Jump to content

hp DeskJet 1050 kartridžu resets


Baigais Janka
 Share

Recommended Posts

Iraid iespējams? Gribās čtobi būtu smuki pēc uzpildes. Kartridži laikam skaitās 301, jebšu konkrēti man i mazie iekšā - ch561e un ch562e (do dies atmiņu). Reseterus iekš eBay priekš hp kauču kā neredzu. Citādāka tā darbošanās šēma viņiem, vai? Pašam i Canon, tam i reseteris, bet ar hp nav bijusi darīšana, a akurāt viens nonāca lietošanā.

Link to comment
Share on other sites

resetieru šādiem kārtridžiem nav, ir kaut kāds veids kā tos noresetot līmējot kādu no kontaktiem ciet, bet esmu mēģinājis, kaut kā nesanāca.. palielam, domāju kā ir tā ir!

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Vēl te ideja inetā uzpeldēja:

Ieliekot kārtridžu, printeris tā seriālo numuru reģistrējot pie sevis. Un tā statusu visu laiku piefiksē. Taču ieraksta vietas esot 3-5. Tobiš, ja veco kārtridžu ielikšot pēc tam, kad viņš no atmiņas izlingots (tātad, 3-5 citi kārtridži lietoti), to atkal rādīšot, kā pilnu.

Nu, 3-5 kārtridžus turēt un laist pa apli kaut kā negribās :) Tik intensīva drukāšana nav, sakaltīs - nama lietošanā tomēr agregāts. Jebkurā gadījumā, cik noprotams, ja ar var ko noresetot, tad mistiskas darbības jāveic ar pašu printeri, ne kārtridžu.

Link to comment
Share on other sites

vēl ir ideja nečakarēties un nopirkt normālus kārtridžus, bet tā jau laikam autoram nav opcija...

kā arī pirms printera pirkšanas noskaidrot izejmateriālu izmaksas, auto pērkot arī par patēriņu uzzini pirmo reizi apmeklējot tanku?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

nnomane, nu Tu i tups. Nē - tā man nav opcija, jo kāda hrena pēc man jāizmet 11.xx Ls (neoriģinālais savietojamais) vai 27.xx Ls (oriģinālais) par kārtridžu (301 XL man tā piedāvāja), ja es varu uzpildīt viņas praktiski pa velti? Un es printeri nepirku, pirmajā topikā jau teicu - nonāca lietošanā.

Un jā - printera kartridžus pildīt ir pilnīgi normāla un ļoti izdevīga štelle, Canonam ar to nodarbojos gadiem, nebaidīšos teikt, ka ieekonomējot 3 ciparu skaitli noteikti. Tā kā izmaksas zinu ļoti labi, tieši tāpēc arī pats pildu.

Link to comment
Share on other sites

Janka, tu likies tāds prātīgs puika, bet šie teksti gan kaut kā velk uz blondīni

Nu kā tu iedomājies, ja internetos nav variantu, kā nomest šim konkrētajam modelim tos skaitītājus???

Es savukārt gadiem nodarbojos ar printeru remontu, un esmu atskatījies šitādu pildīto defektus vairāk, kā gribētos, tas ka tev viss darbojas nozīmē tikai to, ka pagaidām esi loterijā vinnējis. Ja gribās printeri ar lētām izmaksām, ir tik grūti pirms viņa ieviešanas izpētīt kārtridžu cenas un ietilpību?

Link to comment
Share on other sites

Tos variantus Baigajam Jankam līdzīgi puiši arī raksta.

Nu kā tu iedomājies, ja internetos nav variantu, kā nomest šim konkrētajam modelim tos skaitītājus???
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...