Jump to content

Win 7 Start menu uz Win 8


Volters
 Share

Recommended Posts

Starta poga ir vitāli nepieciešama.

Labi, kāds ir jau pieradis, apsveicu!

Bet ir tak vesels bars ar cilvjiem, kuri tagad nopirks jaunus laptopus, bet tur nav starta poga, kuru šie līdz šim ir intensīvi izmantojuši.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ietestēju. Nu riktīgi skaisti. Viss kā nākas ;)

Es gan tik tālu neaizurbu, bet uz 64-bit versijas, izrskatās, var bez problēmām uzpačot arī 32-bit versijas eksploreri. Jāuzmanās.

 

Jau tagad ir tā, ka daži ikdienas lietotāji, kas mums testē win8, visvairāk cieš dēļ start pogas trūkuma - no tā, ka īsti nezin, kas tajā datorā ir iekšā un kas nav. Pie liela programmu skaita, Metro paliek pilnīgi nepārskatāms. Lietotājam, pirmkārt, jātiek skaidrībā, kas ir sainstalēts un ko tad īsti lai tajā metro sērčā raksta, ko var atrast un palaist.

Link to comment
Share on other sites

Jēga no start menu? Windows 3.1 tāda nebija, tad kad Windows 95 to ieviesa visi brēca priekš kam tādu, tagad taspats.

Link to comment
Share on other sites

Sanāk, ka tagad būs jālieto divi lietotājinterfeisi. Tā bakstīšanās pa stūriem neliekas pārāk ērta.

PS. Ar to es domāju slēgšanos starp Metro un desktopu.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

itanium, nē, bet lauž skatīties uz tiem melnajiem klučiem :D

 

dexterlabs, šis konkrētais pačs jau arī izdara to, ko vēlies - aizvāc visu metro kā nebijušu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zoom, Tu pats kaut palasīji?

This only works in the Windows Developer beta, and not the Consumer version.

 

Nulles vērta informācija tiem, kam ir RTM vai cita finālversija.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Man tas metro riebjas - tendēts uz sociālo tīklu vergiem. Pats arī lietoju classic shell.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kellerman

Es ar esmu pieradis pie metro. Arī veco atpakaļ neprasās un ir man šķiet pat ērtāk kā klasiskais.

Tāpat kā visi pierada no klasiskā starta uz moderno, tad tāpat arī būs ar metro start menu.

Link to comment
Share on other sites

Es īrēju dzīvokli lietuviešu projekta mājā, kur elektrības slēdži ir ievērojamā attālumā no vannas istabas un tualetes durvīm. Pirmo mēnesi tas likās ārprāts. Pat negribējās vannasistabu un tualeti apmeklēt. Tagad esmu apradis un roka jau pati stiepjas uz pareizo pusi, bet vienalga reizēm elektrība paliek neizslēgta. Gribētos pārtaisīt normāli, bet dzīvoklim ir uztaisīts labs remonts. Iepriekšējos divos dzīvokļos es uzreiz to pārtaisīju.

Līdzīgas sajūtas ir bakstoties pa W8.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...