Jump to content

Palīdziet izvēlēties krāsaino printeri


Pērkona
 Share

Recommended Posts

Ir parādījusies nepieciešamība pēc krāsainā printera.

 

Prasības : A4 formātam krāsainu dokumentu noformēšanai. Noteikti netiks printētas bildes.

Slodze varētu būt 100 - 200 KRĀSAINO lapu mēnesī (melnbaltos neskaitot).

 

Balstoties uz to, ka nav nepieciešama fotokvalitāte, un lāzerprinteri kļuvuši tīri pieejami cenas ziņā, izvēle ir izdarīta par labu tiem.

Protams, vēlos atrast modeli, kuram ir iespējama kārtridžu uzpilde un turpmākā apkope nesagādātu lielākus izdevumus, kā pati iekārta.

 

Atradu 2 man tīri pieņemamus modeļus:

 

 

EPSON WorkForce Pro WP-4525DNF

 

EPSON Aculaser CX16

 

Vēl es ļoti cienu HP, bet piedāvājums ir tik plašs, ka jālūdz palīdzība.

 

Kādas ir atsauksmes par šiem? Vai varbūr variet ieteikt ko labāku un sakarīgāku?

Link to comment
Share on other sites

Ja tikai 200 krāsaino lapu mēnesī, tad kāds krāsainais tintes printers. Viņus tagad pa sviestmaizi pakaļ sviež, tik kārtridži jāpērk.

Priekš melnbaltajām izdrukām - kāds lāzernieks.

 

Par tiem epsoniem - paskaties cik viņiem toneri maksā.... Ar pildīšanu - lielas problēmas.

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/145908-epson-aculaser-cx16-cena/

Link to comment
Share on other sites

ziedlapa

Nu es lietoju Brother printeri. Arī diezgan daudz printēju.Tinti esmu pildījis jau reizes 25,vai pat vairāk.Nekādu čipu,nekādi printera ,,protesti,, pret pildīšanu nav. Arī bildes uz fotopapīra ir ļoti labas.

Link to comment
Share on other sites

Pērkona

Noteikti gribētos visu vienā gabalā - jo vairāk brīvas vietas uz galda, jo vairāk svaiga gaisa :)

 

Par Epsonu - jā, izklausās bēdīgi...

 

Par kuru Brother iet runa?

Link to comment
Share on other sites

pirmā lapa kur es ieskatītos pirms kaut ko pirkt,jo oriģinālās kasetes spēj izputināt ...

 

es savukārt ieteiktu pirms pirkšanas ieslēgt smadzenes un papētīt izejmateriālu un ierīču cenu attiecību, nav jau gluži tā, ka printeris būtu pirmās nepieciešamības prece...

Link to comment
Share on other sites

EPSON WorkForce Pro WP-4525DNF

 

ši būtu ļoti ok izvēle, un varam šiem sapildīt kārtridžus! kā arī ja apjomi palielinās, tad var uzlikt uzpildāmos kārtridžus, kurus pats var uzpildīt, vienkārši pielejot tinti!

Link to comment
Share on other sites

aigarello2

Kā ir mūsdienās ar tintēm priekš printeriem, kad uz izdrukātas lapas uzpil lietus ? Kādreiz burti izplūda, aiz šī iemesla paņēmu melnbalto lāzernieku .

Link to comment
Share on other sites

tieši tāpat, kā sendienās

ir pāris trīs modeļi, kam papildus tintes cietinātāja kārtridžs, tādiem neizplūst

Link to comment
Share on other sites

nu tagad jau nāk ar pigmenta tinti visās krāsās, un tā arī tik ļoti neplūst, pat afišas āra apstākļiem tiek drukātas. pieminētais EPSON WorkForce Pro WP-4525DNF arī ir ar pigmenta tinti, kam ir lielāka noturība pret izplūšanu, un arhivālā noturība. tāpēc arī canon printeriem visiem melnais kārtridžs ir pigmenta, citiem ir vēlviens melnais, kas ir ar ūdensbāzes tinti, ko izmanto tikai fotogrāfijām.

Link to comment
Share on other sites

nu vispār jau pigmentu izmanto, lai iegūtu košākas krāsas un lielāku noturību pret balēšanu, ar neizplūšanu tam saistība visai maza, ja grib, lai ūdens neitekmētu izdrukas, jāņem printeris ar ink optimizer/clear ink/etc kā nu kuram modelim tas nosaukts, kurš cietina visas izdrukātās tintes un padara tās ūdensnoturīgas

Link to comment
Share on other sites

izmanto arī lai neplūstu, tā ir viena no pigmenta tintes īpašībām, ka tā plūst daudz mazāk par ūdensbāzes tinti (ja runa ir par parastu papīru - plain paper), ir papīri, uz kuriem neplūst vispār, tāpēc, arī ar pigmentu, tiek drukātas arī afišas āra apstākļiem, protams, pigmentu izmanto arī lai nebalētu un izdrukām būtu lielāka noturība pret gaismas iedarbību - arhivālā noturība.

 

ar ūdensbāzes (dye) tinti - krāsas ir košākas, nekā ar pigmenta tinti!!!!

Labots - voicis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...