Jump to content

Programma noliktavas uzskaiei


Nauris123
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Vai kāds nezin kādu samērā vienkāršu noliktavas uzskaites programmu kuru var sasaistīt ar svītrkoda lasītāju, lai piefiksētu noliktavas izejošo un ienākošo preču skaitu un tipu.. un attiecīgi pēctam par to var izdruāt atskaiti.

vai ir kāds kas var palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

Nauris123

p/z vēl nav programmas. es domāju kur varētu apkopot apas šis lietas vienviet. takā veidojot uzskaiti un piereizes pavadzīmes par izejošajām un ienākošajām lietām

Link to comment
Share on other sites

Te ar excelis īsti nederēs.

 

Paskaties zalkti, tas vai nebija lētākais no grāmatvedības programmām, jo excelī visu šito knabināt - ļaunākais grāmatveža murgs :D

 

Tad viņš var noslēgties, ieiet sevī un no turienes atgriezties kopā ar VID pārbaudi

Labots - Beutelteufel
Link to comment
Share on other sites

Bietelfietel - es tak i tā darījos, PZ reģistrs jekselī... :mrgreen:

Ar VID gan neatgriezos.

Link to comment
Share on other sites

P/Z reģistrs jā, to darīt var, es ar pats šņakistāju excelī, bet tik un tā nācās vadīt grāmatvedības programmā (Es tad ar TILDI strādāju), lai pēc tam grāmatvedis var darboties tālāk. Jo P/Z arī autoram noteikti ies uz otru galu.

Labots - Beutelteufel
Link to comment
Share on other sites

Nauris123

Zakltis neatbalsta svītrkoda lasītāju tas būs tikai ar nākamo gadu. tā bija pirmā vieta kur interesējos jo zalktis ir lēts un ļoti vienkārš bet nekā..

Tildi es šodien apskatīju liekas baigi traki, iespējams es vēl neēsmu īsti sapratis kā ar viņu rīkoties.

Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

VAr mēģināt pameklē kādu lētu CRM sistēmu. Nesen pats ar šo problēmu saskāros, Uzkaitei izvēlējos Vtiger (lēts un bezgala vienkārš), bet jāpačeko kā iet kopā ar EAN koda lasītāju. Varbūt paroc tanī virzienā....

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

MS Access varbūt, vai Excel. Ir zināmi cilvēki, kas izmanto manis pirmo minēto noliktavas uzskaitei, pavadzīmju izdrukai utt., bet cik vienkārši / sarežģīti un ka tas viss strādā, neesmu prasījis un interesējies.

Link to comment
Share on other sites

Nauris123

Paldies es mēģināšu kautko atrast pie CRM.

kā arī apvaicājos par EAN koda lasītāju gan Vtiger, gan Trader.

 

bet par MS Access un Excel ie kā ir ar tiem EAN koda lasītājiem, nezinu nevienu kas ko tadu ir darījis..

Link to comment
Share on other sites

Jazznfunk

Tam pašam Tildes Jumim esot brīvā versija. Pats Jumis ir nedaudz 1996. gada līmenī, ja jārunā par meklēšanas sistēmu/kodu/skriptu.

 

Vai tad svītru koda lasītājs nav tāda pati input ierīce kā jebkura cita? Manā darba vietā esošie, gan pie USB pieslēgtie, gan ar PS2 ķēdi, savu lasījumu liek jebkur, lur kursors ielikts, kaut vai Googlē.

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Accesam vai Excelim ir totāli vienalga kā tu to kodu ievadi - ar lasītāju vai ievadi manuāli ar roku.

Visa "lielā gudrība" notiek pašā lasītājā un tas ārā "izmet" vienkāršu skaitļu rindu.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Autoram - nekādā gadījumā neklausies tos, kas piedāvā Excel, šie ir jaunieši par kuriem runāja D_L, nākotnē tas noteikti radīs ļoti lielas problēmas a.k.a. Spreadsheet Hell.

Late nights? Conflicting spreadsheet databases? Broken links?

Manual data entry? Embarrassing errors? Hand-carved reports?

Broken macros? Monster spreadsheets? Organized confusion?

Last-minute panics? Welcome to Spreadsheet Hell!

 

Par Access - lai tajā izveidotu normāli strādājošu programmu pieņemamā kvalitātē, tur ir jābūt pamatīgām zināšanām (Access-ā, datubāzēs vispār, VBA, ADO, DAO). Vienīgais, kas uz tā ļoti vienkārši taisās ir grāmatās atrodamie Hello Worldi un izdomātas aplikācijas. Reālās dzīves aplikācijas izveidot nav vienkāršs uzdevums.

Tik pat labi var ieteikt taisīt datubāzi piemēram MySQL ar frontendu kādā GUI freimvorkā.

 

Kādam programmētāju kantorim vai programmētājam kas ir tēmā tas varbūt būtu pa spēkam, bet ne jau cilvēkam, kurš grib piefiksēt preču skaitu un tipu, un izdrukāt atskaites.

 

 

Divi varianti

- atrast tādu programmu kas to jau dara

- kantori vai zinošu cilvēku (kas jau kaut ko līdzīgu un strādājošu var parādīt), kas to izveidos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...