Jump to content

Fotoradars - auto ar piekabi


 Share

Recommended Posts

Sveiki, Labdien!

Labu veiksmi darbā...

 

Redz kā sanāca, braucu sestdien uz kartu gonkām SK "333", ka parasti, no mājas izbraucās pavēlāk un, lai atgūtos, uz ceļa biki jāpiežmiedz akseleratora pedālis, tā godīgi līdz 119km/h kruīzā un kā negadījies, uz Ikšķiles pārvada pa A6 uzķēra radars, priekša braucošo BMW ar uztvēra, viņš centās arī brīdināt mani ar avārijas gaismām, bet nepaspēju pietiekami samazināt ātrumu un par nelaimi - vilku piekabi.

 

Jautājums - vai kāds bildi klasificē vai auto ar piekabi, vai auto bez piekabes(?), varbūt kādam ir pieredze. Tas šobrīd izšķir sodu starp Ls10 un Ls60...

 

Un stulbākais - atpakaļceļā 8km aiz Kokneses Pļaviņu virzienā gāju garām virknei smago (ātrums ap 120 - 125km/h), vecais teica, ka redzējis ko nozibsnījam ceļa malā, ko es gan neredzēju, bet ja bija, tad ķēra auto aizmuguri (piekabi) un pats nelabākais, piekabe ir valsts īpašums :D

Link to comment
Share on other sites

Gan jau auto numuru var redzēt arī no aizmugures! Pēc apmēram 2 nedēļām gaidi! Ja esi reģistrēts csdd, tad redzēši ātrāk! Ja lēmumu pārsūdzēsi procedūra atliksies uz kādi 2 gadi! Ne foftoradaru! :whistle3:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja no aizmugures fiksē auto numuru un neņem vērā, ka velku piekabi, tad vēl sīkums, bet ja piekabe... tad ir pamatīgs auč

Link to comment
Share on other sites

Ja piekabi paņēma, tad būsi iekš "Bez tabu", e.t.c. ;)

Sorry, Nekā personīga...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Paldies, paldies :D

Bet konkrētu atbildi tā ar nesaņēmu, protiet, vai kāds tās bildes individuāli izčeko vai nē(?)

NB! Ja piekabi pienācīgi nokrauj un piekabe ir laba, tad nav nekādu problēmu arī mūsu ceļiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

120 nav atvilkt, ir šosejas, kur 120 ir pavisam normāls ātrums, kaut vai tā pati jūrmalene. Uz Ikšķili arī ir normāls ceļš, galu galā, ātrumu vadītājs izvēlas pēc x, y un z.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Bezjēdzīgi te laikam ir kādam ko skaidrot, drošs ātrums ir tik liels, cik pašam liekas, ka ir droši, un pie tam braucot ar to ātrumu cilvēks neapdraud citus. 120 uz 2 joslu šosejas man šķiet pilnībā ok ātrums...

Labots - Zābaks���������™
Link to comment
Share on other sites

Ceļš tev nav nekāda ātrum trase. Ar piekabi skriet ir ļoti stulbi, jo var sākt staipīt mašīnu un parasti tas beidzas ar kūleni. Ceru ka tev ieliks maksimālo sodu par to, ka apdraudi mūsu dzīvības.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Es arī cerēju atbildi izlasīt uz šo jautājumu, jo man situācija līdzīga, tik piekabē bija laiva. Un arī valsts...

Labots - rodgerz
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
nu ja, zābak, 120 ir normāls ātrums un 60 ir normāls sods tādiem zābakiem
šitiem vajadzētu vēl lielāku sodu

 

es pats arī dažreiz pārsniedzu ātrumu, bet tikai tad, ja ir tukša šoseja (5 no rīta), bet ar piekabi, tas jau ir galīgi lecīgi

Link to comment
Share on other sites

kādas divas nedēlas? man atnāca fotoradara sods pēc 2 mēnešiem....

Ak laimīgais :sarkasms: Man gan pēc nedēļas e-pastā bij klāt un pēc divām pa pastu.

