Jump to content

Iestrēgst Windows 7 "logs" un neko nevar nospiest


imperial
 Share

Recommended Posts

Labdien,vakar pārinstalēju PC un saliku visus draiverus no Toshiba mājas lapas,bet tagad uzradās problēma..

Padarbojoties,reizēm,iestrēgst logs... Bultiņa kustas,bet neko nevar nospiest.. ctrl+alt+del un atveru task manager,bet neparādās ekrānā,tad izdaru to pašu kombināciju un uzspiežu "log off" un ieeju pa jaunu,tad viss atkal strādā. Citreiz nodziest un uzreiz atkal parādās ekrāns un windows nāk ar paziņojumu "video card recovered utt." Nezinu ko darīt.. mēģināju pārinstalēt video kartes draiverus,bet nekā... Ieteikumi?

Dators: Toshiba Satellite C660

Video karte: ATI Radeon HD5470 512mb

Operētājsistēma: Windows 7 64bit

CPu: i3 380M

Draiveru resursi:

http://eu.computers....e=1&prevCl=true

Labots - imperial
Link to comment
Share on other sites

Jā,to uzliku pirmo un pēc tam AMD..

Tagad,kad izslēdzu un ieslēdzu,tad izmeta zilo logu sākumā...tas notika kad izslēdzu ar sleep.. varbūt pārinstalēt? es pat nezinu ko tālāk darīt...

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir viena videokarte, kāpēc liki divus videodraiverus? Manuprāt, Tev bija jāliek tikai ATI videodraivers. Tur gan ir gan AMD gan ATI videodraiveri. Tagad jau tas ir viens un tas pats. Kas ar to domāts nezinu, bet AMD ir jaunāks.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Eventvieweris mūsdienās ko? Likvidēts? Ej un skaties, kas tur rādās un konkrētu info lūdzu šeit par kļūdam.

Link to comment
Share on other sites

girtsvanags

Ja drīkst uzdot jautājumu. Darbojoties kompi neesi pieesledzies pie bezvadu tikla? Ja ta ir pamegini izslegt manuali bezvadu tiklu un tad pamēģini viņu izslegt, ja tas nostrādā, meklē jaunako draiveri wi fi kartiņai.

Link to comment
Share on other sites

Ta... es parinstaleju,jo vairs nestradaja... kad gaju ieksa,viss iestrega un nekadas jegas...

Ka man tagad pareizi rikoties? Ko instalet sakuma un pec tam?

Link to comment
Share on other sites

girtsvanags

Tā jau vienmer ir ar tiem ka drunk_lizard saka, ka kas ta parinstalē. instelleetaaji-klauni...reti kurš iedziļinas taja kapec ta ir ka sistema nestrada, tik mauc next, next...

Link to comment
Share on other sites

Ja,orginals... disks novilkts,bet product key ir ..

izmeginaju uz savu asus,nekadu problemu,man gan naca lidzi draiveru diksks..

nesaprotu kapeec shim neizdodas...

Nu labi gudrie prati,tad sakiet ka man rikoties?

Link to comment
Share on other sites

Arī forumā neviens nepameklē. Cik reiz stāstīts par instalēšanas secību:

1) OS

2) Čipseta draiveris kā arī citi draiveri, ja ir, kuri atbild par dzelža pamatlietām (ACPI u.tml.)

3) Video draiveris

4) Tīkls

5) Audio

...

Pašās beigās tas, kas attiecas uz perifēriju

Instalējot jāievēro programmnodrošinājuma hronoloģiskā secība. Kas ražots pa priekšu, tas liekams pa priekšu. Vai arī, ja softam vajag, piemēram, .NET Framework, tad vispirms liekam freimvorku un tad pašu softu.

 

Nu labi gudrie prati,tad sakiet ka man rikoties?

#8

Link to comment
Share on other sites

Sory par komentu...

Es savu pārinstalējot arī uz k-ko līdzīgu uzrāvos...

Problēma bija vienkārša- jau pirmajās minūtēs tik daudz atjauninājumu nāca iekšā, ka pēc rādītājiem kompis oficiāli varēja izslēgties pēc 8h...

Pārinstalējot vairāk sekoju līdzi Yes or no...

Varētu būt arī Biosi...

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa...Pirms tam bija uzlikts,ka update naak,kuri vajadziigi(recommended) un tad saaka pats windows kkadus draiverus likt..shoreiz to atsleedzu..

