Jump to content

Datora upgreidošana - spelēm


JFH
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Patreizējā sistēma, precīzāk mātes plate sāk vilkt pēdējo elpu. Procis apmierina, bet diemžēl mātes plati ar LGA775 un DDR3 nezinu vai prātīgi pirkt.

Vajadzetu kaut ko jaunāku. Tā kā budžets nav liels 130 lvl saprotu ka visu uzreiz nevaru izmainīt. Nēsmu vairs liels spēļu spēlētājs, bet tā kā patreiz jau plauktā putekļus krāj BF3 vēlētos beidzot viņu padzenāt.

 

Patreiz vēlētos šo procesoru i3-3220.

Vajadzīga mātes plate ar 4 ram slotiem! (lai vēlāk būtu iespēja piepirkt vel divus RAM moduļus) Un RAM uz teiksim 8gb vajadzētu pietikt.

 

Dators tas pats kurš paraktā.

Esmu pacietīgs un saprotu ka video karti patreiz nevaru samainīt, bet tuvak ziemssvētkiem plānoju sev uztaisīt dāvanu. :) Video kartei plānošu iztērēt līdz 80 latiem.

Labots - JFH
Link to comment
Share on other sites

Nu iespējams tas ir kaut kas labojams, bet īsti iedziļināties nav laika, gribēšana,spēka. Man ir 4 RAM moduļi katrs pa 1 GB. ieliekot visus man kompis nestartējas (agrāk strādāja). izņemot JEBKURU no 4 moduļiem kompis startējas. Nesen pārstāja strādāt viens PCI Express slots nācās pārlikt videokarti. Nezinu vai tā ir plates vaina, bet dators vairs neslēdzas iekšā no sleep vai hybrinate režīmiem. Jāatvieno strāva uz kādu minūti tad tikai var dabūt pie dzīvības. Dators slēdzas iekšā pats (reti). Bios atjaunots nekas nemainās.

Link to comment
Share on other sites

1. Vainīgs barošanas bloks.

2. Tas procis ir vairāk kā piemērots BF3, bet videokarte nē. Ja tev ir nauda iepērc pa ~60ls HD6850 un varēsi mierīgi uz High spēlēt :D

 

Zinu jo bija ļoti līdzīgs kompis tikai ar HD 6850

Link to comment
Share on other sites

Bet nav bijušas problemas spēlējot spēles. Vai tad tad viņam nevajadzētu slēgties ārā?

Tas varētu būt no slodzes?

Man patreiz ir 3 cietie diski un 9 12cm ventelatori kastē uz 5V.

Link to comment
Share on other sites

Nav nemaz tik daudz. Ja nemaldos vel kastē paliek vietas diviem.

Bilde pielikumā. Vel viens venetelators ir zem CD rakstītāja un viens dzesē cietos.post-69629-0-91412000-1347464089_thumb.jpg

 

Man tagad vairāk satrauc biedra bažas par barošanas bloku. Tie simptomi tiešām varētu būt no viņa?

Labots - JFH
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...