Link to comment
Share on other sites

Skat cik mums te daudz komentētāju un tādi "perfektiozi gudrīši" salasījušies (tas uz dažiem)... Nez ko šie godīgie tipiņi dara kad viņus ielaiž normālā satiksmes plūsma(?) visi brauc uz 110 un te pēkšņi viens uz 80 - katrs otrais izdomā arī piebremzēt līdz Tavam ātrumam, bet katrs otrais izdomā Jūs apdzīt (arī kravas auto) - kur būs lielāka bīstamība(?)... Arī man kabinetā sēžot tīk gudri spriedelēt par ārā aiz loga notiekošo, bet nav ne mazākās nojausmas kas notiek dzīvē un kā paši dzīvotu... Vai vēl labāk - viens priekšā brauc uz 75km/h (kā bija manā otrajā gadījumā ar priekšā braucošo), kas nozīmē, ka es sāku apdzīšanu izvērtējot situāciju (skaista vieta, taisns gabs, mazliet lejup no kalna), bet sākot apdzīšanu "lielais gudrītis" palielina ātrumu (tādi godīgi ģēniji ir daudz), kas arī man jādara, jo atgriešanās iepriekšēja vietā ir neiespējama, jo ir ģēniji, kuri aiz Tevis braucošie ieņem Tavu iepriekšējo pozīciju vai arī uzsāk apdzīšanu, tātad, nekas cits neatliek kā palielināt ātrumu un fotoradars tajā gadījumā nevienu nešķiro...

Te, liekas, viena liela daļa nekad nav pārkāpuši ātrumu vai arī, tiešām, nav bijuši kārtīgas satiksmes plūsma - labam treniņām iesaku pabraukt pa Viļņu ;)

Bet ko tur daudz

 

Informācija "kārtīgajiem braucējiem":

Pirmo kvīti saņēmu (par pirmo gadījumu) - precīzi 5,00 LVL, fiksētais ātrums 105km/h (ar nobīdi reģistrēts 101km/h)

Labots - aSrS
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Karkass pievada elektrību. Tad lai rauj to nenodoto vadu ārā un tad pamēģina nofotografēt.

 

Funkcionāli neatdalāmas lietas! Tas būtu identiski, kad kāds ekspluatācijā nenodotā mājā rīkotu publisko pirti. Kā - elektrība un ūdens ir, nauda ienāk. Nafig man jānodod ekspluatācijā māja???

Link to comment
Share on other sites

Banānijā jau viss iespējams :)

Redzēsi, uzliktajiem sodiem ne sū-a nekaitēs šis jaunatklājums :)

Link to comment
Share on other sites

Varbūt arī mobilajiem radariem var piesiet "bumbas", pieņemsim, ceļa tauvas joslā stāv objekts (šai gad.radars) par kuru nav saņemts saskaņojums no Latvijas Valsts Ceļu uzturētāja... :D bet tas būtu par glaunu...

 

Par to pieņemšanu/nodošanu ekspluatācijā dzirdēju, tāpat, lasīju komentāru, ka policija neuzņemās nekādu atbildību par radaru uzstādītāja vai uzturētāja nesakārtoajiem dokuemntiem un sodus rī neanulēs,

bet praksē ir savādāk...

ATKĀPE NO TEMATA: es veikalam pasūtīju kāpnes būvfirmā, iesniedzu dokumentus novada būvvaldē... Kāpnes būvmaņi nebūvēja, to darīju pats, bet viņi uzņēmās atbildību un sarakstīja žurnālus un citus papīrīšus, par ko viņiem arī maksāju pāris naudiņas (180 Ls)... bet viņiem bija jāsakārto papīri, kas saistās ar būvvaldi, bet tos papīrus kārtoja gaužām ilgi, bet es veikalu nedrīktēju vērt vaļā, jo pa kāpnēm nedrīkst staigāt (nav pieņemtas/nodotas ekspluatācijā), ja to neievēro, tad sods ir bargs.

 

Arī šīs būdas (stacionāros fotoradarus) uzskatu par inženierkomunikāciju būvi, kurai jābūt sakārtotiem visiem dokumentiem, kas par to nes atbildību - to, lai risina savā starpā, bet kamēr nav pieņemti/nodoti tikmēr to lietošana ir nelegāla un gūtais ieņēmums ir nelikumīgs. Tas, gandrīz, ir tas pats, aks leitot nelegālu programatūru ienākuma gūšanai, bet aizbildinoties, ka rītdien šo programmu nopirkšu.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tā droši vien būs kāda sarkanā līnija vai kas tāds domāts.

Link to comment
Share on other sites

  • Sveiki...

Saņēmu arī otro protokolu, kur sods ir identisks ar pirmo ga'dijumu , proti, 5,00 LVL un ātrums tas pats, protiet, 105 faktiskais, reģistrētais 101km/h... kas nozīmē, ka ātrums tika uzsākts fiksēts brīdī, kad uzsāku apdzīsānu. Bildē piekabe nav redzama, vienīgi aizmugurē autobuss :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...