Jump to content

Dzesēšana bez keisa


StulbsTuVai...
 Share

Recommended Posts

Mezavecis

wilz, cik esmu redzējis dažādiem cilvēkiem keisus (vismaz 10), tad maksimums, kas nodrošina gaisa plūsmu ir truba priekš CPU un PSU, kas sūc iekšā korpusā gaisu. Pārējais viss vārās pats sulā. Ja vēl pasīvā videokarte vai kādi 5 cietņi, tad karstums korpusā ir pietiekams.

Link to comment
Share on other sites

Nu es nezinu par ko Jūs te tik ļoti cepjaties, bet tā temp. starpība starp vaļā/ciet korpusu ir tikai max pāris grādi. Piemēram, man kastei (vāks vaļā), temperatūrās ir diezgan ok. CPU:34, GPU:39, MB:37, HDD:32c, zem slodzes temperatūras ar diži nemainās. Galvenais ir normāls, sakārtots korpuss (pietiekami liels, bez vadu mudžekļiem, utt) un labas redeles.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Zābaks���������™

Ja plate stāv uz galda, tad proča vents dzenā pa riņķi jau uzsildīto gaisu, keisā ar pareizi saliktiem kā minimums 2 120mm karlsoniem un vienu 120mm karlsonu psu gaisa maiņa notiek daudz ātrāk, pa priekšu iekšā, pa aizmuguri ārā, gaisa apjoms, kas cirkulē ir daudzreiz lielāks.

Link to comment
Share on other sites

@@Zābaks™,

Ja plate stāv uz galda, tad proča vents dzenā pa riņķi jau uzsildīto gaisu,
kā tad - visā izstabā :close_tema:
Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Nē, vtikai apkārt sec, ja pieliec ventilatoru (istabas, lielo), kas pūš uz mātesplati, tad varbūt, bet tā ventilātors maļ tikai sev apkārt esošo gaisu.

Link to comment
Share on other sites

StulbsTuVai...

Tākā dzesēšanas problēma būtu atrisināta(ir normāls kūleris beidzot),tad varu slēgt tēmu,jeb jūs te vēl gribat pastrīdēties? :)

 

P.S.Lai vai stāv tagad kompis uz galda bez keisa(jo nav visas skrūves),tāpat gribu viņu tur atbāzt atpakaļ.Nevaru saprast,kas īsti,bet manliekas,ka keisā man tik ātri putekļi nekrājās.

Link to comment
Share on other sites

StulbsTuVai...

Bija jau doma ko tādu piemeklēt....man mājā laikam ir pastiprināta putekļu darbība.... :shok:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...