Jump to content

Datu atgūšana no Local Disk C:


Kungs
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Ir sekojoši apstākļi, laptopam nobiris windows xp, un uz C: diska, precīzāk uz desktop'a lietotājam ir palikuši svarīgi faili. Windows vēl NAV pārinstalēts. Kādi ieteikumi, kā varētu piekļūt vajadzīgajiem datiem un tos izkopēt uz usb flasha vai ārējā HDD?

Link to comment
Share on other sites

versatile

izņemt hdd, pieslēgt pie USB un UZMANĪGI skatīties, kas nu tur vēl iekšā palicis.

Ā, un cerēt, ka nav nekāda datu kriptēšana bijusi ieslēgta.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Liekam iekšā CD ar ERD Commander, un skatāmies, kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

Es šādos gadījumos papriekšu ar hirens live cd xp mini apskatos. Ja tikai Windows nobiris, tad gandrīz viss ir redzams un atgūstams. Ja failsistēma nobirusi, tad B Jankas un citi tūļi.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir Sata disks, pieslēdz pie jebkura desktopa kā papildus disku un kopē datus kā gribi un kur gribi. Laptopam Sata ir tāds pats, kā desktopiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja nobrukusi C:/ partīcija, tad iesācējam būs pagrūti tikt galā ar datu atgūšanu. Ja esi tomēr advancēts, tad palīdzēs softiņš "GetMyDataBack" vai tml. Es tikai nesaprotu vienu - kad jūzeri reiz iemācīsies svarīgiem failiem taisīt bekapus, īpaši ja uz sistēmas partīcijas tiek glabāti tā sauktie "svarīgie dati"?

Link to comment
Share on other sites

vienmēr būs saujiņa tādu kas netaisa backupus un kad kaut kasn notiek tad tiek meklēti varianti kā to visu atgūt.

 

Būtībā visa tā sāpe ir radusies tāpēc, ka lietotājam labu laiku bļaustījas windows genuine, un pienāca arī tas brīdis, kad sistēma nobruka. Respektīvi, slēdzot iekšā kompi, tas iet visu laiku uz riņķi, restartējas.

Link to comment
Share on other sites

Kungs, ja iek WinXP intalācijas disku, ko "viņš saka"par C: disku? Piedāvā formatēt vai tomēr piedāvā arī repairot?

Link to comment
Share on other sites

Tas atkarīgs kādu Win XP cd ielieku. Ieliku vienu, tur piedāvāja gan formatēt gan repair caur konsoli, ieliku citu, tur piedāvāja tikai formatēt.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja piedāvā repairot tad ir Ok, pamēģīni un kas tad notiek, bet protams prātīgi...

 

Bet nevis caur konsoli repairot, bet tur kur rāda HDD partīcijas, tajā sadaļā es biju domājis....

P.S. Nekādā gadījumā neformatē c: disku!!!

Labots - PCMANS
Link to comment
Share on other sites

Tad jau drošāks paliek tikai variants ar LIVE CD, tb. iebūtojies no CD un tālāk skaties kas ir ar to C:. Ja to atrod un failu sistēma ir ok, tad jau tikai atliek iekopēt svarīgos failus fleškā kā jau biedri rakstīja.

Link to comment
Share on other sites

jap es tā darīju, vienīgi man laikam disks nepārāk labs vai arī cd/dvd-roms nepārāk labs kompim, jo nevēra vaļā man no live cd to softu lai varētu kaut ko iekopēt/izkopēt flashā.

Link to comment
Share on other sites

Njāa , 18 posti un labi ja 3 par tēmu :D. Nobrucis Windows ? Nu kur problēma - Hieren's Boot CD un no tā Mini XP, vai kāds Linux Live CD - un kopē visu kur un kā vēlies

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...