Jump to content

Tarifu plāns Zelts


bezdievadels
 Share

Recommended Posts

Priekš pilsētas ofisa žurkas T2 ir samērā labs risinājums ar tām daudzajām minūtēm, ja paralēli darbiem bieži jāzvana un jakontrolē citi darbi, tad ir ok.

Tad tās minūtes stipri noder. Iepriekš privataja firmā strādāju, bija LMT pieslēgums, mēnesī minimums bija 30ls un uz augšu līdz 50ls, labi jau tas, ka firma varēja atļauties un šķaudīja uz to, bet ja būtu saslēguši meteorītus viņi mēnesī ietaupītu 200ls (krīzes laikā pie tam :) )

mjā ir čakars ar zonu, bet iemetot sim karti auto, visur visu ķer :)

Link to comment
Share on other sites

9 sant./Mb pēc 500 mb iztērēšanas - seriously?! Turklāt, nav visi LV tīkli (kā LMT Brīvība), bet tikai pieci lielākie tīkli. Oi kā kāds ieberzīsies, saņemot savu rēķinu :)))

Link to comment
Share on other sites

"Šobrīd tarifu plānam Brīvais 3.5, nav paredzēts palielināt iekļauto datu apjomu. Taču mēs ņemsim vērā Jūsu ieteikumu, lai nākotnē pilnveidotu šo tarifu plānu."

 

:resent:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oho, un es tieši pirms pāris dienām pārgāju uz Tele2 Nr5 no Bites 3.5+2gb interneta, jo ar 2GB bija par daudz, bet 50MB par maz (zinu ka Bitei ir arī 500MB un 1GB, bet cenas starpība bija neliela, tapēc ņēmu 2GB) .

Labas ziņas :)

Link to comment
Share on other sites

cik interesanti, pašam pat īpaši negribot, esmu kļuvis par bezlimita zvanu abonementu :)

Link to comment
Share on other sites

Man ar tāds patīkams pārsteigums šodien par Nr.5. Zināju, ka MB skaits būs palielināts uz 500, bet, ka būs bezlimita zvani un SMS tik šodien uzzināju. Tagad nu šis tarifu plāns pamatīgi iekabina visiem pārējiem. Tā kā parastai ikdienas lietošanai ar 500Mb pietiek pilnībā, tad no Zelta es vairs īsti jēgu nesaredzu. Papildus 3 Ls par paildus 1,5Gb. Nu nez, tagad Nr5 man ir pati pilnība.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Gaidīsim LMT atbildes reakciju...

 

 

...pēc 2 gadiem :D

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, pēc šīs Nr.5 pārmaiņām, nesaprotu, kur ir jēga no ZZ No Limit, ja atšķirība cenā ir viens santīms, bet iekļautajos megabaitos – 490 MB.

Link to comment
Share on other sites

Nākamais solis varētu būt internets telefonā apjoma palielināšana, dotajā brīdī tas ir pilnīgi nesabalansēts ņemot vērā iekļautos MB Nr5 un Zelts.

Link to comment
Share on other sites

@@Ant_LV, ir cilvēki, kuriem "reliģija" neļauj lietot pēcapmaksas abonētos pakalpojumus, tāpēc sēž uz okartes, zz, bifri utt.. :)

Tā kā neesmu viedtālruņa lietotājs un aktīvs neta lietotājs telefonā.. LMT piedāvātie 50MB man ir pāri pārēm... Un skraidīt no viena pie otra tik dēļ santīmiem.. kkā stulbi..

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām tas pats, kas CAP gadījumā - es gan lietoju viedtālruni, bet ar 50MB pilnīgi pietiek (internets tāpat pieejams ~90% laika), un sekot līdzi tarifiem + mētāties starp operatoriem neredzu īsti jēgu - pārāk jau nu daudz laika tas aizņemtu :D Ja vēl nepieciešams to pārslēgšanu darīt filiālē, tad pierēķinām benzīnu.

Link to comment
Share on other sites

50 MB un pietiek? Tad jau tu neizmanto internetu telefonā praktiski. Epasts un draugiem.lv 1x dienā nav uzskaites solis :D

 

@ snukurins

Baltija Starptautiskie zvani, darba laikā (7:00-20:00 Ls/min pārējā laikā

18,8 13,8

Kur tu domā dabūt lētāk zvaniem uz baltiju?

Labots - R3ALA1S
Link to comment
Share on other sites

Ja darbā un mājās ir pieejams funkcionāls dators ar internetu, tad internets telefonā praktiski nav nepieciešams un 50mb var iekļauties, ja nu vajag kko iečekot kādā negaidītā brīdī, kad neesi mājās/darbā. Neba visi sēž twitterī/facebook utt caurām sutkām iekš sava android/iphone.. utt.. :D

Link to comment
Share on other sites

50 MB un pietiek? Tad jau tu neizmanto internetu telefonā praktiski. Epasts un draugiem.lv 1x dienā nav uzskaites solis :D

Kā reiz e-pasts ir viena no retajām lietām, kuru dēļ internets telefonā vispār gūst kaut nelielu jēgu.

Draugiem.lv caur telefonu? Šķiet, nepazīstu nevienu, kurš to darītu.

Link to comment
Share on other sites

Kur tu domā dabūt lētāk zvaniem uz baltiju?

 

Iespējams arī ar T2 kādam lielam runātājam - fiziskai personai var sarunāt īpašu vienošanos par lētākiem starptautisko zvanu tarifiem tāpat kā korporatīviem klientiem. :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Nu ar tiem 50Mb mēnesi man, piemēram, nepietika pat reāli nemaz neejot internetā, tos visus un vel vairāk vienkārši norij Facebook, Twitter, 2-epastu un vel pāris programmu automātiskā sinhronizācija. Tā kā šie 500Mb ir tieši laikā.

Link to comment
Share on other sites

Zābaks���������™

Es mēnesī notērēju pāri 1gb, esmu brīvības lietotājs, bet ar ātruma ierobežojumu 64/16 esmu apmierināts- netraucē.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Šomēnes rakstīju TELE2 sakarā ar kādu īpašo piedāvājumu ko var piedāvāt, jo tarifs Nr.5 par 3Ls beidzās, viņi piedāvāja tarifu Zelts uz neierobežotu laiku par €9.23(Ls 6.49) mēnesī. Sākumā atteicos, bet pēc tam sapratu ka maksāt 5 latus par 500 MB ir neizdevīgi, jo pietrūkst. Kāds izmanto šo pašu piedāvājumu?

Link to comment
Share on other sites

Bija vienam paziņam šāds "īpašais" piedāvājums. Vienīgais vēlāk jamais pārgāja uz kombināciju Nr.5 + datu plāns XL, jo Zeltam tie 13¢/MB pēc 2 GB viņam regulāri ierubījās.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
MasteR's

Kāds laiks pagājis, varbūt ir dzirdēti kādi jauni "zemgalda" piedāvājumi?

Link to comment
Share on other sites

Ir dzirdēts, ka varot vēl dabūt pa lēto zeltu, bet man piedāvāja pilno cenu un pirmos divus mēnešus bez maksas..

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

 

 

Ir dzirdēts, ka varot vēl dabūt pa lēto zeltu,

Bite 6offer. Tele2 5 un 7 ar 6-9men free līgumu. /Darbojas tikai telemarketinga zvaniem/

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...