 

Varbut tas del piratiska windows diska? Bet,lai gan,pirms parinstaleju ari bija shis pats gluks,tapec ari parinstaleju..tur tak bija viss no rupnicas... nesaprotu,kas tie par jokiem..

Drusku vispar ta negodigi,es maksaju par Win7 licenzi,bet disks man nepienakas...

Link to comment
Share on other sites

Disks gan jau rakstīts no nokačāta imidža? Pārbaudi, vai imidža čeksums sakrīt ar oriģinālo SHA1/MD5. Ja nesakrīt, tad kāds vairs oriģināls :D

Un vispār jau ar to bija jāsāk. Cerams diskā vismaz ir SP1 ?

 

http://www.w7forums.com/official-windows-7-sp1-iso-image-downloads-t12325.html

Labots - Corvax
Link to comment
Share on other sites

Labi, man vajag orginalo disku. Kur to var dabut?

un tad saksu instalet draiverus pec ieprieks minetas instrukcijas

Link to comment
Share on other sites

Cienītais, kādu versiju vajag?

Jāsāk domāt, ka Tu kaut ko pīpē, vai lieto, ja tas links, ko iedevu, Tev nepalīdz. :hang3:

Link to comment
Share on other sites

Es jau negribu vairs kludities,tapec jautaju profiniem,lai neko nesalaizu griste.

Home Premium 64bit.

Jautajums! Vai drikst uzinstalet vispirms Lan driver,lai varu tikt ineta?

Link to comment
Share on other sites

Lasi vēlreiz! :rus_roulette: Pirmais čipseta draiveris!

Un vispār, draiveri ir jāsagatavo jau laikus. Pie neta paspēsi tikt, kad sistēma būs pacelta. Citādi atkal būs brīnumi un murgi.

 

 

Home Premium x64 tajā sarakstā ir.

Link to comment
Share on other sites

Labi,liels paldies par atsaucibu! Kurs no tiem skaitas tas chipset draivers un draiveri,kuri atbold par dzelziem?

bet kapec bija ta,ka pirms tam tadi pasi gluki bija,kad netika parinstalets? Man bail,ka bus tas pats,kas pirms tam...

Kaa jau teicu-nedelu atpakal uzinstaleju, ar so pashu cd Ultimate uz savu Asus K52Je,lidzigi parametri ka shim un viss sanaca un strada bez problemam..

Link to comment
Share on other sites

Chip Set Utility

Turbo boost..

Rapid storage (bet šito vispār Tev nav jāinstalē. Tāpat Tev nebūs RAID uz laptopa)

 

Un vispār ir jāinstalē tikai tas, kas vajadzīgs, nevis visa draza no tā saraksta. Ja saliki visu, kas pat neattiecas uz konkrēto modeli, brīnumi garantēti.

 

Labāk aiznes pie speca, kas pa cēneri visu saliks kā vajag.

Link to comment
Share on other sites

Ceneris ir barga nauda musdienas,nevar atlauties..Tad jau labak liksu Ubuntu,ja ar Windows ir tik daudz problemas

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc pašam ņemties gar lietām, par kurām sajēgas nekādas? Vai labāk nav aiznest pie cilvēka, kas to visu par piečuku izdarīs? Mlje..

Link to comment
Share on other sites

Kadas sajegas vajag,lai parinstaletu datoru...vienkārši Toshiba nolohoju un iedeva liidz draiveru disku,tas arii viss... ne viss ir tik sarezgiti...vienkārši gluks.. te ir gudri cilveki,kas mak apskaidrot kaa pareizi jadara-muzu dzivo,muzu macies.. Man patik uzzinat,ko jaunu...nakamreiz jau citu varesu pakonsultet,kad parinstalesu ap kadiem 5 Pc..

Jums tik,ka tik vieglak.. Kas to nemak..aizvest un salabot..un visu muzu staiga ar savam piespiletam biksem un nevar pat pats malku saskaldit..

Vardu sakot ir lietas,kuras pasam ir jadara un ir lietas,kuras nevari izdarit,jo nav tada tehnika,es uzskatu,ka parinstalet un uzlikt draiverus ir jaiemacas,ja velies lietot PC.

Link to comment
Share on other sites

Afigetj... Atradushies mums te izredzeetie :sarkasms: bez jums pasaule negrieztos...

 

Visu izdariju pec Jusu ieteikumiem un instrukcijas..draiverus instaleju pec secibas,bet tik un ta gluki sak rasties pec ta,kad instaleju video Amd draiveri...

