Jump to content

Kur iegadaties termolimlentu?


hellsings
 Share

Recommended Posts

Sveiciens.

 

Piespiedu kaartaa naaksies mainiit termolimlentu portativa datora komponenteem. Tapec jautaju shaja sadala, jo kursh gan cits ja ne OC eksperti vares atbildet uz sho jautajumu. Problema ir taada, ka google neko neizmet, kura vieta to limlentu varetu pasutiit ar piegadi uz maajaam. Ja kadam ir idejas, kura vieta, kadu un pa cik varetu dabuut, ludzu PM vai sheit pat. Bushu ljoti pateiciigs par jebkadu info.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kas tās tādas un kāpēc būtu jāmaina?

Link to comment
Share on other sites

hellsings

termolenta ir kautkas lidzigs termo pastai. ta ir divpuseja limlenta ar labu siltumvadisanas speeju.

 

mana konkretajaa gadijuma viena no komponenteem ir atliimeejusies, tadelj ari naksies mainit to lentu.

 

anglju valoda par thermal tape:

 

"

Thermal Tape

 

Thermal tape is probably the simplest form of thermal interface for computer components. It is typically used when it is necessary to adhere a heatsink to a computer chip without any form of mounting clip or bracket. It looks very similar to many double-sided tapes that are found on the market for general consumer use except that it has been engineered to be more efficient at transferring heat. It still has the poorest thermal resistance out of all the compounds with a rating of .5 Cin^2/W."

Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

.. vai arī - termoizturīgu izolentu?

 

EDIT. Skaidrs.

Kas tad tas par portatīvo, kam radiatori pielīmēti?

 

Ir man nedaudz tāda divpusējā līmlenta palikusi. Iespejams, varam kaut ko sarunāt...

Link to comment
Share on other sites

hellsings

nu neee. tas ir portativais dators, nevs automashinas izpuuteejs :)

 

man vajag termo līmlentu. abpuseeeji liimeejosho.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Lai neturpinātu bezjēdzīgas peripetrijas, ieliec bildi, kādu lenti vajag mainīt.

Link to comment
Share on other sites

hellsings

sorry, diemzheel nevaru uztaisiit bildes, jo neesmu maajaas.

 

principaa dereetu arii abpuseeji liimejosh thermal pad.

Link to comment
Share on other sites

hellsings
(labots)

Ghost, nosutiju tev PM. :)

 

tas ir Acer razhojuma kompis. ar tadiem limlentas (thermopad) gabaliniem ir pielimets GPU dzesetajs. protams, tur ir vel ari papildus stiprinajums, kas to visu piespiezh.

 

man gan ir cita komponente atlimejusies. nezinu kas tieshi tas tads ir, bet zemaak pievienotajaa linkaa tas pribambass ir redzams. kreisajaa pusee ir redzama tada kaa melna tablete, kura pie MB pievienota ar 2 vadiem.

 

taa tablete manam datoram bija pielimeta uz viena no chipiem. konkreti kas par chipu tas ir nepateiksu.

 

links ar bilde ieskaitam, lai ir skaidrs par ko ir runa:

 

http://img.diytrade....8_4BT01_021.jpg

 

 

 

EDIT:

 

izskataas, ka ta ir matesplates baterija un ka tur nafig nekaada termolimlente nav vajadziga, pietiek ar parastu limlenu :lol:

Labots - hellsings
Link to comment
Share on other sites

Nu CMOS bateriju jau vari nostiprināt ar jebko - tur ar karšanu nekāda sakara.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Sveiki.

Atvainojos par off.

Manam HP DV6 k-kas līdzīgs bija zem viena dzēsētāja. Tīrot datoru, mainot pastu, tās vietā iespiedu vairāk termo pastas (portiks strādā). Youtube "pamācībās" tur lika k-kādas kapara (?) plāksnes...

Mans jautājums: vai pāris milimetru biezumā termo pasta pildīs savu uzdevumu VAI tomēr jau ir jāgatavojās meklēt to lentu vai plāksi?

 

Sory...

Paldies...

Link to comment
Share on other sites

hellsings

Zzigizz, nee, tev vajag likt to kapara paplaaksni. tev vispar ar termopastu vins straadaaa un nesleedzas aaraa?

 

es gan tava vieta megjinatu tik valja no ta datora, jo agri vai velu tevi ari piemeklees gpu problemas, ka lielako dalju sha modelja ipasnieku.

Link to comment
Share on other sites

Ebay>>>coper plate

loti veiksmigs modelis (sarkasms)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...