Jump to content

Gļuks taisot bootable USB


Kitai
 Share

Recommended Posts

Vismaz miljons reižu esmu taisījis setapus USB flashkā izmantojot USBFormatTool un WinSetupFromUSB 0.2.3, bet šoreiz nevaru iebraukt kas par gļukiem... Uzmountoju .iso, noformatēju USB, palaižu WinSetupFromUsb, sākas setups un apstājas pie install.wim faila.

Izmēģināju - dažādas flashkas, dažādus format tūļus, pārinstalēju pašu WinSetupFromUSB, dažādus OS .iso, pamaiņiju USB portus.

 

Kas par nakuj? Ar šiem rīkiem esmu taisījis daudzus setupus.

Link to comment
Share on other sites

liz, pilnmēness? piegdiena? bet kas tā par figņu, ka neiet, ja miljons reižu ir gājis?

Link to comment
Share on other sites

W7 no USB var instalēt bez visādiem tur WinSetupFromUSB. Uzliekam grub4dos, pārkopējam uz usb .iso saturu un būtojam no usb.

Link to comment
Share on other sites

Ja Tev veidojot bootable usb apstājas pie install.wim, kur viņš kopē darās un vēl sazin ko dara , tad pagaidi 10 minūtes varbūt ilgāk un viņš aizies pats tālāk... Vismaz man tā notiek :)

Link to comment
Share on other sites

Man ar parādās not responding, bet neko nedarot tā pat pēc laika aiziet tālāk.. No sākuma ar itkā bez problēmām gāja, bet nesen kaut kas notika un bez tā vairs neiztikt...

Link to comment
Share on other sites

Priekš kam vispār lietot kaut kādus tūļus. Fleškai vienreiz palaižam šīs komandas un dzīvojam laimīgi:

post-57618-0-30739700-1347544775_thumb.gif

 

un tad tik kopējam imidža saturu iekšā un viss.

Labots - markei
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...