Jump to content

Vidējās klases tālruņu apspriešana


xxxxxx
 Share

Recommended Posts

vienīgais, viņš piebilda, ka tālrunis ceļojis caur dažādu apskatnieku rokām jau vairākus mēnešus - tātad ik pārdienas taisīts vaļā...tad nekāds brīnums, ka izļurgājās.

 

Nezinu, man pirms ilga,ilga laika lietošanā bija k550i - varu teikt tikai to labāko. Tiesa piedzīvojot diezgan traku kritienu ar ričuku ielūza kamerai priekšā esošais aizsegs, pēc pāris nedēļām atteicās arī lādētāja kontakts - to norakstu uz kritiena traumu.

 

Laikam tomēr būs jāņem Ace 2....

Pārāk daudz neglaimojošu atsauksmju par Sola:

- esot ļoti kluss skaļrunis caur kuru dzird balss zvanus

- kamera esot sliktāka par Ace 2

- baterija ir švakāka par Ace 2

- korpuss paspaidot čīkst

+ dizaniski ieliek jebkuram Ace 2

 

P.S 316.lv ir uzticams i-veikals?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Fils

    6

  • Kams

    7

  • xxxxxx

    35

  • RHS

    18

Top Posters In This Topic

One V tači ir vienkodola procesors, tā kā salīdzinās ar Sola īsti nevar.

Link to comment
Share on other sites

Gorilla glass nemaz tik labs nav, pietiek nomest zeme uz linoleja ar daziem netirumiem un jau skrambas, galaxy s2 pec nepilna gada ari riktigi saskrapets.

Vot manam vecajam motorola v8 uz vacina bija patiesam nesaskrapejams stikls. 2 gadu laika neviena skramba!!! Pat ar naziem un naglam skrspeju neko nepanacu.

Tadu stiklu vajag nevis kkadu gorillu.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau labāk tiešām paskaties kādu htc sensation, evo vai galaxy R,SII, jo tos tagad par kādiem 150ls var ar garantiju labā stavoklī ieķert.

Link to comment
Share on other sites

lietotu nevēlos

 

un šeku reku arī AceII atklājas savas ēnas puses - kamerai NAV zooming`a. Plus vēl visos benchmarkos rezultāti ir 600-700 punktus zemāki par Sola :shok: Spriežot pēc tā Samsung ir apgraizījis kaut ko vairāk kā tikai procesora takts frekvenci...jo gan procesors, gan GPU (Mali-400MP) papīros ir vienādi....

 

No Solas iegādedes savukārt baida korpusa itkā drausmīgā čīkstēšana - 5:15 parādīta tā čīkstēšana

. (Veikalā aptaustot gan nekas nečīkst un viens cits lietotājs no Krievzemes arī saka ka pēc 2 mēnešiem nekas nečīkstot - tomēr tas nedaudz baida)

 

Varbūt šeit ir vēl kāds lietotājs kurš var dot padomu?

Link to comment
Share on other sites

Kada jega zomosanai, mobiliem tak nav optiskais zums. Tas, ka ace2 cuch mazjaudigaks neka citi 2kodolnieki, varbut dod lielaku baterijas laiku. Mans nakamais mob noteikti bus ace2.

Link to comment
Share on other sites

Nē, baterijas laiku dod ietilpīgākais akumulators. 1320mah vs 1500mah.

Nu jā, bet tikuntā, kādreiz gribās kaut ko jau fočējot pievilkt tuvāk - a te - nekā...

 

Varbūt cita kameras aplikācija to atļautu?

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Es pieņemu, ka pa visu krievzemi reviewiem ir gājis viens telefons, un , kā jau palietots, viš čīkst. Ja nu kas, garantija samainīs, vai salabos.

Link to comment
Share on other sites

Interesants pieņēmums :D Bet laikam nebūs pareizi, jo pat 4PDA tēmā ir aptauja par "Vai tev čīkst aizmugurējais panelis?"; "Ja jā, tad kā tu to novērs?"

