Jump to content

Tarifu plāns Zelts


bezdievadels
 Share

Recommended Posts

Tarifu plānā ir ietverts BEZ LIMITA: zvanu daudzums uz LMT, Tele2, Bite, Amigo, Lattelecom;

Videozvanu daudzums uz populārākajiem tīkliem (Tele2, LMT, Bite, Amigo, Lattelecom)

SMS (izņemot paaugstinātas maksas SMS) uz LMT, Tele2, Bite, Amigo, un uz ārzemju numuriem sūtītās no LV;

MMS uz LMT, Tele2.

Tarifu plānā ir ietverts 500 MB.

Cena uz citiem tīkliem 9 sant.

Cena par papildus MB 9 sant/mb.

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsi pierakstīt, ka mēneša maksa 7,99 Ls.

 

Bet interesanti, ka Tele2 mājaslapā un vispār nekur citur netā nekādas info par to nav. Redzēju reklāmu uz pieturas Ziepniekkalnā.

Link to comment
Share on other sites

Laikam cenšas pārsist LMT ar 500MB vs 50MB

Katrā ziņā es būtu gatavs maksāt 1ls virs LMT piedāvātā cipara, ja par to starpību man dod papildus 450MB.

Link to comment
Share on other sites

bezdievadels

Pardon. Steigā liku informāciju iekšā, tādēļ arī sanāca tāda nepilnīga.

Ant_LV atmet man termiņu, kad iegādājies trubu, tad varēšu precīzāk pateikt...

Link to comment
Share on other sites

Hehe, kā klusais Amigo uztaisīja revolūciju pārējie mobilo sakaru operatori ļoti aktīvi sākuši tapināt visādus ''nāc pie mums'' tarifus.

Link to comment
Share on other sites

Nu jau kā īpašais tarifs Tele2 aizgājējiem 3.50ls par 350+100+50 liekas gauži neizdevīgi :mrgreen:

Drīz būs jāsāk prasīt vairāk :D

Link to comment
Share on other sites

Esmu vīlies TELE2 Zelta tarifā, jo par 1Ls dārgāks nekā LMT Brīvība + zvani uz Triatel, Baltcom un Master telecom maksā 9sant/min, kā arī pēc 500MB datu izlietošanas katrs papildu MB - 9sant, tas nozīmē, ka datu apjoma izlietojumam visu laiku jāseko līdzi, lai neiebrauktu lielā rēķinā, LMT tikai 50MB, bet tos izlietojot e-pastu varēs atvērt, jo nets ies (64 Kb/s lejupielādei, 16 Kb/s augšupielādei).

 

TELE2 devīze - augstākā sakaru kvalitāte par zemāko cenu te kaut kā neiet krastā :(

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, bet gaidīšu sava operatora Bite atbildi. :) Ja nesagaidīšu, varbūt, ka būs jāpārmetas.

 

Jautājums lietotājam Kitai: kādu tad kluso revolūciju uzsāka Amigo???

Link to comment
Share on other sites

da nez.. nu jau nepilnu gadu esmu t2 zelta klients un brīvais3.5 lietotājs..bet apskatoties pēdējos rēķinus rodas sajūta, ka esmu

forever_alone_3.jpg

 

mēneša laikā norunātas 60 minūtes(no 350), nosūtītas 7(no 100) sms un iztērēti 22(no 50) mb.. :mda:

Link to comment
Share on other sites

Kopš 2 gadus esmu aizgājis pie mele2 telefons izlādējas daudz ātrāk, pie omes laukos 70km no stoļīcas lai uzķetu zonu jākarājas laukā pa logu, mobilais nets tikai gprs. Toties maksā mazāk nekā 5 litri benzīna! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

e-pastu varēs atvērt, jo nets ies (64 Kb/s lejupielādei, 16 Kb/s augšupielādei)

Esi reāls - ar tādu ātrumu var teikt, ka neta nav. Runā, ka vairums lapu izmet taimautu :) Bet nu teikt, ka nav vispār arī nevar :>

Link to comment
Share on other sites

Vispar ar Tele2 ir tads joks,ka ciemu centros zona ir,bet ka bik talak no ciema zona pazud,bet vasara senojot-sanaca smiekli-galiga meza biezokni tele2 pilna zona-tur pat neviens nemekles papardes ziedu....

un signaala stiprumu loti ietekme buves-atliek paiet aiz sienas un zona pazud....citiem operatoriem tas nav noverots....

Zelts-neka ipasa nav....panemot tarifu NR 5 plus nets pa 3ls tas pats sanak,bet nu ja no oktobra ieks nr5 jau nebus bezmaksu minusu uz citiem tikliem-tad vispar neredzu jegu tadam pieslegumam-tas pats,kas Savejie

Link to comment
Share on other sites

un signaala stiprumu loti ietekme buves-atliek paiet aiz sienas un zona pazud....citiem operatoriem tas nav noverots....

Nu jau nu... Kamēr lietoju Tele2, varēju brīvi pa saviem 67 kvadrātmetriem vazāties - pat vistālākajā dzīvokļa nostūrī zona bija teicama. Pārgāju uz LMT - tagad tik pie loga var cerēt uz kaut cik stabilu zonu. Un tas nav nekādos dziļajos laukos - pāris km līdz Rīgas robežai.

