir bijuši vēl arī pāris citi. Es pārbaudīju visus draiverus - visi strādā, ir atjaunināti, problēmu nav. Uztaisīju clean install savai NVIDIA videokartei, kādu brīdi bija ok, tad sākās jauni errori. Datoru var pārstartēt un strādāt, vienkārši kādu brīdi (citreiz pēc 2 min, citreiz 15 min, citreiz pēc 4 stundām) izlec ārā BSOD. Jaunus hardware pēdējā laikā neesmu pievienojis - ir Logitech webkamera, bet to aizticis neesmu jau kādu laiku, un tagad tā vispār ir atvienota no dators. Pirms vairākām dienām, kad sākās BSOD, izmetu kaut kādu aizdomīgu programmu Speechgrid, kuru neatceros esam instalējis. Vairāk neko neesmu pievienojis, instalējis vai mainījis hardware.

 

Mana datora konfirgurācija:

 

AMD Phenom ™ II X4 965 Processor (4 CPUs), ~3.4 Ghz

4096 MB RAM

GeForce GTX 460 SE

1 TB HDD

Windows 7 Ultimate 32 bit, SP1

DirectX 11

DxDiag_Inquisitor.txt

Labots - Inquisitor
Link to comment
Share on other sites

Notestē RAMu ar Memtest

 

Edit, pamēģini videokartei uzrīdīt kādu stress testu - kauč vai Furmark , skaties temperatūras, etc.

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

Gan jau ka standarta kaite - piedrazots Windows.

Uzliec Linux un palieto kādu laiku, ja nekarās tad svaigs windoff jāliek.

Link to comment
Share on other sites

Tiešām šeit apgrozās tādi kuri domā ka legāls windows nevar būt piedrazots, un nelegāls vienmēr ir piedrazots? :D

Šausmas... tos gadus paši fano par lietu kuru neizprot.

Link to comment
Share on other sites

Neliels ieteikums autoram gadījumā ja liek jaunu winduli, likt 64bit , ja jau ir 4GB Ram.. ja nu nav akūta vajadzība pēc 32 bitiem.

 

Katrā ziņā pamēģini uzlikt kādus vecākus draiverus, ja ar jaunākiem BSOD metas.

Link to comment
Share on other sites

Inquisitor

Es pamēģināju Memtest 4.0, nekādu problēmu iekš RAM neatradu.

 

Ar FurMark izmēģināju Burn-in Benchmark 1920x1080 ar defaultiem settingiem, rezultāts ir 1517 punkti, 14834 frames, 16 FPS, 73°C max. Ko tālāk?

Link to comment
Share on other sites

Ja neesi overklokojis proci, tad paskaties zem kūlera. Arī videokartei. Pie reizes nomaini termopastu. Ja esi proci dzinis, tad labāk atliec atpakaļ. Bet sākt lietderīgi ar BIOS. Tur izvēlies "Optimized settings".

 

P.S. Ievēroju šo - nvlddmkm.sys. Tas norāda tieši uz problēmām ar video.

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Pārinstalē gpu draiveri. Ja nesen uzlikts jaunākais, liec vecāko; ja kādu laiku nav mainīts - liec svaigāko.

Link to comment
Share on other sites

Katrai instEllēšanas reizei citu matricu vai citu instalu? :D

Ja nejēdz tik daudz kā blakus uz 8Gb uzlikt Lubuntu un piešķilt grafiku tad kāda jēga pašam gar kompi grābstīties? Jo windows jau arī ar bezjēdzīgu next next spaidīšanu pareizi neuzinstalēsi. Izpratnei par lietām jābūt. Ja tās nav tad jāizdomā vai grib mācīties vai nē, un jāiet pie kāda mācīties to pareizi izdarīt. Es gan nevienu citu nezinu. Visi dara nepareizi un šķībi, ar problēmām perspektīvā.

Link to comment
Share on other sites

Visi dara nepareizi un šķībi, ar problēmām perspektīvā.

 

Visi ir stulbeņi, vienīgais kas kaut ko "sajēdz" ir Ostkom. Vai ne? Ej labāk rakt grāvus, stroiteļ-itišņik. Te iztiks bez tavām liekajām pārgudrībām.

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

Mac Leods reinkarn''ejie, laikam cālī un daunuvē garlaicīgi palika?

Link to comment
Share on other sites

Vai ne? Ej labāk rakt grāvus, stroiteļ-itišņik. Te iztiks bez tavām liekajām pārgudrībām.
Paklau, tu pajākšli, a kur vispār ir tavi ieteikumi?

Es neredzu ka tu kādam būtu kautko ieteicis, tu tikai ar saviem deģenerāta tekstiem pa vidu kautkādu bezsakaru iepļūti. Tik "noderīgs" meistars, ak vai ak vai. Par ko tu algu saņem?

Link to comment
Share on other sites

Saņemu algu par savām zināšanām. Nav mans pienākums visādiem deģenerātiem kaut ko pierādit. manas tiesības pasmieties par tādiem deģenerātiem kā tu. Staigā laimīgs stoiteļ. Ka tik kāds betona maiss nejauši vakarā, uz mājām ejot, neuzkrīt uz galvas.

Link to comment
Share on other sites

Ostkom

Pievienojās: 05 Oct 2012

Aktīvie raksti 41

 

Hmm, tikai divas dienas forumā, un jau 41 komentāri ar nulles lietderīgo vērtību, komplektā ar augstprātīgais rakstības stilu - tas sāk nelabi ost pēc mcbetona. Ja tu tomēr ne esi mcbetons, tad esi tik labs un piebremzē savu radošo darbību, citādi tavu Boot kontu piemeklēs tāds pats liktenis kā visus iepriekšējos betonveidīgos. Uz doto brīdi tu esi veiksmīgi nonācis manu IGNORĒTO personu sarakstā, dēļ bezjēdzīgiem komentāriem. Tik ko intereses pēc apskatījos tavus pēdējos „ignorētos” komentārus un secināju, ka nav nekādas starpības - ir tavi komentāri vai to nav, labuma no tiem nav pilnīgi nekāda.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

Firza. Nedomāju. mcBetons nav vienīgais un unikālais šajā ziņā. Tādu makbetonu ir pilna pasaule,

 

Vajadzētu ierosināt makbetona titulu forumā. Līdzīgi kā tas ir ar Čakiem Norisiem.

Link to comment
Share on other sites

Ostkom! Ko tu nāc uz tādu forumu, kurā ir pavisam cits līmenis ne kā tev? Ej tak vienreiz prom! Ja vajag tad varu arī parādīt ceļu. Varu parādīt gan tevis cienīgu, gan necienīgu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kaut kā jāpiekrīt biedriem. Komentēt forumā nav spiesta lieta un kaut kādai cieņai vienam pret otru ir jābūt. Ja nevar palīdzēt ar padomu, tad ar kritiku palīdzēts nebūs!

 

Par tēmu runājot, varbūt pamēģini citu instalāciju. Ir pašam gadijies visādas crapainas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...