Jump to content

Iestrēgst Windows 7 "logs" un neko nevar nospiest


imperial
 Share

Recommended Posts

Ta... Tagad,lai nebutu nekadu kludu es gribu parliecinaties vai visu sapratu pareizi.. atvainojos par Jusu nervu bojasanau,bet mani nervi ir sabojati vel vairak..

1. Nokachaju iso. failu no corvax dota linka Home Premium 64bit. Izmantoju Image Burn un uzdedzinu uz diska iso. failu.

2. Ielieku dvd disku un iebutoju,pirms tam uzliekot BIOSA,ka pa prieksu nem CD.

3. Izdzeshu un noformateju HDD un sadalu divas particijas

4. Spiezu Next,next,next lidz ieladejas desktop un lieku klat flashu ar vajadzigajiem draiveriem.

5. Instaleju draiverus uzspiezot uz zip. faila ikonas

  1. Intel Chipset SW Installation Utility 9.1.1.1024
  2. Intel Turbo Boost Technology Driver 1.2.0.1002
  3. Toshiba HW Setup Utility 1.63.0.30C
  4. AMD Display Driver 8.783.3-110128a-112983C-Toshiba
  5. Realtek LAN Driver 7.023.0623.2010
  6. Atheros Wireless LAN Driver 9.2.0.419.0.s3264_wCAT_wINF
  7. Realtek Audio Driver 6.0.1.6167
  8. Un visu parejo,kas vajadzigs,kas butu vel loti vajadzigs neskaitot bluetooth,card reader,webcam driver?

Talak saku lietot savu Pc bez problemam,vai vel kkas jadara,lai viss stradatu bez glukiem?

Link to comment
Share on other sites

Vēl tāds sīkums. Displeja draiveri (draiverus) paņem labāk nevis no tošibas, bet atbilstošos no konkrēto dzelžu ražotāja lapām. T.i., nvidia, intel, amd.. kas nu kuram.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pec visiem parametriem man ir AMD,tad man vajag tikai vienu..Man piedava "AMD Mobility Radeon™ Driver Verification Tool" un vel optional download,bet tos man nevajag.. Apakasa ir rakstits,ka shis nestrada ar switchable graphics,bet cik saprotu,tad man tads nav..Tad man jauzinstale sis driver verification tool un tad toshibas doto driveri?

Labots - imperial
Link to comment
Share on other sites

Ko Tu tur muļļājies? Ieej device manager dzelža propertijos> details> izvēlies hardwere ID> nokopē pirmo rindu un iemet guglē.

 

P.S. Pirms liec jaunu draiveri, veco noinstalē.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Izdariju visu ka augstak minets...soli pa solim..visu ka teicat.. nu nifiga..izsleedzu datoru..peec kadam 4h iesledzu un artifakti metas jau pasa sakuma pirms pat vel windows nav ieladejies... vel neesmu meginajis kaa ir ar browseri... man bail,ka vedisu pie ta meistara,kurs instale un vins panems tos 10ls un bus tas pats prikols un pateiks,ka neko nevar darit,ka videokarte chushh...nu no ka shis ir? sakiet kurs kko saprot saja lieta..legals disks,cd key,driveri,bet shitada figna! Nu nevar tak ta but,ka viss kartiba,kkas nav ritigi..

post-89259-0-23521800-1348683420_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Pag, pag. Tagad pēkšņi runa ir par artefaktiem? Tad ko tad Tu te visiem pūderē smadzenes? Vai arī Tu te jauc terminus, kas ir kas? Vispār zini, kas ir artefakts? Uzbildē artefaktus ar mobilo un iemet bildi.

 

Normāls, sevi un citus cienošs meistars naudu neņem par lietām, ko nespēj atrisināt. Ja ir noruna, un skaidrs problēmas izklāsts, tad vēl jo vairāk. Man gan pamazām rodas iespaids, ka pat sertificētos servisus sākuši strādāt reāli tupeņi. Oftopiks, bet nevar nepieminēt. Aizsūtam laptopu remontā uz Rīgu ar defektu - nelādējas. Atnāk ziņa, ka bojāts tilts. Noplēš vēl kāpostu par to, ka nevar salabot. Beigās izrādās, ka pirmais links goglē norāda uz klasisku defektu, kas novēršams ar 3$ vērtas mikrenes nomaiņu blakus barošanas kontaktam. Vot meistari.

Labots - Corvax
Link to comment
Share on other sites

lol artefakti gadu-pusotru vecam laptopam

nez kad autors apzināsies, ka viņam šo problēmu risināt nav lemts?

es lieku uz to, ka nekad

pa desmitnieku to varbūt pielabos tikai onkulis vasja lētajā puspagraba servisā

Link to comment
Share on other sites

Nu ta.. laikam japiemin,ka pirms tam bijis nodots garantija,par melnu ekranu,ka iesledzas dators,bet ekranu nerada..garantija rakstits,ka mainita mates plate..uz garantiju tika nodots shaa gada marta.. ja tas kka palidz... varetu buut,ka trodeks serviss piechakareju un neko nesalaboja?

Cienitie Kungi,ja es pats macetu sataisit,tad es jusu palidzibu neprasitu... es vienkārši domaju,varbut ir jega sutit uz garantiju,ja tadi gluki...

Citreiz tas reklamas izplust kaa redzams bildee... citreiz viss sametas greizi..citreiz izmet tos artifaktus..citreiz pat pasha sakuma,kad paradas uzraksts toshiba,tad tas uzraksts ir pilns ar tiem pikselu kroplojumiem..

Ko man darit? Ja vedu uz garantiju,tad ko man teikt un kaa labak rikoties? ja otro reizi mates plate vainiga vai tad nevaru to preci atgriezt pavisam?

post-89259-0-10512900-1348687042_thumb.jpg

post-89259-0-24421200-1348687084_thumb.jpg

post-89259-0-90747600-1348687120_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

1.bilde tiesi blakus chrome ikonai

2.bilde zem adreses ievadishanas loga. Reklama izpludusi

3.bilde tas pats...un tie logi izmetajas pa visu browsera logu...

Te tie artekati ir maz,bet reizem vini ir daudz vairak.. un ka jau mineju-tikko iesledzot visa toshiba bilde ir ar shadiem artefaktiem+windows ikona ,kad startejas...vel burti...

Link to comment
Share on other sites

nu redz, ja tev pat nav izpratnes par termina "artefakti" pielietojumu un nozīmi, tad baidos ka pat lētais vasja diezin vai palīdzēs šinī gadījumā

Link to comment
Share on other sites

Nu kaa,lai vel izsaku...teicu,ka nezinu saja lieta neko...ta vieta,lai visu noliktu,jus varetu pateikt kas un ka.. es nezinu kas tie par sudiem tur metajas un kapec vini ir..

visu dariju ka teicat,ierakstiju orginalu disku,draiverus pirms tam sagatavoju...nu kas vel? tapec jau jautaju un uzdodu jautajums,lai izprastu,kas jadara..ka man rikoties taalak,no ka tas ir?

Link to comment
Share on other sites

Nu viss, ko varēji - izdarīji. Vairāk tev palīdzēt caur internetu nevar. Nes to kas to uz servisu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izrādās,ka ar instalāciju viss bija kārtībā..aizvedu uz garantiju,pārbaudīja-pateica,ka vainīga pamatplate.

Pēc dažām nedēļām samainīja pret citu datoru.

 

Paldies visiem,kas mēģināja palīdzēt un daži deva lietderīgus padomus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...