Tagad draugiem.lv,kad ritinu tad bilde,reklamas,izsliid pa visu ekranu..un tas ir sakums loga iestregsanai..mjaa..

 

Vai seit ir kads gudrs cilveks,kurs var palidzet?

Varbut operetajsistema jaliek 32bit?

Varetu but ta,ka sim Pc nav ta ATI Radeon HD5470 vdeokarte?

Kapec tiesi reklamas parasti nogluko?

Link to comment
Share on other sites

Labi,paldies par to pasu.

 

Vai var kads sho sataisit? nu galigi nav gariga..cik man izmaksas shis?

toshiba support pateica,ka kkads virus ir un,ka parinstalejot neko nedod..nu sakiet kads gudrs civeks kko,ko man darit... pie kada meistara versties un ar kadu summu jarekinas?

post-89259-0-69199000-1348589095_thumb.png

post-89259-0-83213200-1348589125_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Gulbenē OS par 10-nieku. Ar visu opisu dzentelmeņa komplektā - 12 Ls. Ar datu bekapu no jūzera standarta mapēm - 15 Ls. Ja klāt draza no torentiem līdz 250 Gb, tad 20.

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs, džeki ar saviem kosmiskajiem cipariem, afftars tak teica:

Ceneris ir barga nauda musdienas,nevar atlauties.
Link to comment
Share on other sites

Ar visu opisu dzentelmeņa komplektā - 12 Ls

 

nez, kuram gan pacientam mūsdienās pietiek ar pliku logu instalāciju? parasti zem instalācijas tiek saprasti gan logi, gan ofiss, gan standarta pleijeri/pārlūki/fleši/javas etc

Link to comment
Share on other sites

Tad cik saprotu jarekinas sakot no 10ls...

Xp man nav licenzes kods...

Sarkasma man pietiek sodienai...

Un tad nebus tadi gluki ka ir,kad parinstales? Jo pirms tam ari bija kkadi gluki..

Tie gluki ir tiesi ar video karti,jo kad atsledzu video kartes draiveru,tad iet(iznemot izskirtspeju)

 

Atbilde mafijam - disku dabuju no drauga un draugs cik saprotu no piratbay

Link to comment
Share on other sites

Tad izmet to instal disku pa logu dārzā, aizdomas ka tas ir ":uzlabots". ar visām no tā izrietošām sekām.

Link to comment
Share on other sites

Man bail,ka mani nories,bet lai ir... Ja es dabutu orginalo disku un daritu pec corvax instalesanas instrukcijas,tad es varetu parinstalet un nebutu nekadu gluku vai tas tagad ir vienalga cik reizes instalesu un vajag profim dot?

Link to comment
Share on other sites

imperial, kādas zāles esi pārdozējis, vai kas ar Tevi ??? Tev #18 poustā iedevu linku uz oficiālo instalāciju disku kopijām! Kur problēma?

Ja es dabutu orginalo disku un daritu pec corvax instalesanas instrukcijas,tad es varetu parinstalet un nebutu nekadu gluku vai tas tagad ir vienalga cik reizes instalesu un vajag profim dot?

Vispār jau, ja čerdakā nav lodziņa, tad gaismu tur ar spaini tāpat neienesīsi. :drag:

 

kuram gan pacientam mūsdienās pietiek ar pliku logu instalāciju?

Neticēsi, bet ir, kam pietiek. Atnāk, lai pa fikso uzliek lapša OS, draiverus un pašu minimālo lapša softu krājumu (Keyboards, OSD). Ofisu mūsdienās prot uzlikt katrs, bet uzinstalēt Dell lapsim tikai to, kas vajadzīgs, neiebraucot drazā, prot tikai tas, kuram strādā galva un kurš prot lasīt angliski ražotāja mājaslapā. Turklāt tāpat kā šajā piemērā ne jau viss, kas atrodams zem konkrētā modeļa downloada, attiecas uz modeli, kas nopērkams trešās pasaules valstīs (t.sk. Latvijā) :D

Link to comment
Share on other sites

Nav svarīgi kā to nosauc, bet svarīgi ir, cik maksā viens un tas pats darbs atkarībā no tā, cik liels kurā vietā pieprasījums. Ir arī tādi, kas pat ielāpus nevīžo cilvēkam salikt. Bet ne par to patreiz diskusija.

Gaidam imperiāla nākamo sēriju :smoke:

Labots - Corvax
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...