Jump to content

Internet + TV izvēle: pieredze ar MPE


usver
 Share

Recommended Posts

Ir radušās neskaidrības sakarā ar provaidera izvēli.

 

Rajons: Ziepniekkalns, pieejams plašs provaideru klāsts. Lattelecom mājā nodrošina optiku + visus iespējamos komplektus. MPE arī tur ir.

 

Prasības: Digitālā TV vecam CRT (bez HDMI) + Internets, 50mbit pietiktu.

  1. Vai pie jebkura provaidera dzīvoklī būs jānovieto provaidera modēms, kas dalīs tīklu uz TV un datoru?
     
  2. Kādas ir MPE īpatnības? Joprojām sien klāt IP adresi pie MAC, zaudē tīklu momentā, tiklīdz piespraud kādu citu iekārtu?
     
  3. Vai visi provaideri dod tikai lēnus modēmus? Lattelecom klāt pie 100mbit optikas izsniedza Motorola 1910 - baisi lēns :(
  4. Ja gadījumā pēc kādiem gadiem TV tiek upgreidots uz HDMI pieslēgumu atbalstošu, tad vai TV rādītajā bildē kaut kas mainīsies?

Kādu ieteiktu - MPE vai Lattelecom? Lūdzu savu pieredzi ar MPE televīziju - ir tas kaut kas labāks par LTC vai arī ne?

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Kaadreiz lietoju mpe netu tieshi ziepchikaa. Pa LV trafiks neko,teiktu okei, bet nu aarzemes galiigi ''iespaarda'', galiigi nekaads ( http://www.mpe.lv/mpe2/site/lat/internets/ )

Kopumaa tehniskais atbalsts slikts,biezi raustiijas konekcija ar kaut kaadu mistisku switch,kas atradaas 9-staavu maajas beerninu telpaa,kam protams regulaari nokaaras baroshana.Cik nav zvaniits un risinaatas probleemas ar vinjiem,jo ierodoties ''meistaram'' pirmaa piebilde ir -Vai jus datoru parstarteejaat?'',protams krievu valodaa.Pec kaa seko skraidiishana pa kaapju telpu un peec pusstundas atkal laimiigi esmu ticis pie neta. Un taa vismaz 2x meenesii.Vienkarshi piegriezaas,un par cik bija svariigs aarzemju trafika aatrums, tad vienkarshi atteicos.Shobriid lietoju telekoma optiku.Kopss piesleedzu,probleema bija vienu reizi 2 gados,kad visai maajai noraustijas elektriiba un nokaaras optikas kaste.

TV no mpe neesmu lietojis, jo cik biju dzirdeejis no kaiminjiem, tad tie spljaudiijaas,ka vakaros tipa raustoties utt.Taa arii nepameeginaaju,vairaak info par mpe TV nav.

Telekoma TV lieto (Ziepchiks) paaris radinieki un veel ...kopumaa kaadi 5 cilveecinji. Neesmu sliktu atsauksmi dzirdeejis.

Link to comment
Share on other sites

Nu agrāk biju MPE lietotājs, bet kaut kā cenas vairs nepatika. Beigās jau ārzemes pa vakariem vilkās uz 64KBps. Acīmredzams un nekaunīgs trafika šeipings. Turklāt tagad MPE apkārtnē var dabūt gan LTC gan Baltcom optikas kuras ir gan ātrākas, gan par labākām cenām kā MPE.

Kā minēja Net - latviski nemāk vai principiāli nerunā - tā arī ir attieksme.

 

Pats paņēmu Baltcom optiku jo bija lētāk pieslēgt divus televizorus - strādā ideāli , salīdzinot ar MPE ir lieliska programmu izvēle - turklāt TV arī strādā ideāli. Gandrīz gada laikā nav bijusi vajadzība zvanīt teh. atbalstam.

Link to comment
Share on other sites

Zeds, Net: kurā galā lietojāt MPE? Ziepniekkalns? Ķīnas mūris / Rimi / Mevi / Zaļenieku / Vecais Ziepniekkalns / privātmāju rajons pie brāļu kapiem? Un kuros gados?

 

 

Interesanti - jo draudzenes ģimene lieto MPE internetu ( plus Livas TV , populāra kombinācija ) - nekādu sūdzību, viss stabili un ātri.

Pats arī pirms 2..3 gadiem lietoju MPE, bija stabils, un raustīšanās bija tikai tad, kad pats pieslēdzu iekārtu ar citu MAC adresi. Momentā tīkls nost un sūkā īkšķi, līdz no rīta sazvanīsi suportu.

 

 

Jautāju, jo LTC par 100mbit+TV piedāvā par 20Ls (+/- daži santīmi), kamēr MPE ir akcija, ka to pašu piedāvā par 13Ls.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

usver: es ziepniekkalnā, ķīnas mūris, līdz šī gada pavasarim. Jā es arī lietoju gan MPE gan Livas TV.

Livas un MPE joprojām ir ideālas pakas krievu pensionāram - daudz krievu kanālus kurus es neskatos vispār.

Es nesaku ka viņš ir nestabil , bet Baltcoma optika ir ātrāka, un ar TV kopā - lētāka. Ar foršāku programmu izvēli. Ja tu gribi aizstāvēt MPE lūdzu , bet es izvēlējos ko izvēlējos un zinu arī kāpēc.

 

Un vēl - kvalitāte Livas TV pret Baltcom TV ir kā vinila skaņuplate pret kompakdisku. Visi viņu tehniķi man karināja makaronus uz ausīm ka TV veci un slikti , antena slikta, kabelis sūdīgs, bet tagad pa to pašu kabeli bilde dzidra kā kristāls.

Link to comment
Share on other sites

Jau otrajā dzīvoklī iekš Ziepniekkalna lietoju MPE. Tas ir kādi ~8 gadi kopā.

 

Nets ir ritīgi stabils.

 

Suports - nu tā, peč 2 tehniskiem jautājumeim savieno ar adminu un ar to var runāt jau normāli.

Jā pamatā krievi, bet ja vajag runā arī latviski.

 

Ātrums LV ir labs (Sen neemsu mērijis !).

Ātrums ārzemēs nu bieži vien iesūkā.

 

Plusi - statiska IP. Iespējams dabūt vairākas.(1,21Ls gab.).

Ne pie kādām MAC adresēm nekas netiek šūts.

 

Nezinu kā tagad, bet kādreiz viņi aktīvi slādza nost spambotus/vīrusainos klientus. To uzskatu par plusu.

 

Ja man nebūtu atlaides un reāla vajadzība pēc statiskajām IP, tad ļoti iespējams izvēlētos LTC optiku.

Tā kā man vajag statiskas IP un pat vairākas....

 

Pa lielam uzskatu, ka MPE ir viens no pozitīvākajiem provaideriem.

Par viņyu TV neko nezinu - skatos torrentus. :sarkasms:

 

Pirmais dzīvoklis bija pie 40. Galapunkta/autostāvvietas.

Otrais ir pie IKI(Neldas)/autostāvvietas/bērnudārza.

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...