Link to comment
Share on other sites

nebus bezmaksu minusu uz citiem tikliem-tad vispar neredzu jegu tadam pieslegumam-tas pats,kas Savejie

 

Nebūs bezmaksas minūšu ārpus LTK, LMT, T2 un Bite.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... nu nez kopš tarifu kariem mele2 tīklā esmu pamanījis, ka telefonā vienmēr ir par kādu strīpiņu mazāk! Tāpat kā ar lattelecom no sākuma pietika pat ar vadu tagad vajag nezin kādu antenu, ekonomija uz signāla jaudas...

Link to comment
Share on other sites

Tornis signala stiprumu ietekmes gan-katrai BS ir sava kapacitiva jauda!tapat,ka virzemes tv tornu raiditaji strada ar dazadam jaudam!

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

redz īstenībā jau ir tā ka torņa pārklājums ir arī tur kur tev telefons rāda ka tā nav.

iemesls vienkāršs-tornis ar tavu trubu var sazināties bet truba mazās jaudas dēļ ar torni nespēj.rezultātā rādās ka nav tīkla.

torņa jaudu ja arī regulē tad tam īpašas jēgas nav jo trubas jauda paliek tāda kā ir.

tādēļ arī vietās kur trubai zona var būt laba interneta modēms var rādīt ka tā slikta.

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

Jā, dexterlabs, esmu novērojis, ka USB modemiem saziņa ar BS ir 2reiz sliktāka kā mobilajam tel. :(

 

Runājot par T2 Zeltu - ne viss ir zelts, kas spīd, būtu vismaz 6.99Ls būtu OK, bet nu Triatel, Baltcom, CamelMobile... neiekļaušana bezmaksas apjomā visu norok.

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

nu es pagaidām neesmu stresains bez preperātu lietošanas jo līdz šim maksāju 14Ls par visiem tīkliem.lietot ,,piečuku,, nevarēju,par maz minutes visiem tīkliem.

tad redzēs kas tālāk jo pluss bija tas ka arī uz tele2 tīkliem citās valstīs zvanot nekas nebija jāmaksā papildus.(nezinu īsti kāpēc)zvana maksa rādījās 0.00Ls

Link to comment
Share on other sites

Jā, dexterlabs, esmu novērojis, ka USB modemiem saziņa ar BS ir 2reiz sliktāka kā mobilajam tel. :( Runājot par T2 Zeltu - ne viss ir zelts, kas spīd, būtu vismaz 6.99Ls būtu OK, bet nu Triatel, Baltcom, CamelMobile... neiekļaušana bezmaksas apjomā visu norok.

 

Cik bieži tu zvani uz šādien nr?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tās ir datu SIM uz kurām tik sms var nosūtīt, šajā gadījumā gribēju tikai salīdzināt mobilā tel. un USB modema uztveršanas spēju.

Link to comment
Share on other sites

tad redzēs kas tālāk jo pluss bija tas ka arī uz tele2 tīkliem citās valstīs zvanot nekas nebija jāmaksā papildus.(nezinu īsti kāpēc)zvana maksa rādījās 0.00Ls

 

Tāpēc ka ietilpst Brīvā 14 minimālajā maksā. Izlīdīsi ārpus 14 latiem - redzēsi īsto tarifu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
wellstar

 

snapback.pngBeutelteufel 16 September 2012 - 15:30

 

snapback.pngTouareg, 16 September 2012 - 12:03 teica:

 

Jā, dexterlabs, esmu novērojis, ka USB modemiem saziņa ar BS ir 2reiz sliktāka kā mobilajam tel. :( Runājot par T2 Zeltu - ne viss ir zelts, kas spīd, būtu vismaz 6.99Ls būtu OK, bet nu Triatel, Baltcom, CamelMobile... neiekļaušana bezmaksas apjomā visu norok.

Cik bieži tu zvani uz šādien nr?

 

 

Nav jau runa par to cik bieži, bet par to ka ir jāpačeko kur zvana?? Tā var arī nejauši uz smuka rēķina uzrauties! Reāls piemērs - zvans uz www.1a.lv - it kā T2 numerācijas Nr. ,bet nekā - kaut kādam mistiskam - SIA "Telegrupa Baltijā"

Un tas vairs nav smuki!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Te ir līdzīgi kā Bitei ar zonu. Mol dzīvojies tikai pa lielākajām pilsētām - ir ok, bet kā uz laukiem un mežiem tā sūc vien ir. Par to cik bieži jāzvana uz Baltcom, LDZ, Triatel - teikšu, ka bieži. Tas vien jau visu ilūziju par T2 zeltu izjauc. Tā teikt "muļķu zelts" vien sanāk. LMT vismaz ir iekļauti visi tīkli, nevis visi lielākie tīkli. Nets ar ātrumu 64Kb/s epastu ver vaļā, tā ka ir samērā ok.

Link to comment
Share on other sites

Shitas riktiigi ozh pec kapeiku pishanas. Varbuut vajag veel paraudaat ka zvani uz 1188 arii nav iekljauti?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kāda tur kapeiku pi...ana?? Ja mēnesī ~150 minūtes aiziet uz "citiem" tīkliem tad tie jau ir ~13 lati plusā pie rēķina. Sanāk 7,99 + 13 = 20.99

 

Rezumē LMT - 6.99, bet T2 - 20.99

 

Ja kādam tie 14 Lati ir kapeikas, tad iedošu cepuri kur iemest.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...