Link to comment
Share on other sites

Brackam ir Sola! Manā uzskatā nav vērts nemt! Mīnusi ir :

1.plastmasīgs

2.ekrāns tiešām ļoti ātri saskrāpējas

3.jau otro reizi paris menešu laikā nosprāga displeja apgaismojums

Link to comment
Share on other sites

Visiem Sony telefoniem stock uz ekrāna ir uzlīmēta aizsargplēve - tā ir paredzēta aizsardzībai pret triecieniem (krītot ar ekrānu uz leju) taču nav sevišķi skrāpējumu droša. Daudzi kļūdaini švīkas uz plēves notur par ekrāna skrāpējumiem :) Un Sony izmantotais ekrāns savā būtībā ir ļoti līdzīgs citu ražotāju telefonos izmantotajam - vienkārši to neražo Corning (Gorilla Glass ir Corning preču zīme)

Par Zoom - visiem telefoniem realitātē ir nevis zoom, bet crop. Attiecīgo darbību varēsi veikt teju ar jebkuru galerijas aplikāciju :)

Link to comment
Share on other sites

Saku, labak panemt zte v970 pa 200 dolariem. Labs ekrans 4.3 qhd, divkodolu procis, 1gb ram.

Un ja kads te stāsta aplamības pa kvalitati- zte telefonus lieto visa pasaule, tikai parsvara zem citiem brendiem, un atsauksmes ir loti labas.

Zte blade jeb orange san francisco vispar ir legendars telefons.

Link to comment
Share on other sites

man patīk vecā labā SE K750i izturība. reiz man mašīna tam uz ielas pārbrauca pāri - salsīju gabalus, saliku kopā. viss darbojās, tikai lcd ekrāns sabojājās, ko darbnīcā nomainīiju. bet, uz korpusa tikai pāris švīkas.

Link to comment
Share on other sites

Garantija ir pat visiem kramiem, vienigi jamaksa sutisana, kas ir 5ls.

Ja 4.3 par lielu, tad lenovo a789 pa 175(apm 100ls)- liela baterija 2000, ari divi kodoli, ips 4 collu ekrans utt. Android 4 standarta, un drosivien ka bus update uz 4.1

Link to comment
Share on other sites

Un???? Tagad man ir galaxy s2, kuram ir 6500, ieprieks bija xperia play ar 2500. Ikdiena atskiriba mininala, taka 5100 pret 5500 nav nekas traks.

 

Sitas ir baigi labais forums china-iphone.ru

Izvelies mtk6577 sadalu un tur bus diskusija par lenovo a789, ja krieviski nesaproti, tad ar google translate partulko angliski.

Link to comment
Share on other sites

Jā vispār grūti kaut ko izvēlēties. Xperia Sola - labi dzelži par attiecīgu naudu - bet ekrāns ir pārāk gaišs - bilde nav dabīgās krāsās un kopruss ražots no "lietotiem prezervatīviem". Ace2 - ekrāns acij patīk labāk, bet procis ir apgraizīts + nav garantija uz 4.X atjauninājumu. (Varbūt ar to Samsungs atsvabinātu visu viņa proča potenciālu un tādā gadījumā viņa jauda būtu vienāda ar Xperia Sola)

 

Vēl skatos, ka neostrore.lv piedāvājumā prādijies Xperia miro - bet šeku reku ielikts vājāks procesors un šodienai neatbilstoša izšķirtspēja....

 

RHS - ideja ir tajā, ka samaksāšu relatīvi nedaudz mazāk (~30ls), bet iegūšu vājāku ierīci un bez garantijas. Uz šiem argumentiem Solas korpusa skanēšana ir tīri paciešama

Labots - xxxxxx
Link to comment
Share on other sites

157ls + garantijs pret 107ls + PVN 5-10ls (nekad neprasu, lai norāda ļoti zemu cenu - nafig man riskēt ar uzraušanos un visu 21% maksāšanu) + ja kaut kas pēc pāris mēnešiem nobirst, tad varu droši dot bērniem spēlēties

Link to comment
Share on other sites

Tak garantija tiem telefoniem ir, pvn drosi ka nebus, jo vakar atnaca pacina ar virsu rakstitien 59, un nekas nebija.

Link to comment
Share on other sites

Kā izpaužas garantija? Man par savu naudu jāsūta uz Ķīnu paciņa ar telefonu?

Ja nav noslēpums, tad kādu telefonu pats paņēmi?

Pats, gan pēdējo reizi maksāju PVN ar kaut vai bija norādīti 25$

Link to comment
Share on other sites

Tagad lietoju galaxy s2, bet gaidu kad pardosana nonaks jiayu g3 un palasisu pirmos viedoklus un tad izlemsu.

Ja jasuta uz garantiju pa savu naudu- telefonam tas izmaksas 5ls.

Tatad 100ls pret 157+sutisana ja neiet pakal

Link to comment
Share on other sites

Arī esmu dikti pētījis tos ķīniešus. Jiayu G2 ir bomba, bet tagad ta kā negribās ņemt, jo tūlītās iznāks G3. Pārsvarā visi maksā ap 100ls, bet ja pieliek PVN, tad jau nesmuka summa sanāk ( tie 30-40ls, ko ietaupi, manuprāt nav vērts). Ja PVN nepieskaita, tad ir vērts. Tiem tirgoņiem nevajag nemaz prasīt, lai uzrāda mazāku vērtību. Viņi automātiski liek ap 50 dolāriem, bet risks, ka pieprasīs PVN tomēr tāpat pastāv ( neliels, bet daži ir maksājuši).

Lenovo variants švaks, jo tur daudz kas jāpāršuj programmatūrā. Saņemsi pliku trubu ar ķīniešu programmām. Ja ir vēlme to darīt, tad var ņemt.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu,kā jūs lietojat tos telefonus,bet man viņš vajadzīgs tikai runāšanai,tad,nu,jāpiezīmē,ka Latvijas tirgū ir nopērkami eksemplāri pa 10 ls ,kuru baterija tur 2-as nedēļas....

Link to comment
Share on other sites

Apskatījos RHS doto lapu - pārsvarā visi China Fōni ir nagļakā kopēti brandu ražojumi....Kā arī šiem aparātiem pavisam noteikti būs problēmas ar baterijām - tas no pieredzes ar baterijām no ķīnas kuras esmu sūtijis - un daudziem no šiem telefoniem identiskas nāk komplektācijā...

Link to comment
Share on other sites

Ķīnas tālruņi visi ir vienādi, pāris nedēļas/mēnešus pakalpo labi, pēc tam sākās nebeidzamie niķi kurus novērst ir totālas galvas sāpes

Link to comment
Share on other sites

Es runaju par respektejumu brendu, nevis feikiem.

Link to comment
Share on other sites

Bija man viens Huawei kādreiz, nu mēsls viņš bija. Skaņas kvalitātē galīgā podā salīdzinot ar HTC vai Samsung. Arī plastmasas ir lētas. ZTE ir tādi paši, esmu turējis rokā un spaidījis.

Link to comment
Share on other sites

Lēmumu esmu pieņēmis - pagaidīšu, līdz kļūs skaidri zināma Ace 2 nākotne - ja Samsung oficiāli pateiks, ka tālrunis saņems 4.0 vai 4.1 atjauninājumu, tad tiks iegādāts Samsungs

Uz Xperia Sola vairs neskatos - nevēlos par 160ls iegūt telefonu kuram pēc pāris nedēļām sāks čīkstēt korpuss

Vai arī - ja neparādīsies neviens jauns varinats, tad gaidīšu uz kādu budžeta Windows 8 ierīci..

Link to comment
Share on other sites

WP neiesaku, esmu lietojis- iztureju divas dienas. Pat "stulbajos " telefonos ir vairak funkciju- tu ar vinu neko nevari izdarit, parlukam pat bildes nevar atslegt, un ja ko grib noladet, nav jau ko, jo par brivu nekas nav un izskats ar prosts.

Pat ios ir funkcionalaks.

 

Tad perc xperia ray pa 120.

Link to comment
Share on other sites

Ja go maksatu 120, tad varbut butu verts. 180 ls vertam tel hvga ekrans ir nozelojami.

Link to comment
Share on other sites

samsunh wave 3, labi dzelži, pats papusei aluminija un pieņemama